Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Don ψήσου να έρθεις. Θέλω να σε γνωρίσω.
 
Είναι δυνατόν να λείψει και ο τοπικός σας star?

attachment.php


Εννοείτε πως θα έρθω και εγώ και ίσως αν τις πείσω να καταφέρω να φέρω και μερικές από τις περιβόητες εξωγήινες γκόμενες που τόσο πολύ σας αρέσουν!!!
 
Παιδιά συγνώμη, αλλά τελικά δεν θα μπορέσω
 
Έφτασε η μέρα, λίγες ώρες έμειναν για να τα πούμε από κοντά! :D
 
Δεύτερος όρος, ο SONIC αποκλείεται από το διαγωνισμό του Gameboy Advance. :tease: :tease:

(Εσένα παλιόπαιδο σου έχω άλλο δώρο που θα σου αρέσει περισσότερο! Όταν συναντηθούμε για τσάρκα, γιατί είσαι απών εντελώς, θα μάθεις λεπτομέρειες. Και όχι δεν σου δίνω hints ούτε με pm!!!!! )
 
Παίδες ντρέπομαι που δεν θα έρθω αλλά κανόνισε η κοπέλα μου για θέατρο οπότε με τραβάει εκεί! Λυπάμαι που δεν θα ερθω ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
spyros_s είπε:
Παίδες ντρέπομαι που δεν θα έρθω αλλά κανόνισε η κοπέλα μου για θέατρο οπότε με τραβάει εκεί! Λυπάμαι που δεν θα ερθω ....
Μια γυναίκα τα κάνει πάντα όλα....

:)
 
Σας δηλώνω από τώρα ότι ο Uninvited θα λάβει το Όσκαρ καλύτερου κουστουμιού. :)
 
Που να ηταν και καλεσμενος δηλαδη :D
 
alkis21 είπε:
Δυστυχώς μου προέκυψε μια υποχρέωση για το βράδυ. Θα δώσω το παρόν αλλά θα πρέπει να φύγω κατά τις 8, λογικά ούτε την πίτα δεν θα προλάβω... :(
Same goes here Άλκη,αν κι εγώ το ήξερα από την πρώτη στιγμή αυτό βέβαια,όπως είχα πει.

Τουλάχιστον κατάφερα να το φιξάρω και να είμαι εκεί 18:00-20:00...
 
Live coverage anyone;

Τι στο καλό ο Saulot κυκλοφορεί με Android phone.......... :p
 
Ακόμα είναι εκεί ο wally? Περίεργο!!!!!

Καμία αναφορά μέχρι στγμής.
 
Μόλις γύρισα.

Το event ήταν πολύ ωραίο με το theoritiko να κερδίζει το φλουρί και κατά συνέπεια την Amiga 600.

Το κλίμα ήταν άψογο, μίλησα με αρκετούς αλλά δυστυχώς λόγω του μεγάλου αριθμού των παρευρισκομένων δεν μπόρεσα να μιλήσω με τους περισσότερους - λογικό.

Χάρηκα παιδιά, το κλίμα ήταν υπέροχο και τα λέμε σε επόμενο meeting! :)

Αφήνω τον λεπτομερή σχολιασμό στους πιο αρμόδιους . . .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εφτασα κατα τις 7+, οποτε τα πηγαδακια ειχαν ηδη δημιουργηθει και ετσι δεν προλαβα να μιλησω σε ολα τα παιδια.

Πολυς κοσμος, εμφανισεις εκπληξη αλλα και ασυνηθιστες απουσιες. Γνωρισα παντως απο κοντα παιδια που τα λεγαμε εδω και καιρο ηλεκτρονικως.

Συγχαρητηρια στον Theoritiko για την Amiga600 (προσφορα του Circleag) που κερδισε (αν και τον προειδοποιησα αν ανοιξει κανα thread του τυπου "Πως βαζω CF στην Α600" θα τον φαω ζωντανο - δεν θα αντεξω αλλα κουβεντα περι CF και 600αρας!!! :) )

Να σημειωσω οτι ο Teflon εδωσε καποια δωρακια στους εκ δεξιων και αριστερων του νικητη και οτι για το δωρο που προσεφερε ο Pooky θα γινει κληρωση "απο τη συναδελφο με τα ωραια χερια"...

Παιδια...και του χρονου!
 
Πολύ ωραία συνάντηση, βρέθηκα και σε πηγαδάκι που επικεντρώθηκε ιδιαιτέρως στα adventures, γεγονός που δεν με χάλασε καθόλου!

(τελικά το συγκεκριμένο μαγαζί πολύ μου αρέσει)
 
Αναμένουμε φωτογραφίες με ιδιαίτερη ανυπομονησία!!!

Μπράβο σε όσους παρευρέθησαν!!!

Και του χρόνου με υγεία!

Μόλις επέστρεψα από τη δουλειά, τις εκπτώσεις μου μέσα!!! :(
 
Αναμένουμε φωτογραφίες. Δυστυχώς εδώ που βρίσκομαι η κρίση έχει χτυπήσει αλύπητα τη περιοχή. Παρασκευή βράδυ και το Ναύπλιο 23:00 είναι στη κυριολεξία άδειο, δε κυκλοφορεί τίποτε.

Ζήλεψα που δεν ήμουν εκεί............
 
έλα Επίδαυρο γιωργο να πάμε για καφέ...
 
αντε να δουμε τις φωτογραφιες σημερα

 
Πολυς κοσμος και φετος - πολλα νεα προσωπα επισης, αλλα και η παρουσια των πάλιουρων ηταν εμφανης.

Χαρηκα που σας ειδα ολους - ειχαμε βεβαια και τρανταχτες απουσιες (για τις οποιες θα "πεσει" ποινολογιο :p )

Περιμενω με ανυπομονησια τις φωτογραφιες και τα βιντεακια ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα