ΦΑΝΤΑΖΙΟ

235.jpg
235.jpg

236.jpg
 
Μα τι ωραιο περιοδικο το Φανταζιο! Ευχαριστουμε πολυ Αντώνη.
 
Είχε γίνει φοβερό σκάνδαλο με αυτή την υπόθεση, και είχα τσαντιστει που τους κόψανε από τα ΜΜΕ διότι μου άρεσαν πολύ και τότε εκεί που έμενα το κρατικό ραδιόφωνο ήταν ο μοναδικός τρόπος να τους ακούω.
 
Αντώνη, ευχαριστούμε για όλο αυτό το υλικό. Στο καλύτερο σημείο, όμως, μας έκοψες τη συνέντευξη του Γιάννη Ευαγγελίδη, εκεί που άρχισε να μιλά για το πώς οδηγήθηκε σε ανεργία στο θέατρο, επειδή εμπιστεύτηκε την Αλίκη...
 
atanasio είπε:
Αντώνη, ευχαριστούμε για όλο αυτό το υλικό. Στο καλύτερο σημείο, όμως, μας έκοψες τη συνέντευξη του Γιάννη Ευαγγελίδη, εκεί που άρχισε να μιλά για το πώς οδηγήθηκε σε ανεργία στο θέατρο, επειδή εμπιστεύτηκε την Αλίκη...
μακάρι να μπορούσα φίλε μου αλλά ξέρεις πως οι κανονισμοί του φόρουμ δεν επιτρέπουν ολόκληρα άρθρα...Αν το επιτρέπουν οι διαχειριστές δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα να προσθέσω και την επόμενη σελίδα.
 
tonytony είπε:
μακάρι να μπορούσα φίλε μου αλλά ξέρεις πως οι κανονισμοί του φόρουμ δεν επιτρέπουν ολόκληρα άρθρα...Αν το επιτρέπουν οι διαχειριστές δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα να προσθέσω και την επόμενη σελίδα.
Δυστυχώς δεν γίνεται. Πνευματικά δικαιώματα και κλασικά μπλά μπλα...
 
Κριμαααα! Οντως στο καλυτερο κοπήκαμε!!! Από τις ελάχιστες ισως φορες που ηθοποιος "τα χωνει" ανοιχτα την Αλικη!!
 
Χμμμμ... κύριε (tony)^2, δεν θα μπορούσες με δικά σου λόγια να μας πεις τι υποτίθεται ότι έκανε η Αλίκη Β. στον Γιάννη Ε.? Κάτι τέτοιο δεν παραβιάζει κανένα κοπυράιτ, είναι καθραό, ανόθευτο και νομιμότατο κουτσομπολιό.
 
elephadas είπε:
Χμμμμ... κύριε (tony)^2, δεν θα μπορούσες με δικά σου λόγια να μας πεις τι υποτίθεται ότι έκανε η Αλίκη Β. στον Γιάννη Ε.? Κάτι τέτοιο δεν παραβιάζει κανένα κοπυράιτ, είναι καθραό, ανόθευτο και νομιμότατο κουτσομπολιό.
Φυσικά! Ο Γιάννης Ευαγγελίδης αναφέρει πως στην αρχή της καριέρας του εμπιστεύθηκε την Αλίκη πως θα τον έπαιρνε στο θίασό της , τελευταία στιγμή όμως κάτι έγινε το οποίο δεν εξηγεί , δεν πήγε στο θίασό της και από τότε άρχισε η "κάθοδος" του...
 
Πίσω
Μπλουζα