Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

viking4a Ε όχι και emo! :p Σιγα μην περπατάω στο δρόμο κουτουλώντας στις κολώνες λόγω...φραντζοκουρτίνας!:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
οι χαρακτήρες των flintstones, το νεο avatar

αγαπημένοι χαρακτήρες!

images.png
 
Η θέα από την Νεράιδα Κοζάνης, ένα χωριό που πριν 40 περίπου χρόνια βρισκόταν 90 μέτρα κάτω απτα νερά. Της μεγαλύτερης τεχνίτης λίμνης των Βαλκανίων, την γέφυρα του Αλιάκμονα και στο βάθος τα Σερβια με το βυζαντινό κάστρο!

Πατρίδα!!!
 
Εχμμμ....ολα σωστα τα λες.... :) ....αλλα υπαρχει ενα τοσο δα θεματακι.....αμελητεο.... :D

.....η φωτο που περιγραφεις,ειναι η φωτο που υπαρχει στο προφιλ σου!!!!! :D

EDIT




Επειδη βλεπω οτι ζοριζεσαι λιγο, διαβασε μια το παρακατω.....

Οδηγία (Howto): Πώς να προσθέσετε άβαταρ & υπογραφή!

...για να σε βοηθησει. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:sealed: :eek:

Τώρα καλύτερα ?

Πιστεύω αυτό δεν θέλει εξηγήσεις!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωωωωω. ωραιο Thundercats, μπραβο!! :p

μ'αρεσει που εχουμε και το ιδιο θεμα, εγω ομως με αλμπουμ panini, τι αλλο!!
 
Ήμουν ανάμεσα στα δύο αλλά άλλο τρανς άλλο θαντερκατς...

Αυτό το άλμπουμ δεν το θυμάμαι καλά καθολου :eek:
 
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ από το αγαπημένο μας περιοδικό ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το επέλεξα τυχαία,ναι με λατρεύω το συγκεκριμένο set των playmobil,αν και περισσότερο όπως θα έχετε καταλάβει προτιμώ βικτωριανή σειρά.
 
Jill Valentine(S.T.A.R.S.)

H αγαπημένη μου ηρωίδα στα video games μαζί με την Ellie από το The Last Of Us.

Επίσης είναι η πρώτη που παραδέχτηκα σε video games τόσο πολύ.Όχι όμως στα Resident Evil 5 και Revelations,αλλά στο 1 με τον μπερέ(αυτή είναι η κανονική Jill)και στο Resident Evil 3(όχι για την εμφάνισή της εκεί,αλλά για το πολύ καλό παιχνίδι σε συνδυασμό με τον Nemesis).Στοιχεία που είναι φοβερά στη JIll είναι οτι δεν έδειχνε το στήθος της ή αλλά μέρη για να πουλήσει(με λένε Lara Croft λέω εγώ)και σε κέρδιζε με την αίσθηση της δικαιοσύνης που είχε,τη δυναμικότητά της και τον ενθουσιασμό για να υπηρετήσει τους S.T.A.R.S.Δεν είναι τυχαίο και το παρατσούκλι της "Master Of Unlocking"για την ευχέρεια που είχε να παραβιάζει πόρτες.Αν και δεν έχει τη μεγάλη μυική δύναμη,νιώθεις ασφαλής όταν την ελέγχεις.
 
Οι αγαπημενοι χαρακτηρες από την ταινια κινουμενων σχεδίων ''Οι Αριστογατες'', το νεο avatar
 
η υποκλιση και ο χαιρετισμος των θεατων,κορυφαια στιγμη για εναν ηθοποιο
 
το νεο avatar ειναι η γνωστή ζωγραφιά SMILE που φτιάχναμε στα τετραδια και τα βιβλία μας...αξέχαστα σχολικά χρόνια...! :)
 
Αλλαγη avatar και εχω την αλεπουδίτσα Πηνελόπη, μασκότ της Εθνικής Ελλάδας στο μουντιάλ του 1994, ειχα μια αφισα τοτε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχα βαρεθεί τόσον καιρό να βλέπω τη βασίλισσα των Νυμφών, οπότε διάλεξα το Ninetales, ενα από τα αγαπημένα μου Pokemon. Δυστυχώς δεν βρήκα στο κατάλληλο μέγεθος το Scolipede ή το Murkrow. :xm:

 


scolipede_art_by_awokenarts-d7xlvjw.png


 


latest




latest?cb=20160720034345.jpeg

scolipede.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα