Τι amiges έχετε παίδες???

Μπράβο Αντόνιο !!!

Θέλουμε πιο λεπτομερείς φωτό !!!
 
Shock καλορίζικια η 1000αρα! Δώσε φωτογραφίες να θαυμάσουμε!
 
Wally είπε:
Ειναι με την "καλη" Atari...οχι με τα ποντικοσπιτα τα ST
Έεεεεε!!!!! Τώρα σε βρίσκω υπερβολικό!!!!

f_cheesehousem_5dec0db.jpg


Καμία σχέση!!!!!!!

f_Pontikim_6bbae77.jpg


Μήπως θυμάσαι κάτι από παλιά; :biglaugh:
 
σήμερα δεν έχω καμία Amiga, είχα όμως την 500, 500+, 600 και 1200.
 
μια 500 είναι επιτακτική ανάγκη...
 
Bάζεις τις μπρίζες σου εσύ.. :diablotin:
 
Amigos είπε:
μια 500 είναι επιτακτική ανάγκη...
Θα συνφωνήσω με το φίλο. Εχω μια Α1200 και μια Α500 που είναι σαν καινούρια το μπουμπούκι μου :D :D:D:D

Αγορασμένες τις τελευταίες 20 μέρες. Κι εγώ φίλε FTL μπήκα στην πρίζα το τελευταίο δίμηνο και ξέρεις τί διαπίστωσα; Είναι μεγάλη ΠΟΡΩΣΗ!!!!! Δε σταματάς να αγοράζεις ρε παιδί μου!!! Οχι μόνο τα ίδια τα συστήματα, αλλά και διάφορα παρελκόμενα για να τα συνδέεις με νέου τύπου οθόνες ή για μεταφορά δεδομένων από PC ή ακόμα και σύνδεση νέου τύπου περιφερειακών σε αυτά, που παλιότερα ήταν όνειρο απατηλό.
 
Συμφωνώ και εγώ, όμως θα καταλήξει στην αποθήκη μου με τα σαραβαλάκια, δεν νομίζω ότι θα ασχοληθώ, δεν έχω τον απαραίτητο ελεύθερο χρόνο. Θα μου πείς μπορώ να την πάρω και ας την έχω καβάτζα, αλλά και πάλι. όποτε με πιάνει amigo-νοσταλγία πηγαίνω στο σπίτι του Αmigos :)
 
όχι όχι είναι καλό παιδί ο Γιάννης. Ανοίγει τις ντουλάπες του με χαρα :)
 
Έχω δύο A1200 καινούργιες, σφραγισμένες στα κουτιά τους, προίκα.

Δύο A500 New Art (Limited edition), καί τα δύο διαφορετικά σχέδια (αυτές είναι με γερμανικό πληκτρολόγιο).

1 Α600

1 Α500+

2 Α500

1 CDTV

Μνήμες, joypad (με λογότυπο Amiga), TV modulator, και κάτι άλλα περιφερειακά.

Παλιά είχα μια Α500. Τώρα όλα αυτά τα έχω με σκοπό να τα πουλήσω ως Retromarket.
 
Αναμένω τιμές για τις 2 new art A500! :D
 
btw, oi new art a500 einai panasximes LOL
 
συμφωνώ φίλτατε keropi - συλλεκτικότατες από μια άποψη δε. :)
 
Συμφωνώ καί με τους δύο!

Όμως η συλλεκτική αξία έχει μεγαλύτερη σημασία από την ομορφιά τους.

Η πλάκα είναι ότι η μοναδική διαφορά είναι το πάνω πλαστικό περίβλημα.

Όμως αυτό φαίνεται ότι είναι και από διαφορετικό πλαστικό, με αποτέλεσμα να μην κιτρινίζει καθόλου! Όταν πήρα την πρώτη, νόμισα ότι ο τύπος πήρε το πλαστικό από τη New Art και το έβαλε σε άλλη A500. Όμως έκανα λάθος.

Η τιμή τους στο μαγαζί θα είναι περίπου 160 ευρώ λόγω της σπανιότητας και μόνο (ακριβά τις βρήκα άλλωστε).
 
Vagelis είπε:
Έχω δύο A1200 καινούργιες, σφραγισμένες στα κουτιά τους, προίκα.Δύο A500 New Art (Limited edition), καί τα δύο διαφορετικά σχέδια (αυτές είναι με γερμανικό πληκτρολόγιο).

1 Α600

1 Α500+

2 Α500

1 CDTV

Μνήμες, joypad (με λογότυπο Amiga), TV modulator, και κάτι άλλα περιφερειακά.

Παλιά είχα μια Α500. Τώρα όλα αυτά τα έχω με σκοπό να τα πουλήσω ως Retromarket.
αναμένω και εγω τιμη για την 1200
 
Πίσω
Μπλουζα