Τι ζώδιο είστε;

Διδυμάκι και εγώ, και το τεστ (παραπάνω) απλώς το επιβεβαίωσε!
 
Δεν δίνω σημασία συνήθως σε τέτοια άρθρα, αλλά το συγκεκριμένο με εντυπωσίασε γιατί πέφτει μέσα για όλες τις γυναίκες που ξέρω τι ζώδιο είναι (και για μένα επίσης). Περισσότερο στους άντρες απευθύνεται, και είναι τα αρνητικά χαρακτηριστικά των γυναικών με βάση το ζώδιό τους. Ας δουν τα αγοράκια αν οι κοπέλες/γυναίκες τους συγκεντρώνουν αυτά τα χαρακτηριστικά. :) Και αυτό είναι το αντίστοιχο για τους άντρες, που πάλι το βρήκα πολύ καλό, αν και όχι τόσο όσο των γυναικών, αξίζει όμως μία ματιά. Εδώ λοιπόν ας δουν τα κοριτσάκια τα αρνητικά χαρακτηριστικά των αντρών με βάση το ζώδιό τους.
 
Αμάν... μας χαντάκωσε τους ταύρους.... :xm:
 
Η krios προφανέστατα δήλωσε το ζώδιό της εξ' αρχής. Που να ήξερα πως θα υπήρχε άρθρο ελλατωμάτων με τόσες συκοφαντίες :animlaugh:
 
Καρκίνος...

...με Ωροσκόπο Ζυγό...

και Σελήνη στον Καρκίνο

(Τα υπόλοιπα τα έχω στον αστρολογικό μου χάρτη, τον οποίο έφτιαξα με τα χεράκια μου...)
 
scorpion-umk3-redone.jpg

Πολύ κακό ζώδιο :p
 
Νοσταλγός είπε:
Καρκίνος......με Ωροσκόπο Ζυγό...

και Σελήνη στον Καρκίνο

(Τα υπόλοιπα τα έχω στον αστρολογικό μου χάρτη, τον οποίο έφτιαξα με τα χεράκια μου...)
Ωπ τα ιδια ακριβως ειμαστε!!! Ποιο καρκινος απο εμενα δε γινεται!!!

Imgema είπε:
Μπα... καρκινους και σκορπιους εχουν μαθει ολοι να μας κολλανε στον τοιχο. Ειναι ο καλυτερος συνδιασμος αφου ειναι και τα δυο ζωδια του νερου και εχουν πολλα κοινα χαρακτηριστικα.
 
Εμείς είμαστε "διπλοί" καρκίνοι... Μην ξεχνάς ότι η Σελήνη είναι ο πλανήτης που μας κυβερνά, κιόλας!

(Εγώ, όμως δεν είμαι "καθαρός" Καρκίνος... Δεν γεννήθηκα, δηλ. το δεύτερο 10ήμερο του ζωδίου... :(
 
και μενα σταυρο απόλυτα με πέτυχε, λοιπον είμαι σαββατογενημέννη αλλα θετικότατος άνθρωπος :D
 
Εμενα παλι μπορεις να με πεις και.....Αρειανο!!! :D

Τωρα καταλαβα γιατι ειμαι σε κοντρα με τους ΜΠαοκτζηδες......:biglaugh::biglaugh::tongue::tongue: :tease: :tease: :tease:
 
Ενεργητική δεν θα με έλεγα, καλή και γενναιόδωρη θα με κρίνει ο χρόνος και οι πράξεις μου.
 
Aριάδνη, έτυχε να βλέπω το ίδιο άρθρο λίγο πριν, και τώρα μπαίνω και βλέπω ότι το ίδιο έχεις βάλει κι εσύ. :) Ήλιος για μένα, και με πέτυχε πολύ καλά.
 
perlastar είπε:
Aριάδνη, έτυχε να βλέπω το ίδιο άρθρο λίγο πριν, και τώρα μπαίνω και βλέπω ότι το ίδιο έχεις βάλει κι εσύ. :) Ήλιος για μένα, και με πέτυχε πολύ καλά.
τα μεγαλα πνεύματα συναντιουνται :)
 
Aντι-tr:supergrin:lling mode on

stayros είπε:
Εμενα παλι μπορεις να με πεις και.....Αρειανο!!! :D

Τωρα καταλαβα γιατι ειμαι σε κοντρα με τους ΜΠαοκτζηδες......:biglaugh::biglaugh::tongue::tongue: :tease: :tease: :tease:

Και ..... ΜΠαταξης ???

.... οπως οι του "Αρη".

Aντι-tr:supergrin:lling mode off
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα