Φιγούρες από παιδικές σειρές

Να και ένας Μπαμπα-Στρούμφ που σώθηκε με το πέρασμα των χρόνων...

Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι δεν είναι από Kinder αυγό...

DSC00849.JPG

Η υφή του είναι σαν κέρινο...

Αν κάποιος είχε κάτι παρόμοιο και θυμάται κάτι παραπάνω, θα χαρώ να το διαβάσω...

DSC00848.JPG
 
Μετα απο ενα "φρεσκαρισμα" ειπα να βγαλω και μια οικογενειακη... :D

attachment.php
 
Φοβερές όλες οι φιγούρες. Μήπως ξέρει κανείς παιδιά πως καθαρίζουν οι φιγούρες? Με μωρομάντηλο που έκανα πχ. τους φωτεινούληδες ξεβάψαν, με νερό απλό δεν φεύγουν όλες οι βρωμιές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
spirtoulis είπε:
Φοβερές όλες οι φιγούρες. Μήπως ξέρει παιδιά πως καθαρίζουν οι φιγούρες? Με μωρομάντηλο που έκανα πχ. τους φωτεινούληδες ξεβάψαν, με νερό απλό δεν φεύγουν όλες οι βρωμιές.
Με μπουγαδα δοκιμασες; ;)

Δεν κανω πλακα.....

Ριξε μια καλη μπουγαδα με ζεστο νερο

και μπολικη σαπουναδα και θα γινουν τσιλικες!!! :cool:
 
Μπουγάδα με απορρυπαντικό για ρούχα ή υγρό για πιάτα; και άμα τις τρίψω και με οδοντόβουρτσα παιδική υπάρχει κίνδυνος καταστροφής;
 
Πανέμορφες Σταύρο. Μπράβο σου. Μέχρι και Fred Flintstone βλέπω.
 
spirtoulis είπε:
Μπουγάδα με απορρυπαντικό για ρούχα ή υγρό για πιάτα; και άμα τις τρίψω και με οδοντόβουρτσα παιδική υπάρχει κίνδυνος καταστροφής;
Με υγρο πιατων και με μια παλια οδοντοβουρτσα δεν υπαρχει κανενας κινδυνος! ;)

Ξερω τι σου λεω....εχω μπουγαδιασει δεκαδες Playmobilακια ετσι!!! :D

johnny19818 είπε:
Πανέμορφες Σταύρο. Μπράβο σου. Μέχρι και Fred Flintstone βλέπω.
Να 'σαι καλα Γιαννη! :thanx2:

Υπαρχει και αυτος. ;)
 
johnny19818 είπε:
Απ, σε τσάκωσα. Για να μη γελάτε μόνο με μένα μερικοί και μερικοί :D
Ναι δεν αντιλεω,σε οτι αγοραζω Η' βρισκω ριχνω ενα πλυσιμο να φυγουν τα χονδρα. :)

Αλλα,αλλο το "κανω μια μπουγαδα και παπαλα" και αλλο "τα βαζω σε κλιβανο για απολυμανση". ;)
 
stayros είπε:
Αλλα,αλλο το "κανω μια μπουγαδα και παπαλα" και αλλο "τα βαζω σε κλιβανο για απολυμανση". ;)
Ε, κι εμένα έιναι πλύσιμο τρόπων τινά καθώς μπουγάδα σε αυτά τα πράγματα δεν μπορεί να γίνει έτσι κι αλλιώς. Οπότε το οινόπνευμα έχει την τιμητική του.

Καλά εννοείται ότι κάνουμε πλάκα τώρα έτσι... :)
 
@Johnny , Stayro εχω την λυση στο προβλημα σας

Klivanex καθαριζει απολυμενει χωρις να καταστρεφει!! Τωρα σε τιμη ευκαιριας! Εχουνε μεινει λιγα κομματια Προλαβετεεεεε!

klivanos.jpg

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Ε, δώσε και κανένα link ντε!

Τύφλα να'χει το Μαλλοπλύν! :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Ε, δώσε και κανένα link ντε!

Τύφλα να'χει το Μαλλοπλύν! :rofl: :rofl:
Εχω την αποκλειστικη διαθεση του προϊοντος αμα το θες στειλε πμ :p (αν προλαβεις γιατι σχεδον τελειωσαν)
 
Ajax87 είπε:
Εχω την αποκλειστικη διαθεση του προϊοντος αμα το θες στειλε πμ :p (αν προλαβεις γιατι σχεδον τελειωσαν)
Ούτε το ΑΜΑΝ teleshopping τέτοιο προϊόν. Κάτσε να προλάβω πριν το πάρει μυρωδιά ο Σταύρος. 070256...
 
Σπιτι λεει χωρις Γιαννη,προκοπη δεν κανει.... ;)

Να 'στε καλα ρε παλιοπαιδα,ξεραθηκα μολις το ειδα....:biglaugh:

Εχει μεινει κανα κομματι Η' ξεπουλησε το μαγαζι? :tease:
 
πάντως είμαι σίγουρος ο σεναριογράφος του Σαΐνη δεν αγαπούσε τις γάτες σαν το Ναπολέων ένα πράμα.....
 
πάντως είμαι σίγουρος ο σεναριογράφος του Σαΐνη δεν αγαπούσε τις γάτες σαν το Ναπολέων ένα πράμα.....
Κι ο Μad cat cool ήταν μωρέ ο γλυκούλης δεν ήταν τόσο κακιασμένος..λολ
 
Πίσω
Μπλουζα