Τι ακούω απόψε ...

Αψου..


..Και χωρίς φόβο για Κορονοϊο! :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εεε..Αφού "καπάρωσες" το power της βραδιάς,θα ηρεμήσω την κατάσταση και θα "ισορροπήσω" με τη Βασίλισσα του μέταλ !!!
 
Φίλε μου,με τίποτα.
Είσαι πολύ πιο ειδικός και γνώστης στο είδος αυτό από μένα.Φαίνεται και από τα ποσταρίσματα σου. Αν εγώ ξέρω π.χ. 10, εσύ ξέρεις τα δεκαπλάσια από μένα..Οπότε ο χαρακτηρισμός, σου ανήκει 100% !!! Αναμφισβήτητο και αδιαπραγμάτευτο!
 
Φίλε μου,με τίποτα.
Είσαι πολύ πιο ειδικός και γνώστης στο είδος αυτό από μένα.Φαίνεται και από τα ποσταρίσματα σου. Αν εγώ ξέρω π.χ. 10, εσύ ξέρεις τα δεκαπλάσια από μένα..Οπότε ο χαρακτηρισμός, σου ανήκει 100% !!! Αναμφισβήτητο και αδιαπραγμάτευτο!
Ευχαριστω για το κοπλιμεντο φιλαρακι μου αλλα εδω μεσα ημαστε για να γουσταρουμε οποτε ειτε ξερω 100 εγω και δεκα εσυ δεν εχει καμια σημασια γιατι πολυ απλα ταιριαζουν τα γουστα μας και αυτο ειναι το σημαντικοτερο :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
image


 
Τελευταία επεξεργασία:
Ελα να γουσταρουμε πρωι πρωι με μια απο της κορυφαιες αλλα και ποιο αδικημενες μπαντες.Ηideaway και τα μυαλα στο μπλεντερ μαμω την καραντινα μου :cool: :cool: :cool: :cool:

 
Πίσω
Μπλουζα