Τι ακούω απόψε ...

Το παρακάτω έχει αναρτηθεί και στο θέμα "Αγαπημένα κομμάτια από σειρές και ταινίες"

ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΑΝΤΗΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ Κώστας Καπνίσης
 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ: ΑΥΡΑ (1987)

Εξαιρετικό και πολύ γνωστό

Στο
διαβάζουμε ότι
"...
ο Παναγόπουλος δεν είναι απλά ένας μουσικός και τραγουδοποιός με μια συνεπή πορεία στον χώρο επί 35 συναπτά έτη, αλλά και ένας διαπρεπής επιστήμονας, βιοφυσικός ακτινοβολιών στο Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) και στο ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος», με σπουδαίο ερευνητικό έργο, πλήθος επιστημονικών δημοσιεύσεων αναφορικά με τις επιπτώσεις της ηλεκτρομαγνητικής ακτινοβολίας στους ζωντανούς οργανισμούς, αλλά και ένα καινούργιο επιστημονικό σύγγραμμα, με τίτλο «Electromagnetic Fields of Wireless Communications: Biological and Health Effects», που κυκλοφορεί από έναν από τους μεγαλύτερους επιστημονικούς εκδοτικούς οίκους στον κόσμο.
...
"
 
για την @Bambinella κι όχι μόνο

Πως περνούν τα χρόνια Τζών Τίκης Video

Φυλακισμένος στη ματιά σου Τζων Τίκης Video (σε ρυθμό Lambada... τη θυμάστε;;; )

ΤΖΩΝ ΤΙΚΗΣ - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

Σ ΑΓΑΠΗΣΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ - ΤΖΩΝ ΤΙΚΗΣ

ΤΖΩΝ ΤΙΚΗΣ ΟΣΑ ΛΕΝ ΟΙ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ (Καρδιά μου Παρασύρεσαι)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έψαχνα κάποια DVDs και ξαφνικα βρέθηκε μπροστά μου η ταινία Arthur (1981) την οποία είχα ξεχάσει ότι είχα. Πώς μετά από αυτή την ξαφνική ανακάλυψη να μη βάλω να ακούσω αυτο το υπέροχο Oscar winning song από την ταινία?
 
Έψαχνα κάποια DVDs και ξαφνικα βρέθηκε μπροστά μου η ταινία Arthur (1981) την οποία είχα ξεχάσει ότι είχα. Πώς μετά από αυτή την ξαφνική ανακάλυψη να μη βάλω να ακούσω αυτο το υπέροχο Oscar winning song από την ταινία?
Υπέροχο και αγαπημένο από το 1981 έως και σήμερα (και για πάντα).

A-ha - Lifelines (2002)

 
Πίσω
Μπλουζα