Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μάλλον βαθειά κρίση περνάνε τα μυαλιά σας. :p

Υπενθύμιση!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
( για τα μαλλιά; Με Ultrex λούστηκες; )
 
Να τολμίσω να προτείνω για Σάββατο την ίδια ώρα ?

Νομίζω θα ναι πιο ξεκούραστα για αυτούς που εργάζονται και μένουν επαρχία
 
Αλλη φορά θα βάζω τίτλο "Ποιος ΔΕ μπορεί να έρθει στη συνάντηση στο τάδε μερος την τάδε ώρα" :p
 
Εγώ γι αυτό δεν απάντησα... :zip:

Για να μη σε φέρνω σε δύσκολη θέση... :p
 
Δεν προβλέπω να κάνουμε τίποτα για Παρασκευή :(
 
Μετέφερε την συνάντηση στην Θεσσαλονίκη να δεις τι έχει να γίνει τότε.
 
Λοιπόν, το μεταθέσαμε για 19 Ιουνίου, γιατί στις 12 θα είμαστε 3 κι κούκος. :(
 
Eπι του πιεστηριου: Ο κουκος τελικα δεν θα μπορουσε να παρεβρεθει λογω υποχρεωσεων

(εχουμε γινει πολυ χιουμοριστες! :p )
 
(σας εχω συνηθίσει πλέον :p )
 
19 θα είμαι μέσα (στο στρατόπεδο) σίγουρα. :cry:

Εκτός αν γίνει στη Λαμία που μπορεί και να είμαι τυχερός! :p
 
Ναι θα έρθουμε να σου φέρουμε τσιγάρα. Τι, δεν καπνίζεις; Κακώς! Ευκαιρία να το αρχίσεις. :p
 
Εγώ προτείνω να μεταθέσεις την συνάντηση για 19 Δεκεμβρίου.

Νομίζω ότι έχουν πάθει όλοι overdose από τις τακτικές συναντήσεις. Άστους κανά εξάμηνο "στεγνούς" να πάθουν ένα καλό σύνδρομο στέρησης και μετά το έχεις sold out το μαγαζί. ;)
 
Συμφωνώ με τον Maddog! :D

Κανόνισέ το για Ιούλιο νωρίς... να δούμε και την πανσέληνο...
 
Θα το κανονίσω τον Ιούλιο και θα το συνδυάσω με μια σεμνή τελετή αποχώρησης από τον τελεταρχικό θώκο :(
 
Να δω σε ποιον θα παραδωσεις το σκηπτρο...

.
 
Στον Dim που έρχεται πάντοτε στις συναντησεις. Ειναι ικανός να έρθει σε συνάντηση με μονο ένα μέλος στη λίστα, τον Dim. :D
 
Η θεση του Rygar ως Τελεταρχη ειναι λαικη επιταγη, κοινωνικο συμβολαιο, ιστορικη αναγκαιοτης!

Παντως εγω μεχρι αυριο θα εχω αποκρυσταλωσει το αν καταφερω να κανουμε μια ανεπισημη συναντηση μεθαυριο οπως ειχε αρχικα σχεδιαστει και ας ειμαστε παρεα με τον κουκο.

Εις αυριον τα νεωτερα!
 
Wally είπε:
Παντως εγω μεχρι αυριο θα εχω αποκρυσταλωσει το αν καταφερω να κανουμε μια ανεπισημη συναντηση μεθαυριο οπως ειχε αρχικα σχεδιαστει και ας ειμαστε παρεα με τον κουκο.

Εις αυριον τα νεωτερα!
Μονος σου θα είσαι. Αντε να είναι και ο μαξούλης (ο γνωστός....χαμένος!). Αφου αλλάξαμε ημερομηνία :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα