Το ΄πα και το 'κανα! Η ΜΑΜΕ καμπίνα μου...

Απίθανο ! Δεν έχω λόγια.
 
Μπράβο... Συγχαρητήρια... ΄ισως να σκεφτόσουν να κάνεις μαζική παραγωγή. Είμαι σίγουρος οτι πολλοί ποθούν ένα τέτοιο και δέν μπορούν ή δεν θέλουν ή δέν έχουν χρόνο να ασχοληθούν.

Βάλε και εμένα στην λίστα παραγγελιών!!
 
Προβλέπω στο σπίτι της Kambias να αυξάνονται οι επισκέπτες φέτος, και όσοι έρχονται θα κάνουν αρμένικη βίζιτα! :animlaugh:
 
Shakti είπε:
Προβλέπω στο σπίτι της Kambias να αυξάνονται οι επισκέπτες φέτος, και όσοι έρχονται θα κάνουν αρμένικη βίζιτα! :animlaugh:
σωστήηηη!!!!!!! :p
 
Kambia κερνάς τούρτα σε σχήμα καμπίνας!!!!!

(Να το δω κι αυτό και τι στο κόσμο!!!!! )
 
E εύκολο βρε pooky :D

4644303.jpg
 
ΩΙΜΕ!!!!!! :xm:

Τι θέλω και τα βάζω με τη Master; :D :D

Δικιά μου η τούρτα!!!!!! :flower: :flower:
 
Χιλια μπραβο και απο εμενα...

καλοπαιχτη και να την χαιρεσαι...
 
Respect κι από μένα.

Ψάχνω να βρω τα ματομπούκαλά μου.
 
Playmolover είπε:
Έχεις φτιάξει "τιμής ένεκεν" τρύπα για κέρματα ή όχι;

phil_vr είπε:
Μενει μια εφαρμογη να φτιαξεις να λειτουργει με κερματοδεκτη για 50αρικο, περισσοτερο για οσους θα τυχει να ερθουν επισκεψη σπιτι σου τωρα που πλησιαζουν και γιορτες, οποτε να βγαινουν και τα "λειτουργικα" εξοδα!! :)
Δεν έβαλα κερματοδέκτη. Λέω να βάλω έναν κουμπαρά από δίπλα :p

Imgema είπε:
Στην πρώτη εικόνα, επιτηδες εβαλες το κομιξ του Πινόκιο? Για να συνδιάσεις το μαστόρεμα με τον Τζεπέτο? :p
lol δεν το είχα προσέξει! Είναι τα παραμυθάκια της κόρης μου :)

phil_vr είπε:
Αριστη υλοποιηση που θα ηταν θεϊκη αν ειχες τα κουμπια απο τα αριστερα και τα joystick στα δεξια (but that's just me!).
Είχα κάνει αρχικά την σκέψη στον έναν παίκτη να του έβαζα το joystick δεξιά και στον δεύτερο αριστερά αλλά την απέρριψα σχεδόν αμέσως.

Υγ. Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια :flower:
 
Kambia είπε:
Στα "εγκαίνια" θυμηθήκαμε ατάκες του στυλ

- Φιλαράκι θα παίξεις πολύ ακόμα?

- Ε... με πόσα εικοσάρικα έφτασες μέχρι εδώ?

- Να στο περάσω? Και συ το συνεχίζεις μετα!
-Στά πόσα παίρνεις κανονάκι...

-Το ξέρεις το σύστημα ?

-Είσαι για ένα διπλό ?

κτλ κτλ κτλ :D
 
Τα εύσημα και απο μένα στη φίλη kambia ,εφτιαξε κάτι μοναδικό!

Ειμαι λάτρης των παιχνιδιών του MAME και πραγματικα με εκπλήσεις ευχάριστα.

Εκτος αυτού αποδηκνειεις οτι είσε και λαμπρός επιστίμονας (κάτι τετοιο μόνο απο εναν καλό ηλεκτρονικό θα στηνοταν!!) ,αλλά και άτομο με διαθεση για αυτό που αγαπάει!

Εχεις βάλει μέσα τα wonder boy I , II ?
 
αμέριστο respekt kambia ;) νομίζω ενέπνευσες πολύ κόσμο! :)
 
dr_slump είπε:
αυτοκολητα ναρουτο θα ήταν ωραία στη καμπίνα αλλά δεν θα ταιριαζανε με το όλο arcade style...εγώ πάντως είμαι fan αν κ το έχω αφήσει πολύ πίσω...[τρελό off topic] :p :zip: :tease:
 
dr_slump είπε:
Τυχαία επιλογή. Μάλιστα τώρα μαθαίνω από σένα οτι είναι Naruto! Απλά μου άρεσε σαν σχέδιο και οτι από το κόκκινο στο μπλέ γίνεται ένας διαχωρισμός του P1 με τον Ρ2.
 
δε ξερω τι παιχνιδια παιζεις,θα προτιμουσα παντως αλλους μοχλους αντι για τους magstiks,δεν ειναι τοσο καλοι για τα fightings
 
Αν και έχω μια ιδιαίτερη αγάπη στα fightings δεν μπορώ να πω οτι δεν με βόλεψαν. Βασικά ακόμα τεστάρω...
 
Πίσω
Μπλουζα