Φωτό Καλλιτεχνών GRM [2008 Version]

Καραβάκι προς δάφνη Αγίου όρους..ένας πεινασμένος κλέφτης!!!!

oros19qw5.jpg


Jaga 3.2 MP Auto digital zoom (όλα τα στραβά δηλαδή)

Η Φύση ανάμεσα στα μοναστήρια..Άγιον όρος...

15897103kd2.jpg


Sony Cybershot 3.2 MP Auto


Επεξεργασία Adobe Photoshop CS3
 
Καραβάκι προς δάφνη Αγίου όρους..ένας πεινασμένος κλέφτης!!!!

oros19qw5.jpg


Jaga 3.2 MP Auto digital zoom (όλα τα στραβά δηλαδή)

Η Φύση ανάμεσα στα μοναστήρια..Άγιον όρος...

15897103kd2.jpg


Sony Cybershot 3.2 MP Auto


Επεξεργασία Abobe Photoshop CS3
 
Χα χα χα...Ναι...κάποτε θυμάμαι το 86 φορούσα ένα αθλητικό σορτσάκι adibas!!!
 
Η πατάτα της Ήρας όλα τα λεφτά!

Σε ωραία πόζα έπιασες τον μάστορα Akmaka. (εννοώ τον γλάρο ή οτιδήποτε είναι αυτό)
 
Είμαι....ένας...παπαράτσι!!!!!! :D
 
akmakas είπε:
Χα χα χα...Ναι...κάποτε θυμάμαι το 86 φορούσα ένα αθλητικό σορτσάκι adibas!!!
Ποιο '86? Εδώ έχουμε 2008 και εγώ ακόμα φοράω μπλούζα adibas! Ο Σεξολόγος του Extra3 είμαι αν δεν με καταλάβατε!

p6080013pq2.jpg


By the way η φωτό πιάνεται και για καλλιτεχνική! Χαμηλός φωτισμός, χρήση φλας και έντονος κόκκος που θα έλεγε και ο Dominion! :D
 
Έχουμε λοιπόν και μια διασημότητα στο φόρουμ!!!!
 
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Δεν ξερω αν η παρακατω φωτο ειναι καλλιτεχνικη.Η παρουσια μου την χαλαει :biglaugh: (εχω καλυψει το προσωπο της γιαγιας ενος φιλου)

dsc00135hhhhgo1.jpg
 
Και μια απο προχτες...τραβηγμενη απο κιν (2 mpxl) και εν κινησει μεσα απο αμαξι...Απο το χωριο Μηλεσι...απεναντι φαινονται τα χινοσμενα βουνα της Ευβοιας.

1902081254fd7.jpg
 
λεωφορος Αλεξάνδρας 4:30 το πρωί με περιπου -2 C

p2180083gu6.jpg


p2170079tz7.jpg
 
ωραια η χιονισμένη αθήνα!!!
 
transformers είπε:
Ποιο '86? Εδώ έχουμε 2008 και εγώ ακόμα φοράω μπλούζα adibas! Ο Σεξολόγος του Extra3 είμαι αν δεν με καταλάβατε!
By the way η φωτό πιάνεται και για καλλιτεχνική! Χαμηλός φωτισμός, χρήση φλας και έντονος κόκκος που θα έλεγε και ο Dominion! :D [/quote

γεια σου transformers tv star!!
 
Αντε, με τα χιονια σας με κανατε και ζηλεψα!

Μερικες φωτο απο την πολη, NY Library, Bryant Park.. Sorry αν κανα-δυο βγηκαν λιγο θαμπες.. τραβηχτηκαν εν κινησει. Βεβαια, η χαρα κρατησε λιγο, καθως τα χιονια απο πεζοδρομια και δρομους καθαριστηκαν αμεσως απο την κρατικη μηχανη. Εδω δεν παιζουν καθολου με αυτα, καθως οι μηνυσεις πανε βροχη στην πολιτεια.

snow1.jpg


snow7.jpg


snow2.jpg


snow3.jpg


snow4.jpg


snow5.jpg


snow6.jpg


snow8.jpg


Με τα χιονια, παρατηρεις και πραγματα που αλλιως τα προσπερνας, οπως αυτο το van!

..
 
Άσχετο. Και μετά μου φαίνονται εμένα ψηλές και άχαρες οι πολυκατοικίες που είναι γύρω μου με 3 ή 4 ορόφους!
 
Αγαπητέ Phil θα μου επιτρέψεις να σώσω στον δίσκο μου όλες αυτές τις φωτογραφίες σου!!!!Θα τις κάνω συλλογή!!!!!Απλά καταπληκτικές!
 
Πίσω
Μπλουζα