Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Γίνεται και γλωσσοδέτης...

Το κοπή τη πίτα κάνει το καπή!


Έκανε κοπή τη πίτα το καπή;



Το καπή τη πίτα έκανε κοπή!
 
Κάποιος να διορθώσει και το όνομα του δωροθέτη στην αρχική σελίδα, γιατί ο Wally το σκότωσε:

Να σημειώσω οτι ο ρετροσυμμορίτης Circlearg προσφέρει ενα εξαιρετικής αξίας δώρο στον τυχερό.
ΑΡΓΚ! :)
 
θελω να ρθω για να σας δω και απο κοντα
 
θανος είπε:
θελω να ρθω για να σας δω και απο κοντα
Να έρθεις φίλε. Έχουμε πολλά να πουμε. Απο τα post σου έχω καταλαβει οτι σου αρεσει το ελληνικό video.

Αθηναίος είσε ?
 
εκτός απροόπτου θα έρθω και εγώ :)
 
video80 είπε:
Να έρθεις φίλε. Έχουμε πολλά να πουμε. Απο τα post σου έχω καταλαβει οτι σου αρεσει το ελληνικό video.Αθηναίος είσε ?
Ναι ειμαι και ναι μου αρεσει οποτε εχουμε πολλα να πουμε σιγουρα
 
θα έρθω ο κόσμος να χαλάσει !
 
Δυστυχώς, για μια ακόμα φορά δεν προλαβαίνω το κοπή τη πίτα, αφού γυρνάω στη Γηραιά Αλβιόνα στις 12 του μήνα, οπότε αναβάλλεται η επανασύνδεση (με όσους από εσάς γνωρίζω έστω και με τους υπόλοιπους η γνωριμία).

Καλά να περάσετε πάντως και περιμένω πάλι να θαυμάσω εμπνευσμένες φωτογραφίες...
 
Saulot είπε:
20. DINO (μια ωρα δρομος ειναι, σε περιμενουμε)
Δυστυχώς παιδιά, το Σάββατο, αρχίζουν επίσημα οι ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ, και θα έχω τρελλή δουλειά προετοιμασίας την Παρασκευή! :(

Η σκέψη μου θα είναι μαζί σας...
 
Θα φτασει για ολους ρε παιδια;... Θελω να πω,αν περισσευει κα'να κομματι,θα'ρθω και γω... (και με πιτσα βολευομαι).
 
Πιτσα?

Εδω και η βασιλοπιτα ζυμωτη θα ειναι απο τις κορασιδες του φορουμ.

(εχει ποσταριστει ο δεκαλογος της καλης νοικοκυρας, ο Ντον δεσμευτηκε οτι θα τον ενσωματωσει στη εγκυκλιο υλη των σχολειων θηλεων οταν αναλαβει την εξουσια και εμεις στο RetroManiaX το κανουμε πραγματικοτητα ΣΗΜΕΡΑ!)

:p
 
Θα ειμαι και γω εκει...απο ΠΟΛΥ νωρις μιας και δε βολευει να γυριζω σπιτι και να ξανακατεβαινω κεντρο!!!
 
Κρατηστε ενα κομματι πιτας και για μενα, Θα ειμαι και εγω μαζι σας στην κοπη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αν προλαβω θα ειμαι εκει μαζι με την γυναικα μου και εναν φιλο.
 
Μαζεύτηκε πολύς λαός βλέπω.nice!

Μάλλον κατά 90 % θα έρθει και ο φίλος μου ο jackie Dragon νέο μέλος του retromaniax.
 
Stratulator είπε:
και με πιτσα βολευομαι.
εξυπνάκιας/Πλάκα πλάκα, αντί για βασιλόπιτα δεν κόβουμε βασιλόπιτσα? Θα είναι αρκετά πρωτότυπο σαν ιδέα /εξυπνάκιας :p
 
Και το φλουρί με κλήρωση ανάλογα με τον αριθμό του κομματιού!!!!!!

Μα γιατί δεν κάνετε και τα δύο;
 
Saulot είπε:
...13. spyros_s (θα τηλεφωνηθει με τον αποπανω εκδηλωτικο και θα κανονισουν)

14. Χουανα (θα φερει καδρο με τη φωτο του Νταλαρα και ισως την αδερφη του Birla)

15. αδερφη του Birla ( θα ερθει μαλλον μαζι με το καδρο με τη φωτο του Νταλαρα και τη Χουανα)

16. Shakti (ισως μαζι με την αθανατη ταινια του Κινεζικου Κινηματογραφου που δεν εχει δει κανεις..)

...

Emmm... άντε τυχερούληδες... θα έχω και από ένα σιντί δωράκι για όλους με τις τελευταίες μεγάλες του επιτυχίες... :p
 
:( ..πολυ νωρις για μενα και ειχα σκοπο να ρθω φετος(απειλη..)

θα δω μηπως γινει κανα μαγικο.

μετα τη βασιλοπιτα που θα παιχθει το εργο?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα