Τα Τετράγωνα των Αστέρων

Από τους καλεσμένους του επεισοδίου η φωτογραφία "έκοψε" τον Γιάννη Βόγλη και τη Μάρθα Βούρτση. Επίσης, όπως φαίνεται από τη φωτογραφία, καλεσμένος δεν ήταν ο Κώστας Καραγιάννης αλλά ο Κώστας Καραγιώργης!
 
Παρατήρησα ότι υπάρχει ένα επεισόδιο του Μαρτίου στο YouTube, αλλά είναι ασπρόμαυρο. Δουλεύω για να το κάνω ξανά πολύχρωμο. Μπορεί να μην είναι τέλειο, αλλά είναι μια αρχή! :happyjump: ασπρόμαυρο βίντεο:
τετράγωνα4.pngτετράγωνα3.pngτετράγωνα2.png
τετράγωνα1.jpg
 
Παρατήρησα ότι υπάρχει ένα επεισόδιο του Μαρτίου στο YouTube, αλλά είναι ασπρόμαυρο. Δουλεύω για να το κάνω ξανά πολύχρωμο. Μπορεί να μην είναι τέλειο, αλλά είναι μια αρχή! :happyjump: ασπρόμαυρο βίντεο:
Προβολή συνημμένου 265134Προβολή συνημμένου 265133Προβολή συνημμένου 265132
Προβολή συνημμένου 265129
Πολλή καλή δουλειά !
 
Φανταστική φωτογραφία! Δεν την είχα προσέξει..! Μπορούμε άραγε να τους αναγνωρίσουμε όλους;
Νομίζω ότι διακρίνω τον Νάσο Αθανασίου (πάνω αριστερά), την Αλέκα Κανελλιδου (??) (πάνω στη μέση), την Κική Σεγδιτσα (μεσαία σειρά αριστερά) και τον δημοσιογράφο Δημήτρη Λυμπερόπουλο (κάτω αριστερά).
Ποιους άλλους αναγνωρίζετε;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Φανταστική φωτογραφία! Δεν την είχα προσέξει..! Μπορούμε άραγε να τους αναγνωρίσουμε όλους;
Νομίζω ότι διακρίνω τον Νάσο Αθανασίου (πάνω αριστερά), την Αλέκα Κανελλιδου (πάνω στη μέση), την Κατερίνα Γιουλάκη (μεσαία σειρά αριστερά) και τον δημοσιογράφο Δημήτρη Λυμπερόπουλο (κάτω αριστερά).
Ποιους άλλους αναγνωρίζετε;
Τελευταια σειρα κατω στη μεση ειναι η δημοσιογραφος Ευη Δεμιρη.
 
Τελευταια σειρα κατω στη μεση ειναι η δημοσιογραφος Ευη Δεμιρη.
Ξανά οι ίδιοι καλεσμένοι από την ίδια εκπομπή σε άλλη φωτογραφία.
Ο πρώτος από αριστερά να είναι άραγε ο Βαγγέλης Φουντουκίδης;
Είναι άραγε η Εύη Δεμίρη ή η Μαίρη Παραπονιάρη; (δεξια στην φωτο) Δεν είμαι βέβαιος...
 

Συνημμένα

  • Tetragona_ekp50mallon_kalesmenoi.jpg
    Tetragona_ekp50mallon_kalesmenoi.jpg
    88,4 KB · Προβολές: 7
Τελευταία επεξεργασία:
Ο πρώτος από αριστερά να είναι άραγε ο Βαγγέλης Φουντουκίδης;
Είναι άραγε η Εύη Δεμίρη ή η Μαίρη Παραπονιάρη; (δεξια στην φωτο) Δεν είμαι βέβαιος...
Στο πρόσωπο μου κάνει για την Παραπονιαρη, αν και μου τα "χαλάει" λίγο το μαλλί (σε βιντεακι πάνω κάτω της ίδιας εποχής που έτυχε να δω, είχε καπως πιο καρέ και κοντό μαλλί- με πάσα επιφύλαξη πάντα).
Όσο για τον πρώτο από αριστερά, τα γυαλιά μου θυμίζουν Φουντουκιδη
 
Πίσω
Μπλουζα