Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

Ε, το Τ δεν είναι σήμα κατατεθέν μου? Είναι το αρχικό του καλλιτεχνικού μου. Και πολύ μου και καλά μου.
 
Στόλισα κι εγώ σήμερα, και θεωρούμαι κι αργοπορημένη καθώς "μαμά, όλοι μας οι φίλοι στόλισαν". Γενικά δεν πολυφορτώνω το σπίτι, το δέντρο μου μόνο θέλω πλούσιο. Μου αρέσουν πολύ τα βαμμένα με σπρέι κλαδιά ελιάς, και μια δυο μπάλες. Νομίζω πως όταν μεγαλώσουν τα παιδιά μου θα πάρω ένα μικρό αλλά πλούσιο δεντράκι. Άντε και του χρόνου!
 
Αμήν. Κι εμείς στολίσαμε εδώ και μια εβδομάδα. Έτσι, για να τα βλέπουμε και να μας αρέσει! Να είμαστε όλοι καλά!
 
Αν και για οσους υπηρξαν gamers στα 90s δεν νομιζω οτι χρειαζονται συστασεις
ο πρωταγωνιστης του Final Fantasy VII του πιο αγαπημενου μου game ever
Cloud Strife
 
Αγαπημένη ανάμνηση-Το Πάσχα του 1985 πηγαίνοντας στο χωριό μας περίμεναν εμένα και την αδελφή μου δύο συσκευασίες της ElGreco με δύο παταπουφίτσες σε πασχαλινό αυγό με μωβ μαλλάκια. δε βρήκα φωτό με αυγό+μωβ μαλλάκια οπότε βάζω αυτήν εδώ
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    9,3 KB · Προβολές: 3
Αγαπημένη ανάμνηση-Το Πάσχα του 1985 πηγαίνοντας στο χωριό μας περίμεναν εμένα και την αδελφή μου δύο συσκευασίες της ElGreco με δύο παταπουφίτσες σε πασχαλινό αυγό με μωβ μαλλάκια. δε βρήκα φωτό με αυγό+μωβ μαλλάκια οπότε βάζω αυτήν εδώ
Υπέροχο
 
Την γατούλα την λένε Σίσσυ είναι γριούλα , 16 ετών το αυτακι είναι έτσι από πληγή λόγω ψώρας . Ακόμα παίρνει αντιβίωση , έτσι θα μείνει μου είπε ο κτηνίατρος να κόψουμε το αυτακι αλλά αφού καθάρισε η πληγή λέω να μην το κάνω.
 
Την γατούλα την λένε Σίσσυ είναι γριούλα , 16 ετών το αυτακι είναι έτσι από πληγή λόγω ψώρας . Ακόμα παίρνει αντιβίωση , έτσι θα μείνει μου είπε ο κτηνίατρος να κόψουμε το αυτακι αλλά αφού καθάρισε η πληγή λέω να μην το κάνω.

Η ψώρα μεταδίδεται και στον άνθρωπο. Πρόσεχε Αριάδνη μου σε παρακαλώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
ναι πρόσεχε εγώ είχα πάει σε μια πολυήμερη εκδρομή του ορειβατικού και η Ζουζού μου με αναζητούσε συνέχεια και νιαούριζε παραπονιάρικά και έκανε ένα γιγάντια άλμα πάνω από 3 μέτρα και όρμησε μέσα στο σπίτι, προφανώς για να με βρει. και νιαούριζε συνέχεια. μου έχει μεγάλη αγάπη. ενώ λένε ότι οι γάτες είναι εγωίστριες ότι αγαπάνε μόνο το σπίτι ότι ανέχονται το αφεντικό τους μόνο επειδή τις ταΐζει κλπ. είναι βέβαια και τι ζώο θα σου τύχει οι κεραμιδόγατες είναι συνήθως πιο αγαπησιάρες γιατί σου δείχνουν ευγνωμοσύνη που τις έσωσες από τον δρόμο. η δικιά μου ήταν και είναι λιτοδίαιτη ποτέ πάνω από 3 κιλά και το πιατάκι πάντα γεμάτο αλλά τρώει ελάχιστα και είναι τριγυρίστρα, όλη μέρα τριγυρίζει στις αυλές και τις ταράτσες αλλά άμα έρθω από τη δουλειά έρχεται πάντα στο δωμάτιο μου. Αριάδνη πρόσεχε σε παρακαλώ τη δίαιτα της γιατί το πάχος δεν κάνει καλό σε κανένα (δάσκαλε που δίδασκες....πρέπει να πάρω παράδειγμα από τη Ζουζού μου.) τώρα είναι 12 χρονών. κάθε χρόνο όλα τα εμβόλια και χάπι για τα σκουληκάκια.ζουζού.JPG
 
Πίσω
Μπλουζα