Το Ρετιρέ (1990 MEGA)

Τη θέλω κι εγώ... ολόκληρη βέβαια!!
 
Νομίζω υπάρχει και σε cd με μουσικά θέματα που περιέχει και 3 χάριτες!Ξέρουμε αλήθεια το συνθέτη της μουσικής?
 
Τα επεισόδια ως το 50 μπορείτε να τα δείτε από το http://www.greek-movies.com αν και έχει μεγάλο πρόβλημα,παίζει για ένα λεπτό συνήθως και μετά σταματάει
 
Φίλε thebest20, δεν επιτρέπεται η πληροφόρηση σχετικά με copyrighted υλικό μέσω του forum, για αυτό και σβήστηκε το post σου. Αν θες να επικοινωνήσεις με κάποιο άλλο μέλος, μπορείς να το κάνεις μέσω pm.
 
εγώ είπα να τα δει κάποιος και όχι να τα κατεβάσει!!!!!!!!!!!!δεν βλέπετε που γράφω streaming??????Τα βλέπει απευθείας,μα για αυτό είναι το http://www.greek-movies.com
 
Το ίδιο είναι φίλε μου. Αν θέλεις διάβασε τους κανόνες του forum
 
Κι αν επιτρέπεται φίλε Τσαλκ, Βερνάρδε-σι, ή Σταμάτη, (πρώην μοντέρ του... Τέμπο!!-ομολογώ ότι εξεπλάγην!), τί ήταν αυτό που διεγράφη; Αν θέλετε κάποιος, στείλτε ένα pm...
 
Kaly αφορά πνευματικά δικαιώματα. Ας το αφήσουμε αυτό το θέμα.
 
ναι,αλλά αφού βάζουμε videos από το youtube!σαν το youtube είναι και αυτό που λέω
 
είδα και το επεισόδιο που η Κατερίνα με τη μητέρα της και την Ειρήνη είχαν πάει σε ένα εξοχικό και η Ειρήνη είχε καλέσει τους φίλους της που ήταν στυλ χίπηδες,και έφαγαν τα κεφτεδάκια της Κατερίνας...πολύ γέλιο!!!!!!Καλά τα κεφτεδάκια τότε ειδικά ήταν πολύ συνηθισμένο φαγητό ειδικά για εξοχή,πικ νικ
 
thebest20 είπε:
είδα και το επεισόδιο που η Κατερίνα με τη μητέρα της και την Ειρήνη είχαν πάει σε ένα εξοχικό και η Ειρήνη είχε καλέσει τους φίλους της που ήταν στυλ χίπηδες,και έφαγαν τα κεφτεδάκια της Κατερίνας...πολύ γέλιο!!!!!!
Το θέμα του thread είναι "Το Ρετιρέ" και πολύ καλά κάνεις φίλε thebest20 και "επιστρέφεις" στο θέμα μας.

thebest20 είπε:
Καλά τα κεφτεδάκια τότε ειδικά ήταν πολύ συνηθισμένο φαγητό ειδικά για εξοχή,πικ νικ
Και οι καταστάσεις σαν αυτή που περιγράφεις (με "αναπάντεχους" καλεσμένους και διατάραξη της ηρεμίας της Κατερίνας) αντίστοιχα πολύ συνηθισμένη για σειρά του Δαλιανίδη και ιδιαίτερα "Το Ρετιρέ"... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να ρωτήσω?Τα επεισόδια τι διάρκεια είχαν?Μου έφεραν επεισόδια σε dvd από τις πρώτες προβολές και το καθένα διαρκούσε 23-27 λεπτά!Αυτά που δείχνει το καλοκαίρι στις επαναλήψεις είναι 45 λεπτα!!!!!Επομένως κάθε μέρα λογικά δείχνει 2 επεισόδια!Μήπως τελικά τα έχει δείξει όλα και δεν το έχουμε πάρει είδηση?????
 
Τα επεισόδια ήταν 45λέπτα. Γενικά το mega στις επαναλήψεις των σειρών τις κόβει και τις ράβει ανάλογα με το πως τους βολεύει. Επίσης κόβει και κάποιες σκηνές σε κάποιες περιπτώσεις.
 
tsalk είπε:
Τα επεισόδια ήταν 45λέπτα. Γενικά το mega στις επαναλήψεις των σειρών τις κόβει και τις ράβει ανάλογα με το πως τους βολεύει. Επίσης κόβει και κάποιες σκηνές σε κάποιες περιπτώσεις.
45λεπτα των πρώτων προβολών?????????Κάποιος άλλος μου είχε πει ότι ήταν 31 λεπτά κάθε επεισόδιο.Μερικά από αυτά που μου έδωσαν με το πρώτο σήμα του MEGA ήταν 23-27 λεπτά και άρχιζαν και τελείωναν κανονικά,και ενδιάμεσα δεν είχαν διακοπή!!Τώρα δεν ξέρω τι να πιστέψω,πάντως το τελευταίο επεισόδιο ποτέ δεν το έχει δείξει στις καλοκαιρινές επαναλήψεις,τουλάχιστον τα τελευταία 5 χρόνια
 
thebest20 είπε:
45λεπτα των πρώτων προβολών?????????Κάποιος άλλος μου είχε πει ότι ήταν 31 λεπτά κάθε επεισόδιο.Μερικά από αυτά που μου έδωσαν με το πρώτο σήμα του MEGA ήταν 23-27 λεπτά και άρχιζαν και τελείωναν κανονικά,και ενδιάμεσα δεν είχαν διακοπή!!Τώρα δεν ξέρω τι να πιστέψω,πάντως το τελευταίο επεισόδιο ποτέ δεν το έχει δείξει στις καλοκαιρινές επαναλήψεις,τουλάχιστον τα τελευταία 5 χρόνια
Την πρωτη χρονια ηταν 45 λεπτα, την δευτερη εγιναν 25 λεπτα (κατα μεσο ορο παντα). Το τελευταιο επεισοδιο ειχε προβληθει πριν 4-5 χρονια, σε μεσημεριανη επαναληψη. Ειμαι σιγουρος γιατι το ειχα γραψει.
 
ChristosM είπε:
Το τελευταιο επεισοδιο ειχε προβληθει πριν 4-5 χρονια, σε μεσημεριανη επαναληψη. Ειμαι σιγουρος γιατι το ειχα γραψει.
Και;;; Τι εγινε εκει;;; 8)
 
Η Ελένη παντρεύτηκε τον Ιάσονα?????Η Χαρούλα το Φοίβο??????Τέλειωνε κανονικά ή ήταν πιο συγκινητικό,όπως το τελευταίο των απαράδεκτων???????
 
Πίσω
Μπλουζα