Υπάρχει πουθενά Tekhan World Cup στην Αθήνα?

Other_Reality είπε:
Στο ΜΑΜΕ υπάρχουν αρκετές παραλλαγές του Τέκαν, με λίγο ψάξιμο βρίσκεις ακόμα και τα ελληνικά bootleg (με ολυμπιακό κλπ). Τώρα για το joy του ιορδάνη τα έχουμε πεί πολλές φορές, απλά σπέρνει.
Εχω δοκιμασει ενα joystick του ιορδανη κατασκευης ετους 2007 μεσω ενος γνωστου μου.

το joystick λυπαμαι αλλα δε σπερνει,αγνωστου ταυτοτητας απιστευτα σκληρο stick και σκληρα yenox κουμπια,δε ξερω μηπως βελτιωσε τα ανταλλακτικα του σε επομενα joystick του,δεν αμφιβαλλω,αλλα αυτο που δοκιμασα ειναι απο τα χειροτερα.
 
Μόνο όπως το περιγράφεις δεν είναι. Ειδικά το stick είναι πούπουλο. Μάλλον πρέπει να έχει άλλα υλικά μέσα από αυτό που δοκίμασες. Το έχω περίπου δύο χρόνια τώρα.
 
οπως το περιγραφω ακριβως ειναι,ειπα ομως πως ειναι του 2007,αν λεω ψεμματα ας βγει ο ιδιος να με διαψευσει

προφανως εχει αλλαξει απο τοτε τα υλικα και καλα εκανε φυσικα,απλα το συγκεκριμενο που δοκιμασα δεν ηταν καλο
 
Ε, όλα τα προϊόντα βελτιώνονται με το καιρό, προφανώς ο Ιορδάνης άκουσε τους πελάτες του.

Αυτό είναι και το ζητούμενο νομίζω.
 
λογικα ετσι ειναι,ωραια
 
Στην αρχή νόμιζα ότι έλεγες για μένα..! Ναι, το έχω επισκεφτεί το συγκεκριμένο site. Εκεί βρήκα και 2-3 "μεταλλαγμένες" roms.
 
Πίσω
Μπλουζα