Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

0raid

RetroActive
Joined
1 Μάρ 2010
Μηνύματα
264
Αντιδράσεις
11
έψαξα αλλα δεν βρήκα , αν υπάρχει ήδη έναν τέτοιο θέμα , συγχωρέστε με....

τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε????

αυτό που έχω εγώ τώρα το επέλεξα γιατί από μικρός ήμουν πωρωμένος με τον Eric Flat!

;)
 
Εμένα είναι ο ηθοποιός Όλιβερ Ρηντ, ο οποίος είναι από τους αγαπημένους μου. Σε σκηνή από την ταινία "THE BROOD" , του Κρόνενμπεργκ. Μια και είμαι και λάτρης των ταινιών τρόμου...
 
To δικο μου ειναι προφανες για τους 30+... Ο καλυτερος Doctor Who ever! Tom Baker.
 
εγω για τι θεωρω τον κλουζω οτι του ταιριαζω λιγο σε ιδιοσυγκρασια καθως και οτι ειναι ακι απο τις αγαπημενες μου κομεντυ περσονες!!!

ασε που η φωτο σκιζει....
 
Tο δικο μου ειναι ο Amstrad PC 1512,οποιος ηταν ο τριτος υπολογιστης που ειχα (μετα το Spectrum και Amstrad CPC) χαρις αυτον πρωτογνωρισα τον μαγικο κοσμο της Sierra on line.
 
Στο δικό μου δεν νομίζω ότι έχω να πω πολλά...

Sega + όμορφες Ιαπωνέζες = WIN
 
Η κορυφαία τηλεπαρουσιάστρια όλων των εποχών, η Κερκυραία Νάκη Αγάθου! Εντυπωσιακή και ρετρό.
 
Ο υπέρτατος super-computer φυσικά !!!
 
William Shakespeare with a punk twist,my No.1 fix.
 
Δεν χειαζονται νομιζω συστασεις!(dukes of hazard) Τους εβλεπα φανατικα!
 
Portal. Απο τα ελάχιστα games που αξιζoυν την τελευταια γενια.
 
Και το δικό μου είναι προφανές! Λάτρης των ταινιών της Φίνος Φιλμ και του Ελληνικό Κινηματογράφου γενικότερα...
 
Εγώ αλλάζω avatar κάθε λίγο και λιγάκι, ανάλογα με τη διάθεσή μου, αλλά και με τα θέματα στα οποία ποστάρω στο φόρουμ...

Π.χ. αν εμπλακώ σε Atari ST vs Amiga thread, θα αλλάξω αυτόματα το avatar και θα βάλω τον ST... :D
 
Εγώ αντιθετως εχω το ίδιο εδώ και 4 χρόνια. Οποιος μου πει πρώτος ποιόν αντιπροσωπεύει, κερδίζει ενα μαντζούνι. :p
 
Rygar είπε:
Εγώ αντιθετως εχω το ίδιο εδώ και 4 χρόνια. Οποιος μου πει πρώτος ποιόν αντιπροσωπεύει, κερδίζει ενα μαντζούνι. :p
μαααααα....δεν είναι ο κακός από τον james bond ?????....το μαντζούνι μου !!!

.....το δικό μου avatar είναι ένα σηματάκι που χρησιμοποιούσε το αγαπημένο μου συγκρότημα εν έτει 1983.....
 
Εγώ βασικά το πήγαινα σε κάτι με playmobil αλλά επειδή ήταν ήδη πιασμένο, έβαλα το ίδιο nick που έχω και στο ebay. ΄

Όσο για το αvatar, μην μπερδευτείτε. Το ζητούμενο δεν είναι ο Χάρυ Κλυν, αλλά ο χαρακτήρας του Βασίλη που ενσαρκώνει στην συγκεκριμένη φωτό, καθότι και εγώ φραπεδομανιακός....
 
NBJOGA είπε:
μαααααα....δεν είναι ο κακός από τον james bond ?????....το μαντζούνι μου !!!
Συγχαρητήρια. Κανείς άλλος δεν το έχει βρει μέχρι τώρα. Ολοι λέγανε ότι τον λενε Σαγώνια, ενώ εγώ ματαια τους έλεγα ότι είναι ο κακός από τον Τζέμις Μποντ. Στην επόμενη συνάντηση, ενα ματζούνι κεραζμένο. :D
 
NBJOGA είπε:
μαααααα....δεν είναι ο κακός από τον james bond ?????....το μαντζούνι μου !!!
Διαφωνώ με τον χαρακτηρισμό κακός.

Δεν θυμόσαστε την ταινία στο διάστημα που βοηθά τον James Bond να φύγει με την πυραυλάκατο ενώ αυτός κάθεται "βαρεμένος" από τον έρωτα για μια ξανθούλα να ανατιναχτεί μέσα στα συντρίμια του διαστημικού σταθμού;

Ήταν πολύ γκυλούλης σε αυτές τις σκηνές...
 
Ανάλογα με το κάρφωμα που τρώω ενίοτε. Αν δείτε κανένα avatar με Mac πάντως ρίξτε κανένα ευχέλαιο.
 
Kαι τον έλεγαν σαγώνια "Jaws" ...........

Το δικό μου δεν ξέρω τι είναι..........
 
Πίσω
Μπλουζα