Τα δικά μας Candy fan art/ σκίτσα

misspepper77

RetroActive
Joined
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Αντιδράσεις
6
Καλή μου Χουανίτα,επειδή τον Άλμπερτ θέλω να τον κάνω τέλειο,πάρε μια γεύση για το πως προχωράει η δουλειά...Η Χουανίτα πριν δει το σχέδιο :wub: έχοντας μεγάλες προσδοκίες...Η Χουανίτα αφου το είδε...ντούπ....Μπουχου χου γιατί;;;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H Juanita πριν δει το σχέδιο: :wait2: :what: :dribble:





Η Juanita μετά: :cheers: :bow: :thanx2:
 
Για την καλή μου φίλη Χουανίτα, με την ελπίδα να της αρέσει.
 
Λοιπόν το Σάββατο στη συνάντηση του GRM θα το παραδώσεις στη Dom και θα σου δώσει τις Βαβούρες! :cheers:

 


(χεχεχε... 5 Βαβούρες για το σχέδιο με τον πολυπόθητο γάμο... αυτό λέγεται εκμετάλλευση ανθρώπου από άνθρωπο... :D )

 
 
Και ένα μικρό μπόνους!Που ήσουνα αρρωστούλα βρε,αλλιώς σιγά μην και με έπιαναν οι καλοσύνες μου!:sure:... :D
 
Πολύ όμορφα όλα misspepper:bow:,


αλλά...
:wait2:

 


Ε... χμμ...
:xm:

 


πού είναι ο Τέρρυ
μου???

 


Ε????
:shake:
 
Λυπάμαι Ακάλια μου!!!

Έχουμε σειρά προτεραιότητας!!! :sure:

(Άσε που οι υπερηλικες προηγούνται πάντα :D )

Misspepper77 μου, :hurrah: σε διπλοευχαριστώ!!! :thanx2: :hurrah: :thanx2: :hurrah:
 
Κορίτσια :thanx2: σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Ακάλια :wait2: εμμμ,ο Τέρρυ που θα παραθέσω εδώ είναι για την καλή μου Κάμπια(αλλιώς θα με αυτοκτονήσει στην συνάντηση :D ) και ένα ίδιο για την καλή μου Λορένα που μιλάμε σχεδόν κάθε πρωί και της το υποσχέθηκα...Δεν θέλω η Κάμπια να της κάνει ζήλιες με το δικό της!Το δικό σου Ακάλια το έχω βάλει στο φούρνο και ψήνεται...(Τέρρυ βλέπεις είναι αυτός,φωτιά και λαύρα :flower: ).
 
νια νια -γκρίνια- νια νια...

Εγώ... :precry: γιατί δεν έχω και εγώ Άλμπερτ να φιλάει Κάντυ;;;; :cry: :cry: :cry:
 
Καταπληκτικά τα σκίτσα!! Μπράβο και πάλι μπράβο!!
 
Κυρία Χουανίτα όπως ξέρεις ο Άλμπερτ είναι κύριος και γι αυτό δεν τον ζωγράφισα να κάνει τιούτες χειρονομίες :D ...Αλλά επειδή και εγώ λίγο θέλω(τραβάτε με και κλαίω) κάτι ,μπορεί να γίνει για την περίπτωσή σου! :D Κυριά Μετς είδατε για να θέλετε να ζωγραφίζετε μόνη σας ,τι "έργα τέχνης" χάσατε; :D :D:D
 
Μπραβο Misspepper. Πολυ ωραια δουλεια
 
misspepper77 είπε:
Κορίτσια :thanx2: σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Ακάλια :wait2: εμμμ,ο Τέρρυ που θα παραθέσω εδώ είναι για την καλή μου Κάμπια(αλλιώς θα με αυτοκτονήσει στην συνάντηση :D ) και ένα ίδιο για την καλή μου Λορένα που μιλάμε σχεδόν κάθε πρωί και της το υποσχέθηκα...Δεν θέλω η Κάμπια να της κάνει ζήλιες με το δικό της!Το δικό σου Ακάλια το έχω βάλει στο φούρνο και ψήνεται...(Τέρρυ βλέπεις είναι αυτός,φωτιά και λαύρα :flower: ).

Ακούς Χουανίτα, ακούς????

 


"Τέρρυ βλέπεις είναι αυτός,φωτιά και λαύρα"!!! Χαχαχα!!!

 


misspepper77, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! :cheers:

 


Υπέροχα τα σκίτσα, μπράβο!!!
:bow:

 


 
ΑΚΑΛΙΑ ΑΚΑΛΙΑ,το τελειώσα το τελειωσα :hurrah: :hurrah: :hurrah: !!!!Ε...ναι :xm: ...και τώρα τι να το κάνω; :wait2:

Ουπς μου βγήκε λίγο κουλή η συρραφή των δύο σελίδων στο σκάνερ...Απο κοντά φένεται λίγο καλύτερα.. :D ...

Χουανίτα μου μην με αγριοκοιτάς που ξαναέφτιαξα Τέρρυ και Κάντυ να είναι πάλι μέσα στα μέλια...ξέμεινα απο χαρτικά...Υπομονή οι Άλμπερτικές γελάνε πάντα τελευταίες! :diablotin: ...Μα τι λέω καλέ εγώ είμαι Αντωνικιά :wait2: ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misspepper77 είπε:
ΑΚΑΛΙΑ ΑΚΑΛΙΑ,το τελειώσα το τελειωσα :hurrah: :hurrah: :hurrah: !!!!Ε...ναι :xm: ...και τώρα τι να το κάνω; :wait2:


Είναι υπέροχο!!!!!


:thanx2: :thanx2:

:hurrah: :hurrah: :hurrah:
 
Λοιπόν επειδή θα ήθελα όλα τα κορίτσια στην συνάντηση να λάβετε και απο ένα σχεδιάκι,ιδού ο Τέρρυ με τις καραμελίτσες ανα χείρας για την Δομνίκη που απο ότι έχω καταλάβει απο τα σχόλια είναι Τερρυκιά....Και για την κυρία Χουανίτα, ο Άλμπερτ με την Κάντυ σε πελάγη ευτυχίας!!Χουανίτα μου δεν πιστεύω να έχεις παράπονο,στους πάντρεψα,τους σχεδίασα να φιλιούνται....Μήπως θα ήθελες και την πρώτη νύχτα του γάμου; :angry: Ε....;Όχι;Καλά. :D
 
misspepper77 είπε:
...Χουανίτα μου δεν πιστεύω να έχεις παράπονο,στους πάντρεψα,τους σχεδίασα να φιλιούνται....Μήπως θα ήθελες και την πρώτη νύχτα του γάμου; :angry: Ε....;Όχι;Καλά. :D
:hurrah: :hurrah: :hurrah:

Tι;;; :what: Tι εννοείς δεν το έφτιαξες;;;;;

Οχι ακόμη φαντάζομαι... :xm:

Καλά... περιμένω ανυπόμονα... :happyjump:
 
Καλή μου Χουανίτα,νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε και λίγο τα παιδιά μόνα τους :D ...Όσο για κάτι λαθάκια που παρατήρησα στα σχέδια :precry: ,θα διορθωθούν πριν τα παραδώσω... :D Ήμουν λιγάκι ενθουσιασμένη κατά την αποστολή τους :cheers: !Με τόσο καλά λόγια απο όλους σας ,πήραν τα μυαλά μου αέρα! :D :thanx2:
 
Misspepper, μπράβο σου!! :cheers:

Πολύ όμορφα τα σχέδιά σου! Και μάλιστα ταχύτατη! :bow:

Από ότι κατάλαβα, έχεις πάρει φόρα, επομένως περιμένουμε νέες δημιουργίες σου!
 
Elena είπε:
Misspepper, μπράβο σου!! :cheers: Πολύ όμορφα τα σχέδιά σου! Και μάλιστα ταχύτατη! :bow:

Από ότι κατάλαβα, έχεις πάρει φόρα, επομένως περιμένουμε νέες δημιουργίες σου!

Χμμμ... περιμένουμε επίσης και τις δικές σου!!!!! :D :D :D

(Όχι ότι είμαι ανυπόμονη... :cool: )
 
Πίσω
Μπλουζα