[Τasty] Γνωρίζετε ότι.... ('90s)

Πραγματικά χάρηκα που ξαναείδα αυτό το άλμπουμ μετά από τόσα χρόνια. Το θυμάμαι να λαχταρώ να το συμπληρώσω. Πόσες φορές μου είχε τύχει το κολοκύθι... Ωραίος ο Stakovios που κράτησε το άλμπουμ και φυσικά η τελευταία σελίδα γεμάτη λάδια από τα λερωμένα με γαριδάκια χέρια :) !
 
Τα βρηκα στο μπουντρουμι κολλημενα απο εμενα σε ενα επιπλο.

Tasty stickers Aardvark.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατι μου θυμιζουν τα αυτοκολλητα αυτά...μήπως είχαν επανακυκλοφορησει και στη δεκαετια του 90...(αρχές...);

[edit] Μεταφερθηκε! [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τώρα που το λες, εγώ τα μάζευα αυτά την δεκαετία του 90 και όχι το 82...
 
Imgema είπε:
Τώρα που το λες, εγώ τα μάζευα αυτά την δεκαετία του 90 και όχι το 82...
Κι εγώ το ίδιο! Και τα αυτοκόλλητα του ποστ 22 δεν μου είναι γνωστά.
 
Στo πρωτο ποστ του aardy γραφει ninja χελωνακια που δειχνει οτι το αλμπουμ ειναι απο την δεκαετια του 1990 και οχι το 1982 αφου τα χελωνονιτζακια δεν υπηρχαν τοτε...
 
Σωστός ο Γρηγόρης. Το 1982 είναι μάλλον λάθος. BTW ποια είναι τα γαριδάκια ninja χελωνάκια;
 
angel_grig είπε:
Στo πρωτο ποστ του aardy γραφει ninja χελωνακια που δειχνει οτι το αλμπουμ ειναι απο την δεκαετια του 1990 και οχι το 1982 αφου τα χελωνονιτζακια δεν υπηρχαν τοτε...

johnny19818 είπε:
Σωστός ο Γρηγόρης. Το 1982 είναι μάλλον λάθος.
Fixed.... ;)

johnny19818 είπε:
BTW ποια είναι τα γαριδάκια ninja χελωνάκια;
Ολο αποριες αυτο το παιδι..... :p

post #21.... ;)
 
Στο αρχικο ποστ.
 
αααα οκ σε ευχαριστω νομιζα οτι ειχατε σκαναρει ολοκληρο το αλμπουμ
 
Έχει γίνει λάθος στο GreekComics. Τα μάζευα το 1992 στο δημοτικό, οπότε μιλάμε για κυκλοφορία ακριβώς 10 χρόνια μετά.
 
Το album το έχω συμπληρωμένο 100% αλλά ένα αυτοκόλλητο (το 94) είναι κομμένο σε κακό σημείο:

324045975_731207355101828_3877294294766117952_n.jpg

Δεν ξέρω καν αν η λεζάντα είναι η σωστή, την είχα γράψει από τότε... Λογικά είναι λάθος μιας και το παιδάκι ειναι ήδη μέσα στο λεωφορείο. Λογικά θα λέει κάτι του στυλ να κρατιέσαι να μην φας τα μούτρα σου :fafoutis:
 
Πίσω
Μπλουζα