Τα Ν64 παιχνίδια σας!

Imgema είπε:
Καλά, σίγουρα ο τύπος ή δεν ξέρει ή πιστεύει ότι εσύ δεν ξέρεις αλλά εδώ μου γεννιέται ένα άλλο ερώτημα:
Πως και δεν έχεις το Goldeneye? :p
Μπα, πιστεύω πως θεώρησε ότι δεν ξέρω και μπορεί να έκανα μια τόσο ανόητη ανταλλαγή :p

Θα το πάρω το GoldenEye.. Απλά έπαιζα με την κασέτα ενός φίλου.. Και επειδή με τόσα εκατομμύρια πωλήσεις βρίσκεται συνέχεια και δεν είναι σπάνιο, δεν έσπευσα να το πάρω..

Αλλά πρέπει να το κάνω τώρα που το λες :p
 
borellus είπε:
Παιδιά κλαίω :p Μου προτάθηκε ανταλλαγή (εκτός φόρουμ) να πάρω το GoldenEye που δεν το έχω και να δώσω το Conker's Bad Fur Day!!!

XAXAXAXAXAXAXAXAXA
Αν θελεις το σου δινω το golf και μου δινεις το conker's :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Αυτη και αν ηταν Η κονσολα !! Περασαν δεκαδες τιτλοι απο τα χερια μου (κυριως τα νοικιαζα απο τα τοτε κονσολαδικα της πολης μου η τα δανειζομουν απο φιλους ..Πλεον εχω κρατησει καμμια δεκαπενταρια τιτλους αλλους με κουτι και αλλους χωρις .Σακη εσυ τι ψαχνεις παλι ? :cool:
 
Ενα παιχνιδι που ειναι σε μπλε κουτι με κατι μαιμουδακια...ΑΑΑ ναι εσυ το εχεις :cool:
 
Μιας και αναφέρατε το GoldenEye ποιο από τα 2 πιστεύετε ότι είναι καλύτερο?
 
johnny19818 είπε:
Μιας και αναφέρατε το GoldenEye ποιο από τα 2 πιστεύετε ότι είναι καλύτερο?
Ποιο είναι καλύτερο από τα GoldenEye και The World is not Enough?
 
borellus είπε:
Ποιο είναι καλύτερο από τα GoldenEye και The World is not Enough?
Οκ δεν το διατύπωσα σωστά. Ποιο James Bond είναι καλύτερο.

borellus είπε:
Ποιο είναι καλύτερο από τα GoldenEye και The World is not Enough?
Οκ δεν το έγραψα σωστά. Ποιο James Bond είναι καλύτερο το GoldenEye ή το The World is not Enough?

Ααα κάτι κάνει το pc και βγάζει διπλά τα μηνύματα. Ας το διορθώσει όποιος mod θέλει. Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Ποιο James Bond είναι καλύτερο το GoldenEye ή το The World is not Enough?
Εντάξει, το ένα είναι παιχνίδι της Rare του 1997 και είναι κλασσικό ενώ το άλλο είναι της EA του 2000..

Θεωρείται λίγο καλύτερο το GoldenEye..είναι cult :p
 
borellus είπε:
Εντάξει, το ένα είναι παιχνίδι της Rare του 1997 και είναι κλασσικό ενώ το άλλο είναι της EA του 2000..Θεωρείται λίγο καλύτερο το GoldenEye..είναι cult :p
Α, ναι; Δεν ήξερα ότι το λάνσαραν διαφορετικές εταιρίες.
 
Goldeneye, αν και το WINE ήταν και αυτό αρκετά καλό.
 
Ολη η σειρα των Turok που τα εχω στα κουτια τους για Nintendo 64 και τα εχω τερματισει βεβαια .Μεγαλη πλακα θυμαμαι παθαμε οταν ειχε κυκλοφορησει το πρωτο :Turok The Dinosaur Hunter σχεδον με το launch της κονσολας αν θυμαμαι καλα !! Καταπληκτικο fps για τοτε και επισης κυκλοφορησε το 1 και το 2 και για pc .Τελευτεο Turok κυκλοφορησε για το 360 το οποιο το τιμησα τερματιζοντας το 3 φορες .Πηρε μετριες προς καλες βαθμολογιες αλλα εγω το καταευχαριστηθηκα .Ζουγκλα εξωγηινοι ινδιανοι και δεινοσαυροι ολων των ειδων σε ενα fps για μενα ειναι απο τα αγαπημενα μου στοιχεια :D
 
Psy_Danis_3 είπε:
Ολη η σειρα των Turok που τα εχω στα κουτια τους για Nintendo 64 και τα εχω τερματισει βεβαια .Μεγαλη πλακα θυμαμαι παθαμε οταν ειχε κυκλοφορησει το πρωτο :Turok The Dinosaur Hunter σχεδον με το launch της κονσολας αν θυμαμαι καλα !! Καταπληκτικο fps για τοτε και επισης κυκλοφορησε το 1 και το 2 και για pc .Τελευτεο Turok κυκλοφορησε για το 360 το οποιο το τιμησα τερματιζοντας το 3 φορες .Πηρε μετριες προς καλες βαθμολογιες αλλα εγω το καταευχαριστηθηκα .Ζουγκλα εξωγηινοι ινδιανοι και δεινοσαυροι ολων των ειδων σε ενα fps για μενα ειναι απο τα αγαπημενα μου στοιχεια :D
Κι εγώ τρελός Turok fan αλλά μόνο για τα games του Ν64..

Όταν είδα ότι δεν θα κυκλοφορούσε Turok 4 να συνεχίζει την ιστορία, ξενέρωσα εντελώς..

Τurok 1 εντελώς cult!

Turok 2 η απόλυτη παιχνιδάρα..έχω ξοδέψει ατελείωτες ώρες!

Turok 3..χμ..του έχω αδυναμία αλλά περίεργο παιχνίδι.. Ξέφυγε από τις ρίζες του Turok, ήταν χειρότερο από το Turok 2, είχε γενικά bugs, glitches κτλ. και γενικά ήταν ένα πολύ μικρό σε διάρκεια παιχνίδι. Ήταν περιέργως κάπως πρόχειρη η δουλειά της Acclaim.. Πραγματικά κρίμα. Αλλά και πάλι του έχω μεγάλη αδυναμία.

Turok Rage Wars άψογο!
 
To Τurok 1 το λάτρεψα! Επαναστατική παιχνιδάρα! Τεράστιοι εξωτερικοί χώροι και πλήρως 3D αντίπαλοι με φοβερό animation και όχι stop motion με 1 FPS! Η ομίχλη ούτε που με ένοιαξε αφού αλλιώς το παιχνίδι θα έπρεπε να εξελίσσεται σε στενούς, κλειστούς χώρους, ήταν και θέμα hardware της εποχής, τότε δεν υπήρχαν πλήρως 3D παιχνίδια με μεγάλους ανοιχτούς χώρους χωρίς pop-up/fade στις κονσόλες τουλάχιστον.

Το Τurok 2 ήταν φοβερό αλλά δυστυχώς το Ν64 ήταν κάπως εκτός προδιαγραφών του παιχνιδιού με αποτέλεσμα να έχει σοβαρά προβλήματα με το frame rate, ειδικά στο hi-rez mode. Δεν το ευχαριστήθηκα γι αυτό και μόνο τον λόγο. Το Turok 1 ήταν γρήγορο και ομαλό.

To Τurok 3 δεν το έπαιξα ποτέ. Είχα χάσει το ενδιαφέρον μου πια, όπως και η σειρά είχε χάσει τον προσανατολισμό της.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το Clayfighter 63 & 1/3 κυκλοφόρησε στην Ευρώπη?
 
Το Νιντέντο 64 είναι μία από τις αγαπημένες μου κονσόλες, νομίζω πέρασα τα πιο ώριμα παιδικά μου χρόνια ως gamer. Να και τα δικά μου παιγνίδια, μερικά από την παλαιά εποχή και μερικά τα αγόρασα πριν 4-5 χρόνια γιατί τα χα ανταλλάξει στο παρελθόν.

nintendo64.jpg
 
Πολλά διαμαντάκια στην συλλογή σου φίλε Γιώργο.Ως λάτρεις τν castlevania το μάτι μου έπεσε εκεί με την μία.Well done :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα