Τι ζώδιο είστε;

Singing in the rain , το δικό μου κλασσικο

Κι εμένα μ' έβγαλε Singing in The Rain. Και το έχω δει ίσαμε 20 φορές. Πολυαγαπημένο μου musical.

Όσο για το τι χρειάζεται ο Τοξότης? Αγάπη. :D :D :D :D :D Πάντως, να ξέρετε, και money, δε θα με χάλαγε καθόλου.

 
Χαχαχα είμαι....ερωτικός πάστορας! Τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας.
Καταπληκτικό! Ε, δεν είναι και λίγο να είσαι ο Ραλφ ντε Μπρικασάρ :happyjump:
Παρεπιπτόντως, το συγκεκριμένο βιβλίο είναι από τα αγαπημένα μου (έπος!) και η σειρά επίσης <3 (μια καρδούλα emoticon δεν έχει αυτό το φόρουμ!)
 
Ελα, μαζι θα' μαστε.

Βρε κορίτσια να έρθω κι εγώ; θα βαριέμαι εκεί πάνω!


Εν τω μεταξύ με έβγαλε Αιμοσταγή Σφαγέα! Για φαντάσου, δεν ξέρω κανένα σφαγέα που να αστράφτει από καθαριότητα.
 
Εντάξει, κορίτσια, εγώ είμαι ακριβώς δίπλα σας. Δεν θα χαθούμε! :D

Αφήστε που είμαι Τρελιάρης Επιζών. Κοίτα να δεις που με πέτυχε. Αν βάλω και το καλλιτεχνικό μου όνομα? Ε, τότε πια γίνομαι Σπινθηροβόλος Επιζών. Λάμπω καλέ, λάμπω!

 
Μας υποχρέωσε! Αλλά αν κρίνω από το προηγούμενο που με στελνει κατευθείαν παράδεισο κάτι θα ξέρει. Βαριέμαι όμως να κάθομαι εκεί πάνω, λέμε. Θέλω να είμαι παρέα με τα κορίτσια του RM! Θα τσιμπήσω λίγο από ωροσκόπο, μήπως και κάνω δουλειά. :diablotin:
(Σας το υπόσχομαι και στο "τι ακούω ακόψε", μόνο που δε νομίζω να καθίσετε να το ακούσετε)
 
Μας υποχρέωσε! Αλλά αν κρίνω από το προηγούμενο που με στελνει κατευθείαν παράδεισο κάτι θα ξέρει. Βαριέμαι όμως να κάθομαι εκεί πάνω, λέμε. Θέλω να είμαι παρέα με τα κορίτσια του RM! Θα τσιμπήσω λίγο από ωροσκόπο, μήπως και κάνω δουλειά. :diablotin:
(Σας το υπόσχομαι και στο "τι ακούω ακόψε", μόνο που δε νομίζω να καθίσετε να το ακούσετε)
Αυτο ειναι που λεμε "Μαζι σου και στην κολαση". Ελα, εχει θεση για ολες μας.
 
Μα όλος ο καλός ο κόσμος εκεί θα είναι. Κι εγώ προς τα εκεί σκοπεύω να κατηφορίσω. Όχι ότι βιάζομαι.
 
Μας υποχρέωσε! Αλλά αν κρίνω από το προηγούμενο που με στελνει κατευθείαν παράδεισο κάτι θα ξέρει. Βαριέμαι όμως να κάθομαι εκεί πάνω, λέμε. Θέλω να είμαι παρέα με τα κορίτσια του RM! Θα τσιμπήσω λίγο από ωροσκόπο, μήπως και κάνω δουλειά. :diablotin:
(Σας το υπόσχομαι και στο "τι ακούω ακόψε", μόνο που δε νομίζω να καθίσετε να το ακούσετε)
Τα καλά κορίτσια πάνε στον Παράδεισο. Τα κακά κορίτσια πάνε παντού :headbangdude:
 
Καλέ ο Λουίς Φερνάντο είναι μπεκρής Ιχθύς, τα έχω πει εγώ. Παράτησε και τη Μαρία της γειτονιάς από τη ζήλια του, την απάτησε με την Πηνελόπη, παρολίγο να σκοτώσει το γιο του, ζούσε στην τοξικότητα και κατά βάθος το χαιρόταν μαζοχιστικά. Εμείς οι Κριοί απλώς έχουμε το όνομα, στην πραγματικότητα κάτι ζαβά είμαστε.
 
Πίσω
Μπλουζα