Τι ακούω απόψε ...

Uskoke

RetroAdept
Αντιδράσεις
1.131
@metalcandyman ωραίος ο βασιλιάς Διαμάντης έχω αυτό τον δίσκο σε picture disk!το αγαπημένο μου είναι το a mansion in darkness.

Fulci

RetroActive
Αντιδράσεις
456
Φίλε με metalcandyman,
Helloween?..Helloween???..Θα κλάψω!
Το πρώτο-πρώτο "άκουσμα" ,αυτό που ήταν αιτία να γνωρίσω αυτή τη μουσική,ήταν τραγούδι των Helloween!..Δεν ξεκίνησα ποτέ με Def Leppard,ή ACDC,ή White Snake ή παρόμοια συγκροτήματα.. Το "Starlight" των Helloween από το "Walls of Jericho" ήταν το πρώτο μου τραγούδι!..Κατευθείαν στα βαθιά!!! ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ!..Φυσικά οι Helloween είναι από τους αγαπημένους μου.Αν και από τα μέσα του '90,κάπως τους "έχασα"..Βολεύτηκα μάλλον,με τα παλιά τους!..Απόψε όμως απαντώ,με ένα άλλο αγαπημένο μου συγκρότημα!..Το συγκεκριμένο κλιπ τους,το ΄χα γράψει και σε βιντεοκασέτα,το ΄βαζα με τέρμα την ένταση και έπαιρνα φόρα και πηδούσα στον καναπέ,στο καθιστικό,όπως οι τύποι στη σκηνή! Έσπασα το πλαϊνό του καναπέ,χτυπούσα ώμους,πλευρά.. Ευτυχώς,που το βίντεο και η tv ήταν στο καθιστικό και δεν την είχαμε στο σαλόνι!

Τελευταία επεξεργασία:

Fulci

RetroActive
Αντιδράσεις
456
Περασμένα μεσάνυχτα,ώρα να ησυχάσουμε,ακούγοντας ένα τραγούδι από ένα υπέροχο soubndtrack μιας κλασσικής ταινίας.

QueenofHearts

RetroActive
Αντιδράσεις
133
Ιστορικό για πολλούς λόγους αυτό το βίντεο. Εκεί γνώρισε ο τραγουδιστής το τοπ μοντελ Πολίνα Πορίτσκοβα που πρωταγωνιστεί και ξεκίνησε η, ταραχώδης θα έλεγε κάνεις, σχέση τους.

Fulci

RetroActive
Αντιδράσεις
456
Ήρεμα πράγματα σήμερα..Δεν έγραψε και ο φίλος metalcandyman για να απαντήσω ανάλογα!..Τέτοια ώρα λοιπόν, ένα τραγούδι από το soundtrack μιας παλιάς αυστραλιανής σειράς.

LadyNaty

RetroActive
Αντιδράσεις
167
Αγαπημένο μου κομμάτι από το διαγωνισμό της Eurovision 1987 (ναι, να αυτή που νίκησε ο Sean Sherrard, aka Johnny Logan). Ο τίτλος νομίζω σημαίνει "Εκατό Νύχτες" (δεν ξέρω φινλανδικά, δεν είμαι σίγουρη). Ένα κομμάτι από τις παλιές, καλές εποχές με τη ζωντανή ορχήστρα.

Fulci

RetroActive
Αντιδράσεις
456
Μπαλάντα απόψε,από του αγαπημένους μου Helloween και το part one τους!..Γιατί και οι metalάδες έχουν..καρδιά!

metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Αντιδράσεις
2.098
Σημερα εχω ερωτικη διαθεση οποτε παρτε να γουσταρετε. (Lita ford και τα μυαλα στο μπλεντερ:love::love::love::love::love:).

metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Αντιδράσεις
2.098
Ξεχαστε οσα ξερατε απο τα παραμυθια και τα παιδικα γιατι η αλικη τελικα δεν παει στη χωρα των θαυματων αλλα παει στην κολασηηηηηηηηηηηηηηηη χαχαχαχαχαχαχαχαχα.Αιντε να ξυπναμε λιγο 5 η ωρα:cool::cool::cool:

Fulci

RetroActive
Αντιδράσεις
456
Εκτός αν η Αλίκη ακούσει τους Nightwish και ευχηθεί για..

Μπλουζα