Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Καλησπέρα στο thread.

Kαι γώ πέρασα πολύ όμορφα παιδιά!! Ειταν καταπληκτική βραδιά σε ένα πολύ καλό(και οικείο για μένα) περιβάλλον.

Στη χθεσινή συναντηση χάρικα ιδιετέρος που γνώρισα και άλλα μέλη του φόρουμ και είπαμε πολλά και ενδιαφέροντα.

Στο φαγητό είμουνα "πηγαδάκι" με τον divined ,τη συζηγό του (Ασπασία αν δεν κάνω λάθος) ,ενώ απέναντι είχα τον bspus ,και δίπλα μου την Krios.

Φίλε Saulot ,είχα την εντυποση οτι είσουν με αλαγμένο look ή είταν η ιδέα μου!!

Αλήθεια παιδιά ο δίσκος της Μαρίας Κώνστα ποιανού είτανε?

Αναμένουμε fotos.
 
ζητω συγνωμμη που δεν μπορεσα να ερθω αλλα ειχαμε πενθος στην οικογενεια συγκεκριμενα πεθανε ο νονος του αδελφου μου με τον οποιο ημουν πολυ κοντα ελπιζω να γινει συντομα νεα συναντηση και αμην να ερθω επιτελους
 
Παντα αλλαζω το look μου ανα τακτά.

Έτσι δε με βρίσκουν...

Είναι παντού, με κυνηγάνε, θελουν το κακό μου και τα μανιτάρια μου!!!
 
Εγω παιδια απο τη πλευρα μου χθες περασα απιστευτα.. τα υπολοιπα μελη με εκαναν να αισθανθω 100% οικεία με την ευγένεια και την καλοσύνη τους και ομολογώ πως το κατευχαριστήθηκα.. αναλυσαμε πολλα.. απο τις βιντεοταινιες των 80's, την italo disco μεχρι και το νεο Zelda του Wii! και εις αλλα με υγεια! Αντε και την επομενη φορα meeting στη Boom Boom με rock me Amadeus και cheri cheri lady! :D
 
Καλημέρα κι από μένα!

Περάσαμε πολύ ωραία γνώρισα και καινούρια μέλη καθώς και παλιά που δεν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω

και χαίρομαι που τα ξαναείπαμε με τα παιδιά που είχα γνωρίσει στη προηγούμενη συνάντηση...

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να καθήσω πολύ στο φαγητό λόγω υποχρέωσης μετά αλλά επιφυλάσσομαι στην επόμενη

Οι φωτογραφίες θα ανεβούν σύντομα (ναι εγώ ήμουν ο paparazzi) διότι δεν είχα καθόλου χρόνο χθες να ασχοληθώ

καθώς έπρεπε να νταντεύω το νέο μέλος της οικογένειας που ακούει στο όνομα Ήρα (μια πανέμορφη σκυλίτσα ένος μηνός

που βρήκαμε ουρανοκατέβατη σε μια κούτα στην αυλή μας)

Πάντα τέτοια και σύντομα μια νέα συνάντηση!!
 
cutlaroc είπε:
Οι φωτογραφίες θα ανεβούν σύντομα (ναι εγώ ήμουν ο paparazzi) διότι δεν είχα καθόλου χρόνο χθες να ασχοληθώ

καθώς έπρεπε να νταντεύω το νέο μέλος της οικογένειας που ακούει στο όνομα Ήρα (μια πανέμορφη σκυλίτσα ένος μηνός

που βρήκαμε ουρανοκατέβατη σε μια κούτα στην αυλή μας)
Τι στο καλό! Ολοι μπαμπάδες γίναμε τώρα τελευταία;;; Εμένα ο Saulot μου χάρισε ενα κουκλί γατί!! :D :D:D:D
 
Δυστυχως μολις επεστρεψα απο υποχρεωτικες διακοπες αρκετων ημερων

και γνωριζα απο πριν οτι δεν θα μπορουσα να ερθω.

Τουλαχιστον θα δω τις φωτογραφιες.
 
Παίδες σορρυ αλλα δέν μπόρεσα να δώσω το παρόν αλλα ή κόρη (11 μηνών)μου είχε άλλη άποψη... (μαζί με την μάνα της) :sweet_kiss:
 
Rygar είπε:
Τι στο καλό! Ολοι μπαμπάδες γίναμε τώρα τελευταία;;; Εμένα ο Saulot μου χάρισε ενα κουκλί γατί!! :D :D:D:D
Ναι μας το είπε στη συνάντηση να το προσέχεις! :)
 
Ηδη πηγε για εμβόλιο και χαπάκι για παράσιτα και καθαριζμό αφτιών. Την ώρα που γράφω εχει κσαπλάρει μπροστά στο πληκτρολόγιο μου :D :D:D:D:D
 
Rygar είπε:
Ηδη πηγε για εμβόλιο και χαπάκι για παράσιτα και καθαριζμό αφτιών. Την ώρα που γράφω εχει κσαπλάρει μπροστά στο πληκτρολόγιο μου :D :D:D:D:D
Έτσι εξηγούνται τα ορθογραφικά σου... :p
 
Rygar είπε:
Ηδη πηγε για εμβόλιο και χαπάκι για παράσιτα και καθαριζμό αφτιών. Την ώρα που γράφω εχει κσαπλάρει μπροστά στο πληκτρολόγιο μου :D :D:D:D:D

Σκέψου τώρα οτι έχεις την μετεμψύχωση του saulot να σε κοιτάει.....

:D
 
Αυτό τώρα το λες για καλό; :D :D
 
Rygar είπε:
Αυτό τώρα το λες για καλό; :D :D

Εννοείται οτι το λέω για καλό.... :)

Σκέψου ότι αυτό το γατι είναι η προέκταση του Saulot.....

Πάντως καλού κακού εαν αρχίσεις τα βράδια να ονειρεύεσαι Linux :D

να νιώθεις την γάτα να σε κοιτάει ερωτικά σαν να σε βλέπει σαν κάτι τέτοιο

Linux_Penguin_freecomputerdesktopwallpaper_p.jpg
τότε να προσεχείς.................

......τα νύχια της!!!!

εμμμ.. λάθος... τα μούσια της ήθελα να πω!!!!

:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Α για τετοιο καλό μιλάς!! Ε τότε με χάνετε :D :D:D:D
 
αχαχαααααααααααααααααααα!!!!!!
 
Οι φωτογραφιες που ειναι ρε παιδια?
 
Για να έχω μετεμψυχωθεί σε γάτα, θυλικιά, ενώ είμαι ακόμα ζωντανός, κατι έχει παει, πολύ πολύ στραβά...
 
Αν και με μεγάλη καθυστέρηση, να αναφέρω και εγώ πως για μιά ακόμη φορά πέρασα πολύ όμορφα!!!

 


Και με την ευκαιρία, μήπως θα πρέπει να το καθιερώσουμε ως ανοιξιατικοκαλοκαιρινοφθινοπωρινό στέκι;;;
::)


Μιά φορά το μήνα να πρέπει ν΄ανεβούμε όλα εκείνα τα σκαλιά, στυλάκια θα γίνουμε...
:D


(Η Κριός και η Αbbey θα έρχονται με ελικόπτερο...
:p )

 


 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα