Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

Yπάρχει και είναι του 1984. Ρομαντική κωμωδία είναι ταινία για να παιρνάει η ώρα, όχι τίποτα το ιδιαίτερο.
 
Η φωτο από το 2012 και δεν έχω αλλάξει και πολύ ίσως η γεννια μας σκέφτεται πιο παιδικά, πιο childish , νομίζω αυτό είναι το καλύτερο αντιγηραντικο
 
Μόνον εγώ βάζω φωτο μου , βγάλτε και σεις παιδιά έστω 20 χρόνια πριν να σας δουμε
 
Μόνον εγώ βάζω φωτο μου , βγάλτε και σεις παιδιά έστω 20 χρόνια πριν να σας δουμε

20 χρόνια πριν.. πολλά δεν είναι; :rolleyes:

Τότε είχα μαλλιά και δεν θα με αναγνωρίζει κανείς μιας και τώρα είμαι κάπως έτσι (βγάλε τι φάτσα του Βέγγου απο την φωτογραφία και βάλε του Βάγγου και θα με έχεις ακριβώς όπως είμαι τώρα :fafoutis: )
 
20 χρόνια πριν.. πολλά δεν είναι; :rolleyes:

Τότε είχα μαλλιά και δεν θα με αναγνωρίζει κανείς μιας και τώρα είμαι κάπως έτσι (βγάλε τι φάτσα του Βέγγου απο την φωτογραφία και βάλε του Βάγγου και θα με έχεις ακριβώς όπως είμαι τώρα :fafoutis: )
Ε να μην έχω ένα στίγμα σας έστω και 20 χρόνια πριν , εγώ γιατί βάζω. Καλά δεν υποχρεώνεται κάνεις εννοείται τώρα αστειεύομαι αλλά,σας θεωρώ οικογένεια και θα θελα να ξέρω πως είστε. Αγσπαμε θου βου. Όσο για το δικό μου το μαλλί, αυξάνεται και πληθυνεται...
 
Καλό Πάσχα από την ανοιξιάτικη και πασχαλινή Betty Boop

Αγαπητά μέλη αυτού του φόρουμ, Υγεία και πολλές χαρές σας εύχομαι
 

Συνημμένα

  • il_570xN.5858101231_98ty.jpg
    il_570xN.5858101231_98ty.jpg
    209,7 KB · Προβολές: 1
Πίσω
Μπλουζα