Τι ζώδιο είστε;

Τι να γίνει. Δεν είναι όλα τα ζώδια τέλεια όπως εμείς οι Παρθένοι. Δεν περιαυτολογώ, τα άστρα το λένε.
 
Τι να γίνει. Δεν είναι όλα τα ζώδια τέλεια όπως εμείς οι Παρθένοι. Δεν περιαυτολογώ, τα άστρα το λένε.
Ακριβώς! Όσο και να θέλουμε να είμαστε μετριόφρονες, τα άστρα το λένε ξεκάθαρα :)
 
Όλο για Αφροδίτες λέει, που δεν είναι καν ζώδιο. Με την ευκαιρία όμως πήγα και είδα τον αστρολογικό μπούσουλα κι έτσι έμαθα ότι έχω ωροσκόπο στους ιχθύς (Τα άστρα δεν της μάθανε αν η σωστή αιτιατική πληθυντικού είναι ιχθύς ή ιχθύες οπότε η κυρία asibiliou χρησιμοποιεί και τους δύο τύπους). Δεν ξέρω τι είναι ένας ωροσκόπος αλλά ο δικός μου είναι ψάρι. Θαλάσσιο ή του γλυκού νερού δεν μου το διευκρίνισε. Αλλά σιγα μη διάβαζα όλα αυτα τα κατεβατά ανοησίες που είχε από κάτω. Άλλωστε 64 χρονών elephadas από αυτό περίμενα να μάθω αν έχω μαγνητισμό ή όχι?
 
Το άρθρο θέλει δυο μέρες για να διαβαστεί, κυρία Μπήλιου μου, και να με συγχωρείτε αλλά έχουμε κι άλλες δουλειές. Γι 'αυτό είδα μόνο τους τίτλους. Όχι μόνο δεν έχω μαγνητισμό κατά τα λεγόμενά σας αλλά με τέτοιους συνδυασμούς πρέπει να είμαι ντιπ αόρατη. Να 'στε καλά!
 
Απορίες:

1. Ωραία, το FBI έκανε αυτή την ανάλυση. Η κυρία Καρούση πώς τη βρήκε? Είναι Παρθένος με ταλέντο στο χάκινγκ και μπήκε στους κομπιούτορες της υπηρεσίας?
2. Οι αποτυχημένες απόπειρες χιούμορ οφείλονται σ' αυτήν ή στο FBI?
3. Μήπως μπέρδεψε FBI με FB? Και οι δυο σπιουνεύουν και φακελλώνουν, δικαιολογείται κάπως.
4. Η κυρία που διαβάζει το ELLE στην μπανιέρα της πού κολλάει?
5. Οι Παρθένοι είναι 6 στους 12. Πώς μεταφράζεται αυτό σε "πολύ ψηλά στη λίστα"?

Για τους συμΠάρθενους: Ματοκυλίστε τους οχτρούς σας άφοβα. Το αίμα ειδικά όταν είναι φρέσκο καθαρίζει με πολύ αραιωμένο διάλυμα οξυζενέ σε κρύο νερό.
 
Απορίες:

1. Ωραία, το FBI έκανε αυτή την ανάλυση. Η κυρία Καρούση πώς τη βρήκε? Είναι Παρθένος με ταλέντο στο χάκινγκ και μπήκε στους κομπιούτορες της υπηρεσίας?
2. Οι αποτυχημένες απόπειρες χιούμορ οφείλονται σ' αυτήν ή στο FBI?
3. Μήπως μπέρδεψε FBI με FB? Και οι δυο σπιουνεύουν και φακελλώνουν, δικαιολογείται κάπως.
4. Η κυρία που διαβάζει το ELLE στην μπανιέρα της πού κολλάει?
5. Οι Παρθένοι είναι 6 στους 12. Πώς μεταφράζεται αυτό σε "πολύ ψηλά στη λίστα"?

Για τους συμΠάρθενους: Ματοκυλίστε τους οχτρούς σας άφοβα. Το αίμα ειδικά όταν είναι φρέσκο καθαρίζει με πολύ αραιωμένο διάλυμα οξυζενέ σε κρύο νερό.
Ζηλεύεις γιατί ως διδυμακι είμαι στην τελευταία θέση της παρανομιας
 
Τώρα καταλαβαίνω γιατί η μάνα μου (Καρκίνος) όταν ήμουν παιδί κάθε τρεις και λίγο μου έλεγε "αν κάνεις ζημιά, θα σε σκοτώσω"! Το 'χε μέσα της!
 
Εμενα μου λεει να διαβασω τη Φρανι με την αμνησια.
Η κοπελα δεν ξερει τιποτα για το φονο, κυριολεκτικα. Δε θυμαται, δεν ειδε, δεν ακουσε. Ενα συννεφο ειναι μπροστα της και να ριξουμε ενα χιλιαρικο μπας και θυμηθει.
 

Ποιο ζώδιο; Τα θέλω όλα!
 
Τι μου γραφει; Να παω σε παρκο και μαλιστα ερημικο;
Αμα ειναι ετσι παω και στο παρκο της γειτονιας μου εκει κατα τις 2 το μεσημερι που δε μαζευει και πολυ κοσμο.
Αλλα, για να λεμε την αληθεια, στον προορισμο των Διδυμων πηγαινα και αυριο το πρωι! ❤️
 
Τώρα καταλαβαίνω γιατί η μάνα μου (Καρκίνος) όταν ήμουν παιδί κάθε τρεις και λίγο μου έλεγε "αν κάνεις ζημιά, θα σε σκοτώσω"! Το 'χε μέσα της!
Α, έχω μεγάλη ροπή στις κλοπές. Δηλαδή, μπορώ να γίνω μία κλέφτρα περιωπής. Γι'αυτό μου αρέσουν τα άρθρα σας! Διότι μου ανοίγουν νέους ορίζοντες! Να μην ξέρω τις ικανότητές μου? Μπορεί να μου χρειαστούν κάποια φορά.
 
Α, έχω μεγάλη ροπή στις κλοπές. Δηλαδή, μπορώ να γίνω μία κλέφτρα περιωπής. Γι'αυτό μου αρέσουν τα άρθρα σας! Διότι μου ανοίγουν νέους ορίζοντες!
Nεοι οριζοντες ανοιγονται, Μικε, οπως ελεγε ο Κωνστανταρας στον Γαβριηλιδη στο Υιε μου, υιε μου. :D
 
Πίσω
Μπλουζα