Τα εφτά κακά της μοίρας μου (1991 MEGA)

whatohh είπε:
Ευχαριστώ Tsalk!(Δεν τα είχες όλα τα επεισόδια και τα γράφεις τώρα?)
Όχι τώρα να γράφω. Να δούμε όμως πότε θα τα δω!
 
Τελικά το Mega κανονικά θα συνεχίσει την προβολή και του τρίτου κύκλου των "7 κακών" με τίτλο "Όλα τα κακά της μοίρας μου". Έτσι θα μας λυθεί η απορία πόσα επεισόδια έχει η σειρά με τον ένα τίτλο και πόσα με τον άλλο για να περαστούν και στη retrodb σωστά. Η πιο έγκυρη πηγή να μας πληροφορήσει είναι ο Τσάλκης!! :D
 
Εδώ είμαι και εγώ για την ενημέρωση.

Μέχρι στιγμής έχω 138 επεισόδια (σύν μια μέρα που τελικά την έχασα όπως έχω ξαναπεί που προφανώς έπαιξαν 1 ή 2 επεισόδια), οπότε έχουμε σύνολο 139 ή 140 επεισόδια μέχρι στιγμής.

Αν υπολογίσουμε και τον τρίτο κύκλο με τα 43 επεισόδια ο συνολικός αριθμός μέχρι στιγμης είναι 183 επεισόδια.

Συνεχίζω και θα σας ενημερώσω για οτιδήποτε προκύψει. Να δούμε όμως πότε θα τα δω όλα αυτά τα επεισόδια. (έχω δει τα 30 πρώτα μέχρι στιγμής πάντως)
 
ρε παιδια υπαρχει καποιος τροπος να βρουμε τη σειρα να τη κατεβασουμε γιατι ειναι απλα φοβερη
 
Εδώ πάντως, συζητάμε για τη σειρά. Πέρασε σε παρακαλώ από τους κανόνες του φόρουμ. Και καλώς όρισες. :)
 
Κατάλαβε κανείς τι έγινε με το πρωινό επεισόδιο σήμερα; Δείξανε ενάμησι επεισόδιο; Κόπηκε απότομα, είχε διάρκεια 37 λεπτά και δεν υπήρχε σήμανση "τέλος επεισοδίου" στο τέλος.
 
όχι, προβάλαν 2 επεισόδια.

Απλά τελείωσε το δεύτερο απότομα με σκοπό να δείξουν και τρίτο που τελικά δεν έβαλαν.
 
Τσου! Εκοψαν το δευτερο επεισοδιο στη μεση (δεν τελειωνει ετσι), γιατι πολυ απλα ειναι ξεφτιλες!
 
Ας ελπίσουμε να συνεχίσει σήμερα, τι να πω...

Edit: Τελικά το συνέχισαν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυστυχώς δεν έχουν παίξει το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο του 1992, που ήταν από τα πιο καλά της σειράς. Το ψάχνω και στο youtube αλλά δεν το βρήκα. Μήπως να στέλναμε κάμποσα emails να το προβάλλουν έστω και εμβόλιμα ή στο τέλος;
 
drspiros είπε:
Τσου! Εκοψαν το δευτερο επεισοδιο στη μεση (δεν τελειωνει ετσι), γιατι πολυ απλα ειναι ξεφτιλες!

Ηταν η πρώτη φορά που το έκαναν μετά από 150 περίπου επεισόδια που πρόβαλαν,

Χτες τα επεισόδια έπαιξαν κανονικά. Σήμερα να δούμε.
 
argng είπε:
Δυστυχώς δεν έχουν παίξει το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο του 1992, που ήταν από τα πιο καλά της σειράς.
Απλα κορυφαιο, γιατι επαιζε και ο αξεχαστος Ντινος Ηλιοπουλος στο ρολο ενος γρουσουζη συγγενη του Κωνσταντινου (ή κατι τετοιο) που παει να του κανει ποδαρικο την Πρωτοχρονια!
 
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Σήμερα το πρωί προβλήθηκαν τα 2 τελευταία επεισόδια της σειράς και στην συνέχεια πέρασαν στον 3ο κύκλο της σειράς με την αλλαγή στον τίτλο σε ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ

Συνολικά το Mega αναφέρει 172 επεισόδια από τα οποία βέβαια δεν έχει προβάλει τα εορταστικά.

Εγώ έχω μετρήσει 167 επεισόδια (έχω χάσει τα επεισόδια 1 μόνο μέρας που ήταν 1 ή 2) και επομένως λογικά είναι 169 επεισόδια + τα εορταστικά για να γίνουν 172 σαν σύνολο.
 
tsalk είπε:
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Σήμερα το πρωί προβλήθηκαν τα 2 τελευταία επεισόδια της σειράς και στην συνέχεια πέρασαν στον 3ο κύκλο της σειράς με την αλλαγή στον τίτλο σε ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ

Συνολικά το Mega αναφέρει 172 επεισόδια από τα οποία βέβαια δεν έχει προβάλει τα εορταστικά.

Εγώ έχω μετρήσει 167 επεισόδια (έχω χάσει τα επεισόδια 1 μόνο μέρας που ήταν 1 ή 2) και επομένως λογικά είναι 169 επεισόδια + τα εορταστικά για να γίνουν 172 σαν σύνολο.
Άλκη σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Σύντομα θα καταχωρηθεί στη ρετροdb. :)
 
πριν λιγο καιρο το εδειχνε επαναληψη ξημερωματα
 
παιδια οντωσ τα επεισοδια τησ σειρασ ειναι 172 οπωσ ειπε ο φιλοσ Tsalk.Το πιστοποιω και γω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
enginefeedgre.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα