Φθινοπωρινή Συνάντηση Αθήνας 2015 - 18 Οκτώβριου Θησείο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Καλη φαση Dennis και Divined! Long time, no see

Exetlaios και Maxouli αν λαμβανετε, ελατε οβερ :)
 
Α ρε Κών/νε! Εγώ γερνάω εσύ ασπρίζεις :p :p:D:D
 
3 μερες ακομα....

Ελα να να βλεπω χερακια να σηκωνονται!!! :D
 
Προστεθηκες! :)

Next.... :D
 
κοινωνικές υποχρεώσεις με κρατούν μακριά από τη συνάντηση...καλά να περάσετε!

περιμένουμε φωτογραφίες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκτός απροόπτου θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά επιτέλους :)

(αν είναι και κανείς στην συνάντηση που να γνωρίζει και την προέλευση του nickname μου, ε τότε τα ρέστα μου!)
 
raxxla είπε:
Εκτός απροόπτου θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά επιτέλους :)
Χαρα μας να γνωριζουμε νεα μελη απο κοντα! :)

raxxla είπε:
(αν είναι και κανείς στην συνάντηση που να γνωρίζει και την προέλευση του nickname μου, ε τότε τα ρέστα μου!)
Τωρα,οσο για το nickname σου....εχω μια υποψια....
smiley-music037.gif
"]
smiley-music037.gif
[/url]
 
You 're my man !!

Τι άλλο να πει κανείς, retro = 80s = ZX Spectrum 48K = Elite!!!
 
Λόγω διαβάσματος,αύριο δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στη συνάντηση.Ελπίζω στη χειμερινή μας συνάντηση να τα καταφέρω.
 
Επιτελους,εφτασε η μερα... :d@redevil

Οι "αργοπορημενοι" προλαβαινετε ακομα να σηκωσετε χερακι! :D
 
Ευτυχως το παει για καλο καιρο.

Εξω θα καθησουμε υποθετω.
 
Καλά να περάσετε και να δούμε και καμία φώτο και εμείς που δεν θα είμαστε.

Λυπάμαι που δεν τα κατάφερα να παρευρεθώ (μιας που σε 1 ώρα φεύγω από την Αθήνα)
 
tsalk είπε:
Καλά να περάσετε και να δούμε και καμία φώτο και εμείς που δεν θα είμαστε.
Λυπάμαι που δεν τα κατάφερα να παρευρεθώ (μιας που σε 1 ώρα φεύγω από την Αθήνα)
Είσε μεγάλη προσωπικότητα στο φόρουμ & ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσεις να παρεβρεθείς σε συνάντηση Αθηναίων.
 
Καλά να περάσετε retromaniacs!

Με στεναχωρεί που γνωριζόμαστε virtual τόσα χρόνια και δεν έχω αξιωθεί ακόμα να ανέβω σε καμμια συνάντηση, να γνωριστούμε από κοντά....
 
μολις μπηκα σπιτι ξεκινωντας σημερα συναντηθηκα με τον video 80 και κατεβηκαμε με το αυτοκινητο του μετα απο μια μικρη περιπετεια κινησης και παρκαρισματος και μετα απο ψαξιμο για να βρουμε τα υπολοιπα μελη φτασαμε σε αλλη μια φοβερη συναντηση χαρηκα που ειδα μελη που ειχα να δω καιρο αν και πρεπει να ομολογησω οτι μαζευτηκαμε λιγα ατομα (συντονιστειτε την αλλη φορα να ειμαστε περισσοτεροι) πολλες ενδιαφερουσες συζητησεις περι ταινιων παιχνιδιων και πολλων ακομα ενδιαφεροντων θεματων μεχρι που περασε η ωρα και ειπαμε να φυγουμε εκει συνεβη το highlight της βραδυας καθως κατευθυνομενοι προς τον ηλεκτρικο μας σταματησανε 3 αστυνομικινες απο την duo police και αφου οπως διαπιστωσανε δεν κουβαλουσαμε πανω μας προφυλαξεις μας εδωσαν αυτες :p ελπιζω σε γρηγορη συναντηση ξανα και αναμενω να δω τις φωτογραφιες να μαστε καλα και περισσοτεροι την αλλη φορα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θανος είπε:
συνεβη το highlight της βραδυας καθος κατευθυνομενοι προς τον ηλεκτρικο μας σταματησανε 3 αστυνομικινες απο την duo police και αφου οπως διαπιστωσανε δεν κουβαλουσαμε πανω μας προφυλαξεις μας εδωσαν αυτες :p
χαχαχαχα, Ούτε κάν το κατάλαβα. Αν και ηταν προσπάθεια χωρίς έμπνευση ,τουλάχιστον δίνουν στον κόσμο το έναυσμα να κάνει περισσότερο σέξ.

Off Topic λίγο...

Στα καθ ημάς , είταν μια οικογενειακή συνάντηση ,9 ατομα στο σύνολο, συζητήσαμε για πολλά και ενδιαφέροντα, Δυστιχώς οπως είπε και ο Θάνος φτάσαμε κάπως αργά και μοιραία κάτσαμε απομονομένα, είχα τον Νίκο + Φίλιππο κοντά και απέναντι τον Στράτο. Αλλά δυστιχώς είχα μακριά μου τους Σταύρο Wally και Angel_grig & τα άλλα 2 παιδιά που δεν μπορέσαμε να τα πούμε. Ετσι είναι οταν αργείς...(είναι σαν το σχολείο)

Κρατάω στο οτι:

*ο Φίλιππος έταξε το video του sony 4 κεφαλών

*Θα κάνουμε οτι περνάει απο το χέρι μας να διοργανοθεί το επερχόμενο "Κοπί τι Πίτα" της Αθήνας

*Ισως επαναφέρει στη ζωή το Playstation-3 που έδωσα στον angel_grig
 
video80 είπε:
χαχαχαχα, Ούτε κάν το κατάλαβα. Αν και ηταν προσπάθεια χωρίς έμπνευση ,τουλάχιστον δίνουν στον κόσμο το έναυσμα να κάνει περισσότερο σέξ. Off Topic λίγο...

Στα καθ ημάς , είταν μια οικογενειακή συνάντηση ,9 ατομα στο σύνολο, συζητήσαμε για πολλά και ενδιαφέροντα, Δυστιχώς οπως είπε και ο Θάνος φτάσαμε κάπως αργά και μοιραία κάτσαμε απομονομένα, είχα τον Νίκο + Φίλιππο κοντά και απέναντι τον Στράτο. Αλλά δυστιχώς είχα μακριά μου τους Σταύρο Wally και Angel_grig & τα άλλα 2 παιδιά που δεν μπορέσαμε να τα πούμε. Ετσι είναι οταν αργείς...(είναι σαν το σχολείο)

Κρατάω στο οτι:

*ο Φίλιππος έταξε το video του sony 4 κεφαλών

*Θα κάνουμε οτι περνάει απο το χέρι μας να διοργανοθεί το επερχόμενο "Κοπί τι Πίτα" της Αθήνας

*Ισως επαναφέρει στη ζωή το Playstation-3 που έδωσα στον angel_grig
Χά!Αρχίζοντας να πω στο video 80 ότι ο ..Φίλιππος με το τετρακέφαλο Sony έγινε ..Διονύσης (aka βιντεοταινία "Ο Γιάννης που έγινε Τζώνης").

Η συνάντηση ήταν πολύ όμορφη, έφτασα στο γνώριμο χώρο στο Θησείο περίπου στις 6 η ώρα-από τους πρώτους. Όπως πάντα οι συζητήσεις μας σε φάση ρετρό ήταν ουσιαστικές και έμαθα αρκετές χρήσιμες πληροφορίες.Είδα τον Θωμά(?) που ξεχνάω αυτήν τη στιγμή το nickname του μετά από αρκετό καιρό,τον stratulator, τον Stayros και τα υπόλοιπα προσφιλή πρόσωπα.Ήμασταν σχετικά λίγα άτομα,αλλά θα επανασυνταχθούμε πιστεύω! Προσυπογράφω στον video80 σχετικά με τη διοργάνωση "Κοπή της πίτας 2014,2015,2016" και για το βίντεο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα