Φιλμογραφία Marilyn Monroe

@Always Somewhere Σε ευχαριστω! Δειχνει αφανταστα ενδιαφερον και μακαρι να εχει πραγματι ζουμι. Υπαρχει μεγαλο μυστηριο γυρω απο τον θανατο της και με ενδιαφερει οτιδηποτε σχετικο για αυτη την μοναδικη σταρ. Γι' αυτο λατρεψα και το πολυ καλο The secret life of Marilyn Monroe.
 
@Always Somewhere Σε ευχαριστω! Δειχνει αφανταστα ενδιαφερον και μακαρι να εχει πραγματι ζουμι. Υπαρχει μεγαλο μυστηριο γυρω απο τον θανατο της και με ενδιαφερει οτιδηποτε σχετικο για αυτη την μοναδικη σταρ. Γι' αυτο λατρεψα και το πολυ καλο The secret life of Marilyn Monroe.

@bambinella 100

Bambi χαίρομαι πολύ που σου αρέσει και πιστεύω ότι θα είναι συναρπαστική ταινία.

Το σχόλιο σου με έχει σκλαβώσει τελείως. Εγώ ευχαριστώ!
 
Δεν γινόταν να παίρνω τον καφέ μου και να μην υπάρχει η Μαιρυλιν
 
Βλέπω μαζί με την Μέριλιν και την Κάντυ Κάντυ αγκαλιά με ένα μαλλια (δεν ξέρω ποιο είναι το παλικάρι :biglaugh: ).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βλέπω και την Κάντυ Κάντυ αγκαλιά με ένα μαλλια (δεν ξέρω ποιο είναι το παλικάρι :biglaugh: ) μαζί με την Μέριλιν.
Ότι να ναι :fafoutis: κοίτα αν δεν βάλω σε κολάζ τρεις φωτό δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο λόγω χώρου. Οι άλλες δύο είναι δικές μου
 
Ποια είναι αυτή η πλαστικουρα στη πρώτη φωτογραφία?

Τι σχέση έχει με την Μονρόε η ποντικομουρα που φόρεσε και το ίδιο φόρεμα με την Κουκλάρα Μονρόε!
 
Ποια είναι αυτή η πλαστικουρα στη πρώτη φωτογραφία?

Τι σχέση έχει με την Μονρόε η ποντικομουρα που φόρεσε και το ίδιο φόρεμα με την Κουκλάρα Μονρόε!
Αχ καμιά δεν μπορεί να γίνει Μαιρυλιν
 
Πίσω
Μπλουζα