Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μια χαρά τα περάσατε βλέπω :D .

Διακρίνω μερικές γνώριμες φάτσες στις φωτογραφίες αλλά ο Gabriel Knight άπαικτος :p :)

Τελικά ήρθε η Χουάνα με το μαχαίρι και τα πιατάκια? Εγώ κομμάτι είχα τελικά? :p

Και του χρόνου με υγεία παίδες. Αναμένουμε και άλλες φώτο και το βίντεο
 
le video

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχα πολύ καιρό να μπω στο forum (πριν ξεκινήσει αυτό το thread) και μόλις είδα ότι έχασα για άλλη μια χρονιά το κοπή. :-(

Εύχομαι καλή χρονιά με υγεία σε όλους και ελπίζω να σας δω στην επόμενη συνάντηση.

Πάντα τυχερός, Θεωρητικέ!
 
Ήταν η δεύτερη συνάντηση που παραβρέθηκα μετά την περσινή κοπή πίτας και πραγματικά ήταν υπέροχα.

Είναι απίστευτο το πόσο κοινά στοιχεία έχουμε όλοι σχεδόν σε αυτό το forum, πέρα από υπολογιστές, μουσική, games κτλ.δεν ήξερα πραγματικά γιατί να πρωτομιλήσω σε σημείο που ενώ είχα φωτογραφική μηχανή μαζί μου τράβηξα μόλις μια φωτογραφία.

Φέτος το κανόνισα έτσι ώστε να μην έχω καμία υποχρέωση και έτσι ακολούθησα και στην ταβέρνα όπου εκεί ήταν σαν να γνωριζόμουν χρόνια με τα παιδιά και με την συνοδεία άφθονης ρακί και χαλαρής κουβέντας παντός τύπου, ούτε που κατάλαβα ποτέ πέρασε η ώρα.

Και του χρόνου λοιπόν και σύντομα να κανονίσουμε και την επόμενη συνάντηση.

attachment.php


DSC02099.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πωπω ανδροκρατούμενo το κοπή τη πίτα.... ένα κοριτσάκι βλέπω μόνο.... κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω έστω κ αργά αλλά δεν είχα κ ιδέα πόσο θα το κρατούσατε... Πείτε μας κ ποιος είναι ποιος όμως :)
 
Δεν μπόρεσα να έρθω αν και το πάλευα μέχρι τελευταίας στιγμής...

Καλύτερα βέβαια για τους λοιπούς παρευρισμόμενους γιατί δε νομίζω πως θα ήθελαν να έχουν μπροστά τους τη ζωντανή... εμμμ... :wait2: λέμε τώρα απόδειξη πως το γήρας δεν έρχεται μόνο του... :p

Theoritike, να είσαι πάντα τυχερός!!! :cheers:
 
Καλησπέρα κι από μένα,

Φέτος είπα να έρθω για πρώτη φορά, το είχα υποσχεθεί και στον φίλτατο Wally, είχα κανονίσει και νταντά αμέσου δράσης για τον μπέμπη (τη νονά του), αλλά τελικά η άμεσως δράση πήρε την νταντά (ατύχημα με το μηχανάκι) κατευθείαν για τον "Ερυθρό", όπου τις περάσαν 2 ρετρολάμες στο χεράκι της, κι εμείς συμπαράσταση από κοντά. Ευτυχώς είναι καλά, οπότε το παιδάκι μου θα χαίρεται για πολύ ακόμα τη νονά του.

Άντε και του χρόνου με Υγεία...

Ελπίζω να περάσατε τέλεια παιδιά.

Υ.Γ. Uninvited δε σε ξέχασα, αλλά λόγο συνθηκών καταλαβαίνεις, θα σου στείλω pm σύντομα
 
Butterfly είπε:
πωπω ανδροκρατούμενo το κοπή τη πίτα.... ένα κοριτσάκι βλέπω μόνο.... κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω έστω κ αργά αλλά δεν είχα κ ιδέα πόσο θα το κρατούσατε... Πείτε μας κ ποιος είναι ποιος όμως :)


Butterfly δεν ηταν μονο μια κοπελα αλλα 4 (μαλλον δεν ειδες ολο τι βιντεακι) και εαν ειχε ερθει και η χουανιτα αλλα και η γυναικα μου (δυστυχως ηταν αρρωστη η μικρη μας και εκατσε σπιτι) θα ηταν 6 και εαν ειχες ερθει και εσυ οπως ειχες πει θα ησασταν 7 κοπελες!

Δεν νομιζω οτι ειναι ανδροκρατουμενη η συναντηση που ειχαμε και τουλαχιστον με 4 κοπελες μιας και κανεις ωραιο πηγαδακι και παρεα για να πεις πολλα πραγματα, εκτος εαν εσυ ηθελες να δεις κανενα θηλεων).

Quote Butterfly previous messages

-----------------------------------------

Αρχικό μήνυμα απο Butterfly

Κι εμένα το ωράριο μου είναι περίεργο. Δουλεύω απογεύματα κ σχολάω 22.00. Αν σκοπεύετε να το "τραβήξετε" θα ήθελα πολύ να έρθω

Circleag Wrote: Butterfly αυτο που ξερω ειναι οτι παντα μετα παμε για μασαμπουκα ολοι τσουρμο οποτε πιστευω οτι εαν ερθεις θα μας πετυχεις ειτε στο μαγαζι ειτε σε καποια ταβερνουλα εκει κοντα

(επισης επειδη παντα υπαρχει αργοπορεια απο πολλα παιδια λογω δουλειας, οικογ. υποχρεσεων και αλλα δεν νομιζω οτι θα κοψουμε την πιτα 18:00 ακριβως αλλα αργοτερα).

Συνηθως τραβαει μεχρι 23:30 με 12:00 και παντα με επιφυλαξη στο λεω αυτο καθως αλλα παιδια φευγουν πιο νωρις και αλλα πιο μετα.

Παντως εαν θελεις να ερθεις ενημερωσε μας και ειμαι σιγουρος οτι θα περασεις πολυ ωραια.

Unquote

-----------

Εξαλλου σε ειχα ενημερωσει κι'ολας.

Ετσι ακριβως εγινε αφου κατα τς 1.00 το βραδυ φυγαμε ολοι. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ καλή συνάντηση και φέτος,με κόσμο αρκετό και κάποιες νέες παρουσίες,με τις οποίες όμως δεν μπόρεσα να έρθω σε επαφή,ελέω περιορισμένου χρόνου παραμονής μου,αλλά και μεγάλου αριθμού ατόμων.Μια άλλη φορά ίσως... :)

Και του χρόνου παιδιά,υγεία να έχουμε πάνω απ' όλα! ;) ;)

@ theoritikos

Τώρα είσαι και επίσημα ένα Amig-όπαιδο!!! :D :D
 
Μπραβο σας παιδια και του χρονου!!!ξερετε κι εσεις να περνατε καλα αλλα απο μασαμπουκα δεν ειχατε?

πολλα μπραβο και στον theoritiko και να ειναι παντα τυχερος!!!
 
morpheus είπε:
Μπραβο σας παιδια και του χρονου!!!ξερετε κι εσεις να περνατε καλα αλλα απο μασαμπουκα δεν ειχατε?
πολλα μπραβο και στον theoritiko και να ειναι παντα τυχερος!!!

γκουχου...γκουχου....

:)

DSC00049.JPG

DSC00048.JPG

DSC00047.JPG
 
Ντάξει τώρα δεν μπορώ να πω τίποτα κάτι κάνετε και εσείς.

Είστε σε πολύ καλό δρόμο παιδιά. Καλά περάσατε και εσείς.
 
teflon είπε:
Κρίμα που δεν ήρθες ...... :( Τους "είχαμε" άνετα !!! :D Εγώ μπήκα με τσαμπουκά στον χώρο και δηλωσα τις "προθέσεις" μου, αμέσως. Οι "άλλοι" όμως θέλανε να βγουν φωτογραφίες, αντί να σηκώσουν τα μανίκια....... :tongue: (Ακους alki? Για σενα χτυπανε οι καμπάνες..... :D )

Επρεπε να βρω εγώ το φλουρί...... :diablotin: Ξερεις τι κρότο θα έκανε, η A600 στο πεζοδρόμιο απο κάτω ........ ? :tongue: (ημουν και δίπλα στην μπαλκονοπορτα :diablotin: )

Περασα πολύ καλά εχθέ :D Χαρηκα, που σας γνώρισα από κοντά και μπορω να πω με σιγουριά, πλέον, οτι δε θελω να σας ξανα δω στα μάτια μου ......... :eviltongue:

...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

(Καλά, πλάκα κανω..... :D )
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά δεν ξέρω ποιός είναι πιο πολύ τρελλοκομείο...... Εσύ ή ο Rygar.... :biglaugh:
 
Και του χρόνου με υγεία παιδιά!
 
να ειστε παντα καλα και του χρονου να ειστε περισσοτεροι
 
Εχω μια απορία. Τελικά κοπή πίτας κανατε ή μπατσελορ παρτι; :D
 
Εμ δεν ηρθες - οποτε το γυρισαμε ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα