Τα παιχνίδια της συλλογής μου! (filfil1)

Αγαπητή BETTY BOOP.το Peg Solitaire είναι κατι ανάμεσα σε Τριλιζα,νταμα και Γκρινιαρη,δεν είναι εύκολο να σου εξηγήσω γραπτός το τρόπο που παιζεται,ελπιζω να καταλαβαίνεις, πάντως σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογια.Συνεχεια με Ξενα Παιχνίδια...........

DSC03058.jpg

P4140027.jpg

PA220189.jpg

DSC03015.jpg

DSC03463.jpg

P4160090.jpg

DSC03306.jpg

PA210019.jpg

PA210013.jpg

P4150014.jpg

P4150013.jpg

P4160075.jpg

P4150040.jpg

P4150043.jpg

P4160072.jpg

DSC03437.jpg

Συνεχίζεται..................
 
Κάποια Ηλεκτρονικά Παιχνίδια από τη συλλογή μου. Αυτή είναι η τελευταία ανάρτηση που κανω,γιατι αρχίζουν η καλοκαιρινές διακοπές μακριά από την Αθήνα.Μαζί παλι τον Σεπτεμβριο,ευχομαι καλο καλοκαιρι σε όλους.............

DSC03170.jpg

DSC03711.jpg

DSC03214.jpg

DSC03239.jpg

DSC03254.jpg

Συνεχίζεται................
 
Προσδοκώ συνέχεια το Σεπτέμβριο!!! Ευχαριστώ πολύ για τα τόσα ενδιαφέροντα παιχνίδια που μας έδειξες -τα πιό πολλά σπάνια και μοναδικά- και σου εύχομαι καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές!!!
 

Φοβερα ΟΛΑ!!!

Καλο Καλοκαιρι και απο μενα 1@filfil1[/USER] !!!

 
Ναι κυρίες και κύριοι... ΚΑΙ ηλεκτρονικά!!! :animeek:

Με το καλό να έρθεις προς τα κάτω Φίλιππε! :)

Έχω να σε ρωτήσω, τόσα, μα τόσα, πολλά!!! :D
 
Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου.DINO έρχομαι..........
 
Αγαπητοί φιλοι όλα τα ωραία κάποτε τελειωνουν,ετσι λοιπόν τέλειωσαν και οι καλοκαιρινές διακοπες,ευχομαι σε όλους καλο φθινόπωρο και καλο χειμωνα.Θα συνεχίσω τη παρουσίαση της συλλογής μου,με μερικά σετ από PLAYMOBIL τα οποία αγοράστηκαν τους καλοκαιρινούς μηνες,το ebay δυστυχώς δεν πάει διακοπες,στις φωτογραφίες που θα δείτε υπάρχουν και κάποια σπάνια κομματια,η συνέχεια επι της οθόνης........

DSC04115.jpg

DSC04344.jpg

DSC04190.jpg

DSC04343.jpg

DSC04339.jpg

DSC04117.jpg

DSC04350.jpg

Συνεχίζεται...............
 
filfil1 είπε:
Αγαπητοί φιλοι όλα τα ωραία κάποτε τελειωνουν,ετσι λοιπόν τέλειωσαν και οι καλοκαιρινές διακοπες,ευχομαι σε όλους καλο φθινόπωρο και καλο χειμωνα.Θα συνεχίσω τη παρουσίαση της συλλογής μου,με μερικά σετ από PLAYMOBIL τα οποία αγοράστηκαν τους καλοκαιρινούς μηνες,το ebay δυστυχώς δεν πάει διακοπες,στις φωτογραφίες που θα δείτε υπάρχουν και κάποια σπάνια κομματια,η συνέχεια επι της οθόνης........
Τα ωραία των διακοπών τελειώνουν, αλλά αρχίζουν τα ωραία των συλλεκτών!!!!

Καλό φθινόπωρο φίλτατε filfil1, αναμένουμε τη συνέχεια......
 
Αφού αναφέρω πως σκόπιμα :diablotin: δεν μπόρεσα να συναντηθώ με τον Φίλιππο αυτό το καλοκαίρι, για να του κάνω έφοδο στο σπίτι του στην Αθήνα και να δω όλα αυτά τα καλούδια από κοντά (αφού πριν έχω πάρει μερικά ηρεμιστικά), έχω να πω ένα πράγμα: "Μας έχεις τρελλάνει εντελώς τελείως!!!" :shake:

Καλορίζικα!!!

:beer:
 
Filfil1 εισαι απαιχτος!!!!!

Για μια ακόμα φορά''ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!''

:animeek: :bow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λογια,συνεχεια με Playmobil.......Καλοκαιρινές αγορές είπαμε...........

DSC04161.jpg

DSC04349.jpg

DSC04351.jpg

DSC04346.jpg

DSC04345.jpg

DSC04176.jpg

DSC04177.jpg

Συνεχίζεται....................
 
Πωωω πωωω (ούτε που ξέρω πόσες φορες το έχω πει για αυτό το θέμα :D ) τι μου θύμησες!!!

Αυτά τα δαχτυλίδια τον Στάνλεϊ και Αμπότ τα λάτρευα!!
 
  • Like
Reactions: PT8
σκιαχτηκα...με τα μπρελοκ-σκελετους! Μετά θυμηθηκα οτι ειχα διαβασει για τετοια μπρελοκ σε σχετικό θεμα στο φορουμ αρα οκ...προσφατα ειδα σε περιπτερο να πωλουνται αυτα τα μπρελοκ...δεν πήρα ομως... #)

για το πλαστικο καραβακι (δεν γνωριζω διαστασεις): θυμαμαι οτι καραβακια σε μινιατουρες εδινε το παγωτο lucky cup τη δεκαετία του 90...

το ''ποδι που κλωτσα την μπαλα'' και το κοκκινο παπακι ήταν απλές φιγούρες ή ειχαν κατι στο εσωτερικό τους; (κατι διακρινεται στο κοκκινο παπακι)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγαπητη BETTY BOOP,ευχαριστω άλλη μια φορα για τα καλα σου λογια,ας ξεκινησω από το πλαστικο καραβακι είναι τις δεκαετιας του 70 και η διασταση του είναι (25 εκατοστα) δεν είναι μινιατουρα,Το ποδι που κλωτσα τη μπαλα περνας χαμηλα στο ποδι ένα βραχιονα ο οποιος εχει δεμενη τη μπαλα με ένα σχοινη για να τη κλωτσας (φαινεται και από τη φωτογραφια),Το κοκκινο πουλι μεσα είναι σφυρηχτρα εσωτερικα εχει μια πλαστικη μπιλια, ελπιζω να σε καλυψα.

Επισης να ευχαριστησω και τον φιλτατο Circleag......
 
Πίσω
Μπλουζα