Φιλμογραφία Marilyn Monroe

Ετσι φαινεται αν και δεν το θεωρω απιθανο να εκανε κατι τετοιο στα πρωτα της βηματα. Εννοειται οτι δεν την κρινω την κοπελα και καθε κοπελα.
 
Ετσι φαινεται αν και δεν το θεωρω απιθανο να εκανε κατι τετοιο στα πρωτα της βηματα. Εννοειται οτι δεν την κρινω την κοπελα και καθε κοπελα.
Καλέ δεν κρίνουμε κανέναν ίσως έκανε δεν μπορει να ξέρουμε, πάντως δεν είναι αυτή στο εν λόγω βίντεο με τίποτα!
 
Δεν διαφωνω αλλα απο που το συμπερανες αυτο στην εικονα;
 
Εικόνα δεν βλέπω ούτε ειδα τι ανεβασες , μου' χε στείλει παλιά ένας φίλος ένα βίντεο με την μαιρυλιν για δήθεν πορνο( ξέρε ι πως έχω τρέλα με την Μονροε) να δω αν ήταν αυτή , δεν ήταν σίγουρα ή κοπέλα ήταν παχιά κάτι που ή Μαιρυλιν ποτέ δεν υπηρξε και στο προσωπο ούτε καν της εφερνε, δεν ξέρω αν έχεις το ιδιο.
 
Δεν ξερω αν η Μερλιν επαιξε η οχι σε τσοντα, συμφωνα ομως με τη βιογραφια “Marilyn: The Passion and the Paradox” του Lois Banner ηταν ακρως συνειδητοποιημενη πολιτικα και ευρυτατα καλλιεργημενη, παροτι αυτοδιδακτη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σπανιότατα φωτό της Μονροε πριν γίνει 20 ακόμα! 19 ετων με τα περιοδικά που την είχανε ήδη εξωφυλλο
 

Συνημμένα

  • IMG_20200127_153100.png
    IMG_20200127_153100.png
    740,7 KB · Προβολές: 6
Είδα το σπασμένο γυαλί παιδιά την πρωτοχρονιά με την Παναγιωτη Βλαντη( ο φακός την αδικεί , από κοντά είναι πιο όμορφη) και έφερνε τοσοοο σε Ελληνίδα Μαιρυλιν, ίδιο μαλλί, ίδιο χρώμα κραγιόν ,άσπρο φόρεμα στο τελος. Και μέτα βλέπω πως το έργο είναι του Άρθρου του Μιλλερ συζύγου της Μαιρυλιν, μάλλον όταν έφτιαχνε την τόσο όμορφη, ξανθια σύζυγο παντρεμενη σε έναν αφόρητο γάμο με έναν βίαιο άνδρα να χε στον μυαλό του την γυναίκα του. Δεν ξέρω, λέω!
 
Για την μέρα, χρόνια πολλα
 

Συνημμένα

  • IMG_20200226_230453.png
    IMG_20200226_230453.png
    684 KB · Προβολές: 0
H jane russell σε κάποιες συνεντεύξεις μίλησε για την Μαιρυλιν πως στο φιλμ" οι ανδρες προτιμούν τις ξανθές " απέκτησε το δικό της καμαρίνι ή ξανθιά σεξοβομβα αν και είχε κάνει τον νιαγαρα που ήταν επιτυχής ως ταινια.
Πως την έβλεπε σαν μικρή αδερφή αλλά ή Μαιρυλιν δεν ήθελε να κρατήσει επικοινωνία μαζί της αργότερα, πήγαινε από την μία παρέα στην άλλη και ποτέ δε είχε σταθερο κύκλο φίλων. Πως είχε τον δικό της κοατσ από κοντά και πώς άκουγε εκείνον και όχι τον σκηνοθέτη πράγμα που έκανε τον σκηνοθέτη έξαλλο και πέταξε τον άνθρωπο αυτον έξω από το σετ. Πως δουλεύε σαν σκυλί την εποχή εκείνη πήγαινε στο σετ από τις πέντε το πρωί να μακιγιαριστει ενώ ή ρασσελ στις οχτώ γιατί στις εννιά έπρεπε να ναι έτοιμες, 4 ώρες μακιγιάζ και μαλλιά ή Μαιρυλιν, μία μόνο η Ρασσελ. Τα βράδια ή ρασσελ πήγαινε σπίτι ξεκουραζοτανε ενώ ή Μονροε συνέχιζε τις πρόβες μέχρι τα μεσάνυχτα με τον δικό της coach. H rassel την πήρε μία φορά σε μία σύναξη για ομιλίες σχετικά με τον Ιησου αλλά ή Μαιρυλιν της είπε δεν είναι για μένα αυτά προτιμώ τον Φρουιντ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα