Το Φάντασμα

Και ένα απόσπασμα απο την σειρά:

[video=youtube_share;cWiv4Ee63_0]

 
Όποιος έχει όλα τα επεισόδια της συγκεκριμένης σειράς, ας μου στείλει ένα μήνυμα pm.
 
[edit] έμμεση ζήτηση copyrighted υλικού [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σε παρακαλώ ξαναδιάβασε τους κανόνες του φόρουμ.

Ήδη διαγράφηκε το πρώτο σου ποστ, σου έκανα έντιτ στο δεύτερο, σε παρακαλώ πολύ μην το κάνεις και τρίτη φορά (στο ίδιο ή σε άλλο θρεντ).

Δε γίνεται διακίνηση copyrighted υλικού.
 
Ίσως το πιο τρομακτικό σκηνικό απο την σειρά:

[video=youtube_share;P1lqi4e-7cs]

 
Μακάρι να βρίσκαμε όλη την σειρά για download.εξαιρετικη σειρα

Sent from my iPad 64gb 4g
 
taksidiotis είπε:
Μακάρι να βρίσκαμε όλη την σειρά για download.εξαιρετικη σειρα

Kambia είπε:
Μόνο που ζητάς κάτι παράνομο γιατί είναι copyrighted.
Ακριβώς! Επομένως taksidiotis, περίμενε την ΕΡΤ να το (ξανα)προβάλλει ή να το ανεβάσει στο Ψηφιακό της Αρχείο http://www.ert-archives.gr.
 
Παίδες ψάχνω ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ τα επεισόδια,όποιος ξέρει πού μπορώ να τα βρω θα του είμαι ευγνώμων.
 
SurvivalHorror είπε:
Παίδες ψάχνω ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ τα επεισόδια,όποιος ξέρει πού μπορώ να τα βρω θα του είμαι ευγνώμων.
Δες τα 3 ποστ πιο πάνω από το δικό σου!
 
Kambia είπε:
Δες τα 3 ποστ πιο πάνω από το δικό σου!
Τα διάβασα,τα διάβασα,αλλά δε μιλάω για youtube κτλ με δικαιώματα.Μιλάω για το αν κάποιος έχει γραμμένες βιντεοκασέτες και τέτοια(χέρι-χέρι).Είχα γράψει ένα επεισόδιο σε μία παλιά κασέτα που αγνοείται η τύχη της.Β΄Οταν τα έγραφα που να περιμένω ότι μπορεί να μην ξαναβρώ τη σειρά...
 
SurvivalHorror είπε:
Τα διάβασα,τα διάβασα,αλλά δε μιλάω για youtube κτλ με δικαιώματα.Μιλάω για το αν κάποιος έχει γραμμένες βιντεοκασέτες και τέτοια(χέρι-χέρι).
Και το "χέρι - χέρι" παράνομο είναι και υπόκειται σε πνευματικά δικαιώματα :)
 
Kambia είπε:
Και το "χέρι - χέρι" παράνομο είναι και υπόκειται σε πνευματικά δικαιώματα :)
Δηλαδή αν γράψω μία βιντεοκασέτα σε ένα φιλαράκι χωρίς να δημοσιευτεί σε κανένα site κτλ μόνο για χρήση στο σπίτι είμαι παράνομος?Το έχω κάνει στο παρελθόν και μου το έχουν κάνει επίσης.Αν ναι,ας είμαι παράνομος τότε.Αν δε γινόταν κι αυτό πολύς κόσμος θα είχε χάσει διαμάντια του παρελθόντος λόγω δικαιωμάτων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα μπορουσες να καλέσεις στην νεριτ plus , να το ζητήσεις, που ξέρεις καμια φορά, μπορει να το βάλουν
 
SurvivalHorror είπε:
Δηλαδή αν γράψω μία βιντεοκασέτα σε ένα φιλαράκι χωρίς να δημοσιευτεί σε κανένα site κτλ μόνο για χρήση στο σπίτι είμαι παράνομος?Το έχω κάνει στο παρελθόν και μου το έχουν κάνει επίσης.Αν ναι,ας είμαι παράνομος τότε.Αν δε γινόταν κι αυτό πολύς κόσμος θα είχε χάσει διαμάντια του παρελθόντος λόγω δικαιωμάτων.
Από τη στιγμή που η βιντεοκασέτα, το dvd ή σε όποιο άλλο μέσο το γράψεις βγει από το σπίτι σου, ναι είσαι παράνομος! Δικαίωμα τώρα του καθένα όπως θέλει να πράξει...

End of off topic :)
 
αριαδνη είπε:
Θα μπορουσες να καλέσεις στην νεριτ plus , να το ζητήσεις, που ξέρεις καμια φορά, μπορει να το βάλουν
Αυτό μάλιστα είναι μία καλή λύση και θα ήταν φρόνιμο να τους στέιλω ένα e-mail που μακάρι να τους κάνει να το σκεφτούν και να έχουμε θετικά αποτελέσματα.
 
καλησπερες παιδια μηπως γνωριζει καποιος που μπορω να δω τα επεισοδια,η εστω να τα αγορασω ευχαριστωωω!!
 
SurvivalHorror είπε:
Αυτό μάλιστα είναι μία καλή λύση και θα ήταν φρόνιμο να τους στέιλω ένα e-mail που μακάρι να τους κάνει να το σκεφτούν και να έχουμε θετικά αποτελέσματα.
εγω ειχα ζητησει από την παλια ερτ τον ζοφερο οικο του bbc και μου το βαλανε αμεσως μιας και όταν επαιζε δεν ειχα καταφερει να το δω, για κοιτα και συ, δεν ξερεις ποτέ
 
Χτες που βγηκαμε ρετρό παρεακι και μιλήσαμε για τα παλιά σήριαλ μιλήσαμε και για το φάντασμα , είχαμε και εναν τριανταρη στην παρέα που τρελάθηκε με την υπόθεση! Και εννοείται πως δεν το χει δει ποτέ. Και το ψάξε να το βρει.

Φυσικά άκουσα πως πολλά παιδάκια στην εφηβεία ή πριν από αυτήν εκείνη την περίοδο που  εβλεπαν την σειρά είχαν εφιάλτες τα βραδια. Άσχημους κιόλας , ευτυχώς που δεν το βλεπα μονο αποσπασματικά ειχα δει σκηνες,ακόμα θα τραβιομουν . Μα τόσο πολυυ! Μας είπε μία κοπελα όνειρο μετά την σειρά και ανατριχιασαμε μετά από συγκεκριμένο επεισόδιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπερα παιδια αν υπαρχει κατι για αυτη τη σειρα ενημερωστεμε [edit] όχι email σε ποστ. [edit]  
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα