Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
μεσα οτι ναναι μετα τις 5....
 
Και εγώ μέσα είμαι παίδες!! 19:00 είναι πολύ καλή ώρα!! Μετά συνεχίζουμε για κάνα μεζέ και τα παρελκόμενα!! :)
 
divined είπε:
Μετά συνεχίζουμε για κάνα μεζέ και τα παρελκόμενα!! :)
Αυτό θα ήθελα να το δω και εγώ (μέσα από τις φωτό που θα βγάλετε παιδιά).
 
Θα ερθω και εγω, παντα ειμαι μεσα στις εκδηλωσεις.

Θα μαζευτουμε κατα τις 6, αλλα η κοπη να γινει κατα τις 7 για τους "καθυστερημενους" LOL
 
Μακάρι να μπορέσω να έρθω και εγώ αυτή την φορά...Μιχάλη θα σε πάρω τηλέφωνο αν τα καταφέρω να βρεθούμε πριν...
 
Εννοείται πως θα συμμετέχει και ο Γιώργος Νταλ... εμμμ εγώ!!! :p

Και ίσως και η αδερφή του Birla :cool:
 
Έπιασα επιτέλους δουλειά πριν λίγες ημέρες (σταυροκόπημα) και τα ωράρια μου είναι κυλιόμενα με κάποια εκτός Αθήνας. Το πρόγραμμα επειδή είμαι ακόμα νέοπας μου το βγάζουν ανα λίγες ημέρες οπότε δεν έχω την παραμικρή ιδέα που θα είμαι και τι θα κάνω τότε. Εννοείται πως αν δεν δουλεύω θα εμφανίσω το σάρκιο μου και πραγματικά κρίμα αν δεν θα μπορέσω, αλλά εντάξει, με τόσο καιρό στην άθλια ανεργία, τουλάχιστον θα είναι για καλό ο λόγος που δεν θα μπορέσω να παρεβρεθω και φυσικά δεν χανόμαστε. :D
 
Τι πιθανότερο να είμαι και εγώ.
 
Και εγω θα ερθω
 
Καποιος να κανει edit το post μου ρε παιδια για να προσθέσει τα ονόματα...
 
Ο τελετάρχης θα έρθει τελικά; :p :p
 
Ποίος ο τελετάρχης;;;; :)
 
Θα ρθω και γω παιδιά (πρώτα ο Θεός). Με ταλαιπωρει ενα κρυωμα αυτές τις μέρες, ελπιζω να ναι παρωδικό.
 
Θα ήθελα να είμαι κι εγώ εκεί... (όχι, δεν είναι για την Amiga) :p

Απλά, πιστεύω οτι ωρίμασε πια ο καιρός, για να δείτε ποιό κάθαρμα κρύβεται πίσω από το nickname DINO!!! :D

Δυστυχώς, δε νομίζω να μου το επιτρέψει η δουλειά... :(

Παρ'όλα αυτά, αν δείτε κάποιον να τριγυρίζει εκεί, με ένα μπλουζάκι PHOENIX, εγώ θα είμαι!!!
 
Να αφησετε τα ισως - ο Wally θα επενδυσει πολλες χιλιαδες (??) ευρω στην Βασιλοπιτα φετος! η παρουσια σας κρινεται απαραιτητη!

Ανανεωθηκε και το πρωτο post, για να εχετε μια ιδεα των retroμανων που θα συναντησετε εκει.
 
pooky(1) είπε:
Ο τελετάρχης θα έρθει τελικά; :p :p

divined είπε:
Ποίος ο τελετάρχης;;;; :)
Ποιός ειν'αυτός;;; Εγω πάντως θα'ρθω ετσι για να δω τί πουλιά πιάνει και κανάς άλλος που κανονάει "κοπή τη πίτα". :D Ελπίζω μέχρι τότε να ειναι καλύτερα και η μέση μου που μ'εχει πεθάνει στον πονο τις τελευταίες μερες....

Και για να μην ξεχνόμαστε:


Αφτα.....
 
Rygar είπε:
Ποιός ειν'αυτός;;; Εγω πάντως θα'ρθω ετσι για να δω τί πουλιά πιάνει και κανάς άλλος που κανονάει "κοπή τη πίτα".
και φυσικά να μας πεις ποιά πίτα είναι η καλύτερη (και που θα έχεις περάσει καλύτερα) μιας που ΠΑΛΙ θα φας από 2 διαφορετικές πίτες.
 
Φίλε κάτσε να έρθω, γιατί πολύ πιθανόν να μην έρθω, αλλα θα το μαθετε αύριο (λόγω μέσης και μιας αλλης ευχαριστης σφήνας που μπήκε στη μέση εντελώς απρόσμενα, και όχι δεν είναι γκομενικό :D :D:D)
 
Ε, έτσι είναι τα γεράματα ρε.

Είδες; Εκτός από τη μέση σου έμελε να πέσεις κιόλας.

Να πας να κόψεις τη πίτα στα τοπικά ΚΑΠΗ ωρέ!!!!! :p :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα