Τι ακούω απόψε ...

R.I.P τεραστιε Δημητρη Ζελαλμαζιδη δεν θα σε ξεχασουμε ποτε καρντασι :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

Sarissa - Makedonian Army


Επετειος 35 χρονων για το εκπληκτικο Master of Puppets και live εκτελεση του φοβερου και τρομερου ''Βattery'' live στην εκπομπη Τhe Late Show with stephen colbert.Εκπληκτικη εκτελεση σαν να μην περασε μια μερα για την μπαντα :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:


Γουσταρουμε Venom λεμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper:

Venom Countess Bathory

 
Κοίτα να δεις τώρα. Το τραγούδι των Venom πιο πάνω ξεκινάει με ένα riff το οποίο μου θύμισε ενα παρόμοιο riff του Crossfire των Scorpions (το οποίο χρονολογικά ακολουθεί αυτού των Venom):


Αλλά μετά οι συγκρίσεις σταματούν :fafoutis:
 
Επετειος 35 χρονων για το εκπληκτικο Master of Puppets και live εκτελεση του φοβερου και τρομερου ''Βattery'' live στην εκπομπη Τhe Late Show with stephen colbert.Εκπληκτικη εκτελεση σαν να μην περασε μια μερα για την μπαντα :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Έχω το MOP σε original κασέτα αγορασμένη (νομίζω) από το Happening. Τα σπάει το βίντεο λέμε φίλος... :devilfinger:

@RIO υπέροχο, με γέμισες νοσταλγία, πόσο μου αρέσει αυτό να ΄ξερες.


America - A Horse With No Name (1971)

 
Πίσω
Μπλουζα