"Το κοπή τη πίτα" 2010 (Αθηναϊκό ντιβίζιον)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
θα ηθελα πολύ αλλά με ένα παιδάκι 2 μηνών είναι μαλλον δύσκολο...καλα να περάσετε!
 
Ωωωωωωωω! Μεγάλε δε μας τα είπες αυτά!!!! Πότε πρόλαβες ρε θηρίο;;;; :D Δεν πειράζει,να'σαι καλά, προέχει το παιδάκι!!

EDIT: Λοιπόν μολις έκλεισα για 30 άτομα στο 2ο όροφο. Στην είσοδο θα αναφέρετε ότι είστε για την κοπή της πίτας που γίνεται στο 2ο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Λοιπόν μολις έκλεισα για 30 άτομα στο 2ο όροφο. Στην είσοδο θα αναφέρετε ότι είστε για την κοπή της πίτας που γίνεται στο 2ο.
Προσέξτε καλά μην ξεχαστείτε και πείτε για το κοπή τη πίτα, και σας κοιτάνε περίεργα! :p

Rygar είπε:
Βρε συ σχεδόν έτοιμο είναι, περιμένω την άδεια κυκλοφορίας! :p
Έτοιμο;;; Οπότε θα είμαι κι εγώ!!! :beerz:

Εμ, τι νόμισες;;; Μπρίκια κολλάμε;; :D (παρακαλώ να σημειωθεί στις ρετρο-φράσεις... )
 
metsgr είπε:
Προσέξτε καλά μην ξεχαστείτε και πείτε για το κοπή τη πίτα, και σας κοιτάνε περίεργα! :p

Καλά το ότι θα τους κοιτάνε περίεργα είναι το μόνο σίγουρο μιας και τους έχουν μάθει καλά τα γκαρσόνια.

Ωχχχχ πάλι αυτοί που κάνουν φασαρία ήρθαν....θα πούν.
 
Πάντως μολις είπα το όνομά μου η κοπέλα που κανονίζει τα τραπεζια (η κανονίστρια ντε!) με θυμήθηκε! :eeek: Ναι μου λέει, σας θυμάμαι από πέρισυ μπλα μπλα κλπ κλπ. Και όχι δεν είπα Rygar..... :D
 
Φασαρία; Εμείς; Τα αθώα παιδάκια που κάθονται Παναγίτσες; Με σταυρωμένα χεράκια; :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Α παιδιά! Πέρισυ είχαμε περιθώρια φασαρίας μεχρι τις 21.30 περίπου γιατι μετα είχαν ζωντανή μουσική. Φέτος όμως τη ζωντανή μουσική την κηδέψανε λόγω κρίσης (για να μην παρεξηγηθώ, δεν έχουν ζωντανή μουσική για φέτος), και θα έχουμε όλο το χώρο να παίτσουμε μήλα, αμπάριζα και κεραμιδάκια! Τα κοριτσάκια ας φέρουν λάστιχο να παίτσουνε, ναι;
 
Rygar είπε:
Πάντως μολις είπα το όνομά μου η κοπέλα που κανονίζει τα τραπεζια (η κανονίστρια ντε!) με θυμήθηκε! :eeek: Ναι μου λέει, σας θυμάμαι από πέρισυ μπλα μπλα κλπ κλπ. Και όχι δεν είπα Rygar..... :D
Απόδειξη των ισχυρισμών μου. Απλά η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική.

Έχετε μείνει αξέχαστοι στο μαγαζί
 
Rygar είπε:
Α παιδιά! Πέρισυ είχαμε περιθώρια φασαρίας μεχρι τις 21.30 περίπου γιατι μετα είχαν ζωντανή μουσική. Φέτος όμως τη ζωντανή μουσική την κηδέψανε λόγω κρίσης (για να μην παρεξηγηθώ, δεν έχουν ζωντανή μουσική για φέτος), και θα έχουμε όλο το χώρο να παίτσουμε μήλα, αμπάριζα και κεραμιδάκια! Τα κοριτσάκια ας φέρουν λάστιχο να παίτσουνε, ναι;

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Ο Άλκης έχει ρίξει πολύ διαφήμιση, οπότε θα τον συνοδεύσω την Παρασκευή το απόγευμα!
 
Για την ακρίβεια, η γυναίκα μου θα με συνοδεύσει. Εσύ απλώς θα ακολουθείς...
 
Θα συνοδεύσω και τους δύο...
 
Θα εχουμε και Ακαλεστους δηλαδη - παμε για αλλο ενα επιτυχημενο event :)
 
Κατσε ρε φίλε! Πώς θα έρθεις αφου είσαι...Uninvited!

χαχαχαχα με πρόλαβες Χερκουλ!!
 
Μα ακριβώς γι' αυτό θα έρθω :diablotin:
 
Θα μπορούσατε να δεκτήτε και ένα καινούργιο μέλος στην πίτα;;;

(εμού του ιδίου που λένε ;;; ) :)
 
Γιες οφ κόρες!
 
Μετά τις 9, ίσως περάσω και εγώ μαζί με τη σύζυγο.

----

Ρυγαράνθρωπε πιο μεγάλα γράμματα δεν έχει? φαίνεται σαν κύριο κείμενο το "Πωλείται....." και σαν υπογραφή το "Γιες οφ κόρες!" :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα