Φωτό Καλλιτεχνών GRM [2008 Version]

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας crimson
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
XA XA XA XA!Ρε φίλε τι σούπερ ντούπερ μουσούδα έχει!!!!!Και αυτή καλή είναι αλλά ίσως λίγο ποιο μεγάλη....αλλά δεν θέλω να σε βάζω σε κόπο!!!!!:rolleyes:

:D

Domniki..Πρώτον έχεις πολύ ωραία θέα από το μπαλκόνι σου και δεύτερον είναι καλλιτεχνικές με τόσο χιόνι πάνω και τόσο άσπρο δεν μπορούν να περάσουν απαρατήρητες!!!!!Μα καλά...είναι δυνατόν να χιονίζει νότια και εμείς εδώ να μην έχουμε δει στην Θεσσαλονίκη ούτε μια νιφάδα????:animrolleyes:..:whothehell:
 
Το γατί έχει την ίδια έκφραση με τον Ozzy ή μου φένεται; LOL
 
17fevrouariou2008002rv2.jpg


Εχτές το βράδυ, 4.15 π.μ. ... Δεν είναι καθόλου καλιτεχνική αλλά είναι πολύ χιονισμένη!
 
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Τι εκανα??? Γιατί είναι τόσο ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :animeek: :animeek: :animeek: ????

Πως το αλλάζω αυτό το χάλι? :help: :help: :help:

Έκανα ακριβώς ότι λέει ο Ακμαμας για το ανεβασμα φωτογραφίας!
 
Γιατί οι διαστάσεις της φωτογραφίας είναι 1536x2048.

Διέγραψε την φωτογραφία από το thread. Ανοιξε αυτή τη φωτογραφία που έχεις κάπου στον υπολογιστή σου πχ στο desktop με το paint των windows. Δεξί κλικ και άνοιγμα με paint. Στο paint πήγαινε image και sketch/skew. Δώσε στο horizontal 50 και στο vertical 30. Σώσε την εικόνα ως jpeg και ανέβασε την στο post σου. Γενικά πειραματίσου αλλάζοντας τις διαστάσεις στο horizontal και vertical να δεις σε ποιά διάσταση σου φαίνεται καλύτερα.
 
Από χθες το βράδυ...

dsc00711lr8.jpg


και σήμερα το πρωϊ...

dsc00724ht7.jpg


dsc00730ho5.jpg


dsc00726ed6.jpg


dsc00777ey4.jpg
 
17flevaribm9.jpg


(Ελπίζω να τα κατάφερα αυτή την φορά και το μέγεθος να είναι νορμάλ...)

17.02.08 γύρω στις 3 τα ξημερώματα...
 
Πολύ ωραίες και οι νέες φωτογραφίες όλων σας παιδιά,μπράβο !!
 
Πω πω..τελικά όλοι έπρεπε να γίνουμε φωτογράφοι εδώ μέσα ...μπράβο παιδιά!!!
 
Πανέμορφες!!!Αν επιτρέπεται nessie,από που είναι τραβηγμένες οι φωτογραφίες;
 
akmaka, μόλις βρω που έχω μεγαλύτερη του George θα στη στειλω!

Nessie εκπληκτικές!!! Ειδικά αυτές με τις αμυγδαλιές!

rigardie κ Myrto σα χριστουγεννιάτικες κάρτες είναι!
 
Πάρτε και από μένα μία, μη καλλιτεχνική φωτό, αλλά εντός θέματος ...... :D :D

p2180001op7.jpg


Μέχρι να βγάλω τη φωτό "ανέβηκε" 1 βαθμό ...... :D

18/2 06:00 (morning, morning)
 
QueenofHearts είπε:

ευχαριστώ παιδιά, αλλά για να πω την αλήθεια είναι ενός φίλου που μου τις έστειλε! Τις βρήκα πολύ καλιτεχνικές και τις πόσταρα εδώ!

:)
 
θα το βαζα στις Μη καλιτεχνικές φωτογραφίες αλλά δεν έχει να κάνει με άρματα μάχης...

είναι μια ταπεινή πατάτα που βρήκα στο μανάβικο του Σκλαβενίτη και δεν κρατήθηκα, την φωτογράφησα!!

Πατάτα Mickey



:D
 
Ήρα είπε:
είναι μια ταπεινή πατάτα που βρήκα στο μανάβικο του Σκλαβενίτη και δεν κρατήθηκα, την φωτογράφησα!!
Πατάτα Mickey

:D
Πολύ "πατάτα" η φωτογραφία σου ! :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα