Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Επειδή εκείνη τη μέρα δουλεύω στο μαγαζί απόγευμα, δεν μπορώ να υποσχεθώ κάτι :( Θα ήθελα να έρθω πάντως, και θα προσπαθήσω να κάνω αλλαγη στο πρόγραμμα της εβδομάδας για να μπορέσω :) Θα εχω νέα σχετικά με το θέμα τη τρίτη ( καθώς αύριο έχω ρεπό :p )
 
Θα ήθελα να έρθω αλλα επειδή έχω κατάστημα, είναι αδύνατη η προσέλευσή μου αν δε βρώ κάποιον να με αντικαταστήσει κάτι δύσκολο στο επάγγελμά μου( επιδιορθώσεις υποδημάτων και συναφή... άν όμως γινόταν δευτέρα η τετάρτη ή σάββατο ακόμα καλύτερα, θα ήταν ιδανικά (πολύ πιθανόν εκτός απο μένα και άλλοι να αντιμετωπίζουν παρόμοιο πρόβλημα.. αν γινόταν αυτό θα ήταν ιδανικό..
 
Ομοίως κι εγώ λόγω απογευματινής βάρδιας στη δουλειά και λόγω ημέρας κυρίως, δεν νομίζω να καταφέρω να παρευρεθώ αυτή τη φορά στην κοπή της πίτας.
 
δε καταλαβαινω γιατι δε γινεται η κοπη σαββατοκυριακο οπου θα μπορουν οι περισσοτεροι
 
Δεν με βλεπω στην "Guest List"... Με βλεπω να τρωω "πορτα" αντι για Πιτα... Χεχεχε!...
 
Κι εμένα το ωράριο μου είναι περίεργο. Δουλεύω απογεύματα κ σχολάω 22.00. Αν σκοπεύετε να το "τραβήξετε" θα ήθελα πολύ να έρθω :)
 
Αν προλάβω θα έρθω κι εγώ...
 
Stratulator είπε:
Δεν με βλεπω στην "Guest List"... Με βλεπω να τρωω "πορτα" αντι για Πιτα... Χεχεχε!...
Stratulator εαν ειναι να ερθεις 100% και βεβαια θα μπεις στην λιστα, δεν υπαρχει κανενα προβλημα απλα θα πρεπει να γινει edit απο καποιον.

Butterfly είπε:
Κι εμένα το ωράριο μου είναι περίεργο. Δουλεύω απογεύματα κ σχολάω 22.00. Αν σκοπεύετε να το "τραβήξετε" θα ήθελα πολύ να έρθω :)
Butterfly αυτο που ξερω ειναι οτι παντα μετα παμε για μασαμπουκα ολοι τσουρμο οποτε πιστευω οτι εαν ερθεις θα μας πετυχεις ειτε στο μαγαζι ειτε σε καποια ταβερνουλα εκει κοντα

(επισης επειδη παντα υπαρχει αργοπορεια απο πολλα παιδια λογω δουλειας, οικογ. υποχρεσεων και αλλα δεν νομιζω οτι θα κοψουμε την πιτα 18:00 ακριβως αλλα αργοτερα).

Συνηθως τραβαει μεχρι 23:30 με 12:00 και παντα με επιφυλαξη στο λεω αυτο καθως αλλα παιδια φευγουν πιο νωρις και αλλα πιο μετα.

Παντως εαν θελεις να ερθεις ενημερωσε μας και ειμαι σιγουρος οτι θα περασεις πολυ ωραια. :)

Spartan_X είπε:
Επειδή εκείνη τη μέρα δουλεύω στο μαγαζί απόγευμα, δεν μπορώ να υποσχεθώ κάτι :( Θα ήθελα να έρθω πάντως, και θα προσπαθήσω να κάνω αλλαγη στο πρόγραμμα της εβδομάδας για να μπορέσω :) Θα εχω νέα σχετικά με το θέμα τη τρίτη ( καθώς αύριο έχω ρεπό :p )

Spartan περιμενουμε νεα για να προσθεσουμε ονοματα στην λιστα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Saulot θα παρεις ενα τηλεφωνακι στο μαγαζι να τους προειδοποιησεις για την εισβολη?

Θα φερω εγω την πιτα (παλι περιπετειωδως με το μηχανακι :) )
 
Ναι και αυτή τη φορά να γράφει 2020! :p :p
 
Back to the future Marty!
 
Εχουμε το τραπέζι για 30.
 
Θα είμαι και εγώ εκεί.

Wally αν θες φέρνω εγώ την πίτα μιας και θα είμαι με το αυτοκίνητο
 
Shock είπε:
Wally αν θες φέρνω εγώ την πίτα μιας και θα είμαι με το αυτοκίνητο
Aσε τον wally να την φερει μιας και με το ενα χερι θα οδηγει το super cub, με το αλλο θα κραταει την πιτα, ενω θα κινειται σε ρυθμους enduro racer στους δρομους και παραδρομους του λεκανοπεδιου! :)
 
circleag είπε:
Stratulator εαν ειναι να ερθεις 100% και βεβαια θα μπεις στην λιστα, δεν υπαρχει κανενα προβλημα απλα θα πρεπει να γινει edit απο καποιον.
Σ'ευχαριστω Circleag...Μ'εχουν ηδη βαλει τα παιδια...
 
Sau αν είσαι διαθέσιμος Πέμπτη απόγευμα, πες μου να συναντηθούμε public μεριά να σου δώσω και το GBA για τη κλήρωση. Αν όχι, αναγκαστικά θα το παραλάβει ο τυχερός σε κάποια άλλη συνάντηση για καφέ!!!!

(Να δούμε και τίποτε μτχ με την ευκαιρία ρε! )
 
Λές για την ίδια Πέμπτη που έχουν 24 ωρη απεργία τα πάντα?
 
E.... Οπότε ο/η τυχερός/η παραλαμβάνει από μένα από Τρίτη και μετά και κανονίζουμε άτυπα όποιος άλλος θέλει και για καφέ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα