Το Φάντασμα

Έχεις τα επεισόδια μήπως φίλε μου;;;
 
ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΑ ΚΑΠΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ! ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ...
 
για να δουμε τωρα που βαζουν επαναληψεις θα την βαλουν να την χαρουμε την σειρα?? πηξαμε στις βλακειες!!!!
 
Τουλάχιστον η εν λόγω σειρά προβλήθηκε σε επανάληψη πέρυσι από την ΕΤ1. Υπάρχουν άλλες σειρές που σώζονται στην ΕΡΤ και οι οποίες δεν έχουν προβληθεί ποτέ ξανά, ύστερα από την πρώτη προβολή τους, τη δεκαετία του '70 ή του '80... :(
 
και αυτη και ολες να τις βαλουν σιγα σιγα αφου προγραμμα δεν εχουν...
 
σιγα μωρε την παρανομια !! οοοο
 
πωπω ανατρίχιασα!!! με τις φωτό. Τώρα συνειδητοποιώ γιατί είχα τρομοκρατηθεί τότε! ο άνθρωπος είναι όντως σα να σηκώθηκε από τον τάφο!
 
Τέλειες οι φωτός! Δεν τρόμαξα όσο όταν ήμουν 9 χρονών βέβαια, αλλά πραγματικά, μου ανασύρθηκαν πολλές αναμνήσεις!
 
τελειες οι φωτο..Εχεις κι άλλο υλικό από τη σειρά?
 
Ή snapshots ή κάποιο βίντεο ή ακομα καλύτερα κάποιο επεισόδιο(πολλά ζητάω)!!!!
 
georgio_1989 είπε:
Ή snapshots ή κάποιο βίντεο ή ακομα καλύτερα κάποιο επεισόδιο(πολλά ζητάω)!!!!
OK θα κοιτάξω τις επόμενες μέρες να ανεβάσω 3-4 λεπτά βιντεάκι. Παραπάνω και να θέλω δεν κάνει... ;)
 
εντάξει, θα περιμένω με ανυπομονησία..να σαι καλα..
 
Δύο από τα πιο χαρακτηριστικά στιγμιότυπα της σειράς ακολουθούν...Ελπίζω να μην τρομάξετε... :p

[video=youtube_share;KiXGu5kvKb0]http://youtu.be/KiXGu5kvKb0

[video=youtube_share;VMkQWJVLVUY]http://youtu.be/VMkQWJVLVUY
 
Οτι και να σου πω τωρα είναι λίγο. Σ ευχαριστούμε πάρα πολύ. Να σαι καλά..Φοβερά τα βίντεο. Οτι άλλο θες και μπορείς να ανεβάσεις ευπρόσδεκτο :) :D
 
Ευχαριστούμε! Απίστευτο! Πραγματικά χαρακτηριστικές σκηνές! Respect! Αν μπορέσεις να βάλεις και την σκηνή του γάμου που χορεύουν και είναι και ο Κωνσταντής εκεί θα σου είμαι ευγνώμων!
 
Ας μου πουν οι διαχειριστές τι να κάνω να ξέρω βρε παιδιά...Δεν έχω πρόβλημα να ανεβάσω όποια σκηνή θέλετε!
 
Αντώνη, 1.000 ευχαριστούμε!

Σα να πέρασαν αιώνες από τότε που είχα δει τα αποσπάσματα (και όντως και για μένα είναι από τα πιο χαρακτηριστικά)! Αν και 20 χρόνια μετά, ακόμα νιώθω ένα ρίγος στη πλάτη μου! :)
 
Μπραβο φιλε Αντωνη μας εφτιαξες παλι.Τεραστιο κριμα παντως που δεν εβαλαν επαναληψεις πιο συχνα να το δουμε και μεις που το δεν ειδαμε ολα τα επεισοδια η δν το θυμομαστε και πολυ καλα.
 
Πίσω
Μπλουζα