Τι ζώδιο είστε;

Εμεις του Νοεμβριου ειμαστε στο 0% σαν γιαουρτι διαιτης.

Το έχω ήδη πει. Δεν ξέρουν τι τους γίνεται αυτοί που γράφουν. Δεν ξέρω για σένα, αλλά εμείς το διαθέτουμε ολίγον το ρομαντικούλι μας. Εντάξει, όχι σε τρομερές δόσεις, αλλά το διαθέτουμε. Έπεσε όμως μέσα στο σύζυγο, ο οποίος είναι του Μαϊου και είναι σούπερ-σούπερ-σούπερ ρομαντικός.
 
Το έχω ήδη πει. Δεν ξέρουν τι τους γίνεται αυτοί που γράφουν. Δεν ξέρω για σένα, αλλά εμείς το διαθέτουμε ολίγον το ρομαντικούλι μας. Εντάξει, όχι σε τρομερές δόσεις, αλλά το διαθέτουμε. Έπεσε όμως μέσα στο σύζυγο, ο οποίος είναι του Μαϊου και είναι σούπερ-σούπερ-σούπερ ρομαντικός.
Xμμμ....σε μενα μαλλον μεσα επεσε. Δεν ειμαι ρομαντικη, αλλα μπορει να φταιει το ζωδιο: Εσυ Τοξοτης, εγω Σκορπιος.
 
Κριός-wakes up with bruises λάθος γιατί ζήτημα να έχω μεθύσει μια δυο φορές στην ζωή μου και σίγουρα δεν ξύπνησα με μώλωπες. Οι σκωτσέζοι να δείτε πως μεθάνε και μάλιστα πίνοντας ξεροσφύρι, αυτός ο φίλος μου έπινε ρακές και μπίρες μέχρι τελικής πτώσεως και φυσικά ξεροσφύρι.
 
Ο αντρας μου δεν ειναι ουτε Λεων, ουτε Τοξοτης, ουτε Ιχθυες. ΖΗΤΩΩΩΩ! :D
 
Στην περίπτωσή μου πέφτει εντελώς έξω γιατί είμαι της καθαριότητας και πολύ μάλιστα.
 
Τα έχει μπερδέψει τελείως. Συνήθως οι Παρθένοι (οι περισσότεροι) καθαρίζουν σαν να μην υπάρχει αύριο.
 
Εμενα μου αρκει το beauty κι ας ειμαι misunderstood. :D
 
Τα έχει μπερδέψει τελείως. Συνήθως οι Παρθένοι (οι περισσότεροι) καθαρίζουν σαν να μην υπάρχει αύριο.

Ενώ πάλι οι Τοξότες, τα πάνω-πάνω. Ό,τι φαίνεται. :p Εντάξει, καθαρίζω, δεν θα μπορούσε να γίνει αλλιώς, αλλά με κανένα τρόπο δεν το ευχαριστιέμαι. Το κάνω αναγκαστικά. Για να εξηγούμεθα. Όταν ακούω άνθρωπο να λέει ότι κάνει τις δουλειές του σπιτιού από ευχαρίστηση, τον κοιτάζω σαν να είναι άλιεν. Κι ας είμαι open minded.
 
Πίσω
Μπλουζα