Τι ζώδιο είστε;

μα ακριβώς είμαι 49,99!!! τα έκλεισα στις 03/04!!! τα μπισκότα είναι ωραία αλλά όχι το αγαπημένο μου γλυκό, δυστυχώς για τη μπάκα μου είμαι πολύ λιχούδης!! αντίθετα δεν μ΄ αρέσουν τα ατομικά αθλήματα είμαι της παρέας αν και κάποτε πήγαινα κολυμβητήριο!!!
 
Εγώ που είμαι 54, τι να λέω?
Tzela μου έχεις πολύ νεανικη προσωπικότητα και νέοτατος άνθρωπος είσαι τι να λέμε. Εδώ παιδία σήμερα γίνονται μαμάδες στα 50 και 52.
 
Tzela μου έχεις πολύ νεανικη προσωπικότητα και νέοτατος άνθρωπος είσαι τι να λέμε. Εδώ παιδία σήμερα γίνονται μαμάδες στα 50 και 52.

Μπράβο Αριάδνη που μου δίνεις κουράγιο. Τώρα που το σκέφτομαι, έχω βγάλει και δυο σπυράκια στο πρόσωπο τώρα τελευταία. Άρα είμαι στην εφηβεία. Βγάζω ακμή. Πού θα πάει? Θα περάσει.
 
Μπράβο Αριάδνη που μου δίνεις κουράγιο. Τώρα που το σκέφτομαι, έχω βγάλει και δυο σπυράκια στο πρόσωπο τώρα τελευταία. Άρα είμαι στην εφηβεία. Βγάζω ακμή. Πού θα πάει? Θα περάσει.
Είμαστε πιτσιρίκες , εδώ θα ζούμε μέχρι τα 120 πια
 
Θα διαλέξω του παρθενοΥ και του Ιχθύ τα πιο λαιτ
Προβολή συνημμένου 240507
Απ' όλα αυτά η ομίχλη μ' αρέσει περισσότερο γιατί παραπέμπει σε φιλμ νουάρ και μυστήριο. Θα έπαιρνα και το Βόρειο Σέλας του ωροσκόπου γιατί είναι εκπληκτικά όμορφο και σπάνιο φαινόμενο αλλά τώρα που το σκέφτομαι, για να το δεις πρέπει να πας κάπου όπου κάνει απίστευτο κρύο. Οπότε όχι, δε θα πάρω. Προτιμώ την ομίχλη.
 
ηφαίστειο, το μικρό μου ανηψάκι μια φορά που περνούσαμε από τον σταθμό της ΔΕΗ των Λινοπεραμάτων (δίχρονες ντίζελ, ατμομονάδες και αεριοστρόβιλοι) είπε αυτά...τα ηφαίστεια θα σκάσουν; επειδή είχαν κάτι πελώρια φουγάρα το παιδάκι τα συσχέτισε με ηφαίστεια! περιττό να σας πω τι πειράγματα της κάναμε για τα ηφαίστεια! αλλά εγώ ελπίζω να μην είμαι ηφαίστειο! (δεν καίω και μαζούτ!)
 
Μπράβο Αριάδνη που μου δίνεις κουράγιο. Τώρα που το σκέφτομαι, έχω βγάλει και δυο σπυράκια στο πρόσωπο τώρα τελευταία. Άρα είμαι στην εφηβεία. Βγάζω ακμή. Πού θα πάει? Θα περάσει.
Ε γι' αυτό τσακωθηκες με την κυρία. Φταίει η εφηβεία με τα νεύρα της και τα σπυράκια της.
 
Μερικοί από μας στην τρίτη
 
Πίσω
Μπλουζα