Τα παιδικά χρόνια των σταρ

Το Νούζη από που να βγαίνει; Από τα Uzzi;
 
Δεν είπε όμως "δεν με καθορίζει". "Δεν με απασχολεί" είπε. Αν ήταν υπερκαμπυλόγραμμη θα την απασχολούσε.

Καλά, δεν θυμάται πού γεννήθηκε (κανείς δεν το θυμάται, μας απασχολούν άλλα όταν γεννιόμαστε, δεν νομίζω κανένα νεογέννητο να ρώτησε "πού γεννιέμαι?"). Δεν ρώτησε τη μαμά της?

Αφού δεν προλάβαινε να κάνει φίλους πώς την αγαπούσαν όλοι και μάλιστα πολύ? Ποιοι την αγαπούσαν?

Νυχτερινή ήταν η σχολή του Εθνικού και πηγαίνανε όλες μαθητούδια, ταυτόχρονα με το σχολείο? Εδώ ένα φροντιστήριο πηγαίναμε και το βράδυ ήμασταν πτώματα.

Πάντως μοιάζει αρκετά προσγειωμένη και η αφήγησή της έχει συνοχή, σε αντίθεση με άλλες. Πιο πολύ με βιογραφικό για αίτηση εργασίας μοιάζει.
 
Πάντως και αυτό να ρωτάνε γυναίκες καλλιτέχνιδες για ηλικία , ύψος,κιλά κάπως είναι !
 
Θέλω να καταθέσω πως έστειλα αίτημα φιλίας στην κύρια Γωγώ Αντζολετακη θα με δεκτει;
 
Στην Τζύπρον μετρούσαν ακόμα σε μίλια ε; Και μάλιστα με δύο λάμδα, μίλλια.
 
"Απο Ελληνες: Μοσχολιου, Καζαντζιδη, Νταλαρα."

Ε, ναι!
 
δε βλέπω σχόλια όμως για το πόσο ακομπλεξάριστη είναι που ακόμα κ σήμερα δε κρύβει την ηλικία της...να τα λέμε και αυτά...
 
Το ότι έχει βάλει τα κυπριακά ως ξένη γλώσσα (έστω και σε παρένθεση) πολύ με χάλασε. Άμα το πάμε έτσι και τα ποντιακά και τα κρητικά και τ' αγρινιώτικα και τα λαρισαίικα ξένες γλώσσες είναι. Στο επόμενο βιογραφικό μου να θυμηθώ να το προσθέσω....
 
δε βλέπω σχόλια όμως για το πόσο ακομπλεξάριστη είναι που ακόμα κ σήμερα δε κρύβει την ηλικία της...να τα λέμε και αυτά...
Μα ουτε και οι αλλες την εκρυψαν. Απλως ηταν ολες παιδια - θαυματα.
 
να βάλουμε τις όρνιθες στον κούμο να θέσουνε;;
 
Πίσω
Μπλουζα