Τα δικά μας Candy fan art/ σκίτσα

akaliakoukou είπε:
Χμμμ... περιμένουμε επίσης και τις δικές σου!!!!! :D :D :D
:D :D Έρχονται, έρχονται, σχεδόν τελείωσα την πρώτη..Απλώς είμαι 'κομματάκι' πιο αργή..
 
Elena είπε:
:D :D Έρχονται, έρχονται, σχεδόν τελείωσα την πρώτη..Απλώς είμαι 'κομματάκι' πιο αργή..
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

:hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah:
 
misspepper77 είπε:
Κυριά Μετς είδατε για να θέλετε να ζωγραφίζετε μόνη σας ,τι "έργα τέχνης" χάσατε; :D :D:D
Εεεε.... χμμμ... αυτό το έλεγα στη Juanita. Εσύ δεν το άκουσες!!! Εεε;; Άκουσες κάτι;;; Οοοοοοχι!!! :D

Πάντως τα σκίτσα είναι καταπληκτικά!!! Τέλεια!!

Μπράβο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Mets, misspepper77, Elena εμπιστεύομαι το ταλέντο σας!!!

Μπορείτε να μου φτιάξετε ό,τι θέλετε με την Κάντυ και τον αγαπημένο της Άλμπερτ και να μου τα στείλετε...

Μets ίσως έχεις ακουστά το Guerra Florida. Σκέφτομαι να συμμετάσχω με τα έργα σας... Καλά ντε... :frypan: μη βαράτε... :armed: όλες μαζί...

Μπορούμε να στείλουμε τη δική μας συμμετοχή!

@ Κάμπια, Ακάλια, Λορένα (και όποιος άλλος ) αν θέλετε να συμμετάσχετε θα σας ενημερώσω οσονούπω...
 
[size=4 [FONT='Comic Sans MS']Μets ίσως έχεις ακουστά το Guerra Florida. Σκέφτομαι να συμμετάσχω με τα έργα σας... Καλά ντε... [/FONT] :frypan: μη βαράτε... :armed: όλες μαζί...

Μπορούμε να στείλουμε τη δική μας συμμετοχή!

@ Κάμπια, Ακάλια, Λορένα (και όποιος άλλος ) αν θέλετε να συμμετάσχετε θα σας ενημερώσω οσονούπω...
Τι ειναι αυτο? Που μπορω να βρω λεπτομεριες?
 
Kambia μου είναι ένας διαγωνισμός όπου παίρνουν μέρος Candy fans από όλο τον κόσμο και συναγωνίζονται για το ποιός από τους 3 αξίζει περισσότερο την καρδιά της Κάντυ!!! :D (μη με ρωτήσετε: ποιούς 3 :angry: )

Μπορείς να συμμετέχεις με φαν αρτ και φανφικς αλλά τα φικς πρέπει να είναι μεταφρασμένα στην αγγλικήν ή την ισπανικήν... :xm:

Δεν ξέρω μόνο αν πρέπει να ανήκεις σε κάποιο γκρουπ και να συμμετέχεις συλλογικά...

Θα ρωτήσω λεπτομέρειες και θα επανέλθω.

Αν η Μετς ξέρει κάτι παραπάνω, ας μας ενημερώσει... :eek:
 
τα οικοσημα δεν τους κανουν??? :p
 
Μήπως μετά την λήξη του διαγωνισμού μαζί με το βραβείο,σου δίνουν και ένα εξώδικο απο Μιζούκι-Ιγκαράσι,οι οποίες παραδόξως είναι στο μόνο που κατάφεραν να συμφωνήσουν....; :ban:
 
Καλή μου Ακάλια. Σήμερα στην συνάντηση έδωσα στην Candy ένα σχέδιο ίδιο με το δικό σου...ελπίζω να μην σε πειράζει...Ξέρεις ένεκα του χρόνου που με πίεσε λίγο να τα τελειώσω, ωστε να πάρουν όλα τα κορίτσια απο ένα ,δεν μπόρεσα να σκεφτώ κάτι άλλο...Είναι βλέπεις και το όμορφο κατα την γνώμη σαν θέμα :flower: και το έβγαλα στην μαζική παραγωγή :D ...όποτε μπορέσεις στείλε μου pm για το πως θα παραλάβεις το δικό σου. :wave:
 
Θα μεσολαβήσω εγώ καλή μου misspepper για την Ακάλια. Θα κρατήσω της Dom :D (που μπορεί άλλωστε την ερχόμενη εβδομάδα να πάρει το άλλο) και όταν με το καλό έρθει η Ακάλια στην Αθήνα θα της το μοσχοπουλήσ... :tease: εμμμ σόρρυ παραδώσω εννοούσα... :diablotin:

Μη μ΄ευχαριστείς... :rolleyes: Τι σόι φίλες είμαστε;;;; :D
 
Παιδιά, μου έστειλε η καλή μου μανούλα,παλιές ζωγραφίες(πραγματικά πολύ ρετρό) μιας και κάποιες τις έφτιαξα πριν 2...τόσα χρόνια...Η πλάκα είναι πως κάποιες μου θύμησαν που καθόμουν(ήμουν 4-5 περίπου) και ζωγράφιζα σε κάτι μεγάλα λευκά πλαίσια του μουσαϊκού μας...Η μάνα μου μου λέει πως ήμουν διαρκώς με ένα μολύβι στο χέρι και εκείνη με μια σφουγγαρίστρα :D ...Φαίνεται μου σώνονταν νωρίς οι ακουαρέλλες! :eek: Αλλά τώρα με έχουν πιάσει οι ντροπές και νομίζω πως θα τις ποστάρω όταν το ξεπεράσω :D ...Θα μπορώ να τις ποστάρω εδώ ή υπάρχει κάποιο άλλο νημάτιο πιο σχετικό;
 
misspepper77 είπε:
Θα μπορώ να τις ποστάρω εδώ ή υπάρχει κάποιο άλλο νημάτιο πιο σχετικό;
Ποσταρε ο,τι θελεις misspepper77...αλλωστε εδω ειναι εικαστικος χωρος για τους/τις candy-fans :cool:
 
Επειδή δεν μπορώ να ποστάρω και τις δύο ζωγραφιές που διάλεξα μαζί,θα τις δείτε σε δόσεις,ξεκινώντας απο την πρώτη, που την ζωγράφισα στην ηλικία των 7 βλέποντας μια μαξιλαροθήκη...Μην γελάσετε...πολύ... :D ...Μπου χου χου ενώ δείχνει ότι το ανέβασε γιατί δεν το βλέπω;...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για να δούμε μήπως και...Μπα δεν...
 
Misspepper για να τις ποστάρεις, χρησιμοποίησε το image shuck ή φτιάξε δικό σου άλμπουμ στο προφίλ και ανέβασε όποια φωτό θές. Μετά κάνε κόπυ το url από τη φωτό που θέλεις και κάντην πέιστ σε νέο μήνυμα.

Μέσω των άλμπουμ είναι πιο γρήγορα και μόνιμα.
 
Καλή μου Χουανίτα σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου,κατάφερα και έκανα ένα αλμπουμάκι τελικά ,ποστάροντας τις 2 πρώτες ζωγραφιές των παιδικών μου χρόνων...Έπονται πολλές ακόμη, γιατί μόλις άνοιξα την τσάντα, μου ήρθε κάτι τις... :wait2:
 
[εκτός σχεδίου subforum] Misspepper, είναι υπέροχα!!!

Μπορείς να ανοίξεις στο "Κουλτούρα 80s" νέο νημάτιο με θέμα "Οι παιδικές μας ζωγραφιές" .

Ευκαιρία να ξεθάψω και τα δικά μου και να πέσει τρελό γέλιο!!! :D [/εκτός σχεδίου subforum]
 
misspepper77 είπε:
Καλή μου Χουανίτα σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου,κατάφερα και έκανα ένα αλμπουμάκι τελικά ,ποστάροντας τις 2 πρώτες ζωγραφιές των παιδικών μου χρόνων...Έπονται πολλές ακόμη, γιατί μόλις άνοιξα την τσάντα, μου ήρθε κάτι τις... :wait2:
Δεν μπορω να δω κανενα αλμπουμ στο προφιλ σου :wait2:
 
Έκανα μια χαζομαρούλα ψες το βράδυ και τα "έσβησα"...μέχρι και το αβατάρ...Ο καλός μου ο αντρούλης επανέφερε σήμερα την τάξη...Εγώ το τσαμένο σε μια εικόνα ήθελα κάτι να διορθώσω... :wait2: ...βρε παιδιά...
 
Πίσω
Μπλουζα