Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

elephadas είπε:
αλλά ας πούμε ο δύστυχος ο johnny19818 πού να βρει αντίστοιχο Indiana Jones?
Κατι βρεθηκε..... :D

attachment.php


Πηγη
 
ωωω :bow: μπραβο σταυρο, ο τζονι θα τρελαθει
 
Εντάξει λοιπόν!!!

Καλές γιορτές σε όλους!!!
 
Και η ρετρο μας πρεπει να βαλει τα αγιο-βασιλιατικα νομιζω ;)
 
elephadas είπε:
αλλά ας πούμε ο δύστυχος ο johnny19818 πού να βρει αντίστοιχο Indiana Jones?

αριαδνη είπε:
ναι ο τζονι δυσκολα θα βρει ιντι με σκουφακι αγιο βασιλιατικο
Πήγα να βάλω και γω avatar στο πνεύμα των ημερών και το μόνο που βρήκα ήταν το παρακάτω.

indychristmas.jpg

Παρόαυτα θα ακολουθήσω τη συμβουλή του Σταύρου!

Καλές γιορτές σε όλους λοιπόν!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To δικό μου υποθέτω πως δεν θέλει αλλαγή αφού στο background χιονίζει... ::)
 
Ζηλεψα!! :p

ps. Για πρωτη φορα αλλαζω κατι στο αβαταρ μου (καλα οχι οτι εχει και μεγαλη διαφορα :p ) , απο οταν εβαλα αβαταρ και μετα δεν το πειραξα ποτε :D
 
Ajax87 είπε:
Ζηλεψα!! :p

ps. Για πρωτη φορα αλλαζω κατι στο αβαταρ μου (καλα οχι οτι εχει και μεγαλη διαφορα :p ) , απο οταν εβαλα αβαταρ και μετα δεν το πειραξα ποτε :D
χαχα ωραίο. Ηθελα κι εγώ να το κάνω αυτό στην Samus αλλά είναι Gif και δεν είναι τόσο ευκολο :p
 
Για να στολιστω και γω λιγο μερες που ειναι :cool:
 
pardalotzatziki είπε:
Μολις πηγα να αλλαξω ειδα την ιδεα σου Αριαδνη, οποτε....
Μια απο τις αγαπημενες μου γιορτινες εικονες. Την ξαναβρηκα προσφατα και την σκαναρισα.

Απο Βαβουρα του 1986. :D
Πολύ όμορφη εικόνα!

xmas2014.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είπα να μπω και εγώ στο κλίμα των ημερών... :)
 
ώρα να τα μαζεύουμε...Popeye Megalos 06.jpg

αλλαγή avatar και επιστροφή σε αυτό που λεει και το όνομά μας imagesCA66KEF3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξαναγυρισαμε στα γνωριμα.... :sta2
 
Τι, πρέπει να βγάλω το Αγιοβασιλιάτικο πιγκουϊνάκι μου?! :(
 
Εμένα είναι μια ηθοποιός, η Amanda Fairbank-Hynes, που παίζει σε μια από τις καλύτερες ταινίες που είδα τα τελευταία χρόνια, το "Tinker tailor soldier spy". Το διάλεξα γιατί μου θυμίζει πολύ μια φωτογραφία που μου τράβηξαν στα 25 μου περίπου.
 
Αν ειναι έτσι κουκλα ήσουν/είσαι Αγγελίνα :D

Εγω εβαλα το Λαμπρο Κωνστανταρα (προφανώς) απο μια συγκεκριμένη σκηνή της ταινίας Ο Άνθρωπος που Έσπαγε Πλάκα. Ποτε δεν ημουν φαν του Ελ. κινηματογράφου, ούτε του Κωνσταντάρα συγκεκριμένα, ούτε σκεφτοουν ποτε να βαλω σχετικό άβαταρ (ως τωρα εχω βαλει μονο εικονες σχετικα με Αμιγκα). Η συγκεκριμένη σκηνή όμως μου "μίλησε".

Ειναι ακριβως εκει που αφου εχει παρει τα πρωτα του λεφτα της δουλειας και εχει αγορασει καινουργια ρουχα, κοιταζει στη βιτρινα ενα καινουγιο ζευγαρι παπουτσια, σαν αυτα που ηθελε το παιδακι της ταινιας (Πετρακης νομιζω λεγοταν). Το χαμογελο αυτο το σκαει οπως του ερχεται η ιδεα να τα παρει για δωρο στον Πετρακη. Ακομα κι οταν τα χασεις ολα, ειναι υπεροχο το momentum οταν σκεφτεσαι για μια καλη πραξη. :D
 
Πίσω
Μπλουζα