Τα δικά μας Candy fan art/ σκίτσα

Juanita είπε:
Αν η Μετς ξέρει κάτι παραπάνω, ας μας ενημερώσει... :eek:


όχι, δεν έχω ξανακουσει για κατι τετοιο...

Και το ξαναλέω: Εκλπηκτικα σχεδια misspepper!!

Όσο για μένα, το καλό είναι ότι βρήκα ξανά τα σχέδιά μου :cheers: , το κακό είναι όμως ότι δεν είναι τόσο ωραία :cry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ πολύ κυρία Μετς...με κάνετε και κοκκινίζω.. :wub: . :D
 
Αν έχετε κέφι,πηγαίντε μια βόλτα μέχρι το άλμπουμ μου...Οι περισσότερες ζωγραφιές έχουν γίνει στην πέμπτη και έκτη δημοτικού...Κάποιες που έχω κάνει όταν ήμουν πολύ μικρότερη(φαίνονται αμέσως...!)θυμάμαι πως φορτωνόμουνα στην μεγαλήτερη αδελφή μου να μου γράφει τις λεζάντες :D !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μις Πεπερ, πηγα στη σελιδα σου αλλα δε βλεπω κανενα αλμπουμ... Μηπως κανω κατι λάθος;; :sad:
 
metsgr είπε:
Μις Πεπερ, πηγα στη σελιδα σου αλλα δε βλεπω κανενα αλμπουμ... Μηπως κανω κατι λάθος;; :sad:
Oυτε κ'εγω μπορω να δω κατι :wait2:

Μηπως εχεις κανει τα album σου "private"???
 
Εχμ συγνώμμη το είχα private αλλά τώρα το έκανα public...Πιστεύω δηλαδή... :D
 
Οκ!! Ολα εντάξει! Φαίνονται μια χαρά τώρα. Μπράβο μις!! Από πολύ νωρίς φαινόταν το "χέρι"!

Ελπίζω να "εξασκείς" συχνά το "επάγγελμα", γιατί μετά το τρέξιμο από τον πιτσιρικά, χρειάζονται ώρες χαλάρωσης. Και η ζωγραφική σε χαλαρώνει και σε ηρεμεί σίγουρα...
 
Ομολογώ πως τον άλμπερτ τον έκανα καλύτερό απο όλους...Ο Άντονυ κάλυψε την μισή εικόνα εντελώς συμπτωματικά :p
 
Κούκλος ο μπάρμπας... Μακράν ο ωραιότερος...:dribble::dribble::dribble::dribble:

Μπράβο Μις!!! Κάτι σε σάρκα με οστά διαθέτει το κατάστημα;;; :p
 
Juanita είπε:
Μπράβο Μις!!! Κάτι σε σάρκα με οστά διαθέτει το κατάστημα;;; :p
Μις μου, θα συμφωνησω με την προλαλησασα... το e-mail το ξερεις για τα περαιτερω... :D
 
χαχαχα Άκουσον άκουσον τι μου ζητάνε καλέ :precry: ...χμμμ βρε Μετς,τώρα που το σκέφτομαι, εσύ διαθέτεις τα μέσα για ταξίδια στο Λείκγουντ. ;)

Και να προσθέσω πως πέρα απο την πλάκα,γιατί φυσικά και τους ζωγράφισα όλους κούκλους,το παραπάνω θα αποσταλεί στην καλή μου Νέσσυ σαν μπόνους που της έχω αργήσει κάτι σχεδιάκα με τον Τέρρυ #)

Ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια :cool:
 
για μένα τίποτα;;;; οιμε, δεν θα το αντεξωωωωωω!!!!

....λίγα ψίχουλα του Άλμπερτ σου γυρεύωωωωωωω.....
 
Εντάξει λοιπόν,θα κάνουμε μια συμφωνία.Θα σου στείλω τον Άλμπερτ,μόλις αρχίσεις να γράφεις το φαν φικ του Αντονυ...Εκβιάστρια εγώ;; ..8).Ζαμέ... :cool: !
 
αυτό αγαπητή μου, λέγεται κατάχρηση εξουσίας !!!!!

(τι να κανω η καψερή;;; θα υποκύψω )
 
...και το Χριστινάκι φοβέρα θέλει...! :diablotin:
 
Εχω μια ιδεα (αλλα δεν θα σας την πω ακομα, ετσι να σας φαει η αγωνια :p )

Πειτε μου την πιο αγαπημενη σας σκηνη απο το anime (μια μονο) και σε ποιο επεισοδιο ειναι
 
Καλέ;;;8) Τι διαβάζουν τα ματάκια μου;; :eek:

Δλδ, η Νέσυ θα έχει και τους τρεις και εμείς (εμμμ ναι :p ) τίποτα;;;

Προτείνω να κόψεις τον Άλμπερτ γύρω γύρω και να μας τον στείλεις (Σολομώντιος λύση
Ghelyon.gif
)

Η Νέσυ μας δε θα παρεξηγηθεί... Τι λες, ε;;;;
121fs725372.gif
 
Αυτή δεν είναι σολομώντιος λύση αγαπητή μου λέγεται χαρτοκοπτική.Μια πιθαμή μου βρήκε ο Τέρρυ ,(καλά θα έκοβα τον Άλμπερτ για να στον στείλω και θα γλύτωνε ο άντονυ ;) τι θα την στείλω;Γραμματόσημο; :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κουκλα μου, κανε κανα δυο-τρεις πεντε-εξι κοπιες να εχεις να μοιραζεις, γιατι δεν ξεμπλεκεις ευκολα απο ο,τι φαινεται!! :D
 
Kambia είπε:
Εχω μια ιδεα (αλλα δεν θα σας την πω ακομα, ετσι να σας φαει η αγωνια :p )Πειτε μου την πιο αγαπημενη σας σκηνη απο το anime (μια μονο) και σε ποιο επεισοδιο ειναι

Θα με φάει η αγωνία, θα σκάσω!!!


Πολλές σκηνές μου άρεσαν από το άνιμε, όμως υπάρχει μία που τις τελευταίες μέρες έχει κολλήσει στο μυαλό μου.



(φυσικά μεγάλο ρόλο παίζει η φωνή του Αργύρη Παυλίδη...)


 


Ο Τέρρυ στο Μπρόνγουαίη, την παραμονή της πρεμιέρας κοντεύει να τρελαθεί! Σκέφτεται την Κάντυ, σκέφτεται ότι δεν έχει το κουράγιο να της πει την αλήθεια για το ατύχημα της Σουζάννας... πρέπει να ηρεμήσει, να βρει το κουράγιο να ηρεμήσει για να μπορέσει να παίξει την επόμενη μέρα...


Φεύγοντας από το θέατρο, τα βήματά του τον οδηγούν κάτω από το ξενοδοχείο της Κάντυ. Σκέφτεται ότι "αυτό το αγοροκόριτσο θα κοιμάται τώρα..."

Και μόνο που την σκέφτεται και ξέρει ότι βρίσκεται τόσο κοντά του, νοιώθει αμέσως λίγη γαλήνη!

-Εδώ αυτή τη στιγμή Κάντυ, σου υπόσχομαι να παίξω όσο πιο καλά μπορώ για σένα!


Κοιτάζει το παράθυρό της και απαγγέλει Ρωμαίο... ξέρει ότι τώρα πια όλα θα αλλάξουν μεταξύ τους. Ξέρει ότι δεν μπορεί να την κρατήσει κοντά του για πάντα.



Ξέρει ότι την αγαπάει...



Και μέσα στο χιόνι, της απαγγέλει στίχους από τον Ρωμαίο...



το κύκνειο άσμα της αγάπης του...


 




«Όπου δεν έλαβε πολλές πληγές τις περιγελάει, μα κοίτα, σε κείνο το παράθυρο τι φως έχει προβάλει! Είναι η ανατολή κι είναι η Ιουλιέττα ο ήλιος.

Έβγα ωραίε ήλιε και θάμπωσε τη φθονερή σελήνη, που χλόμιασε κι αρρώστησε κι όλας απʼτο κακό της, να βλέπει εσένα, την πιστή της, πιο όμορφη απʼτην ίδια….»
 
Πίσω
Μπλουζα