Φωτό από τον χώρο σας

Τα μισα τα εβγαλα απο το ντουλαπι αλλα τα αφησα μεσα

1)MEGA DRIVE 2)MEGA DRIVE CD ROM 3)SEGA 32X 4)SEGA SATURN 5)SEGA DREAMCAST. 1)ATARI JAGUAR (χωρις CD-ROM) 2) ATARI 2600 το πιο καινουργιο μοντελο ) .Aπο ΝINTENDO 64 CUBE και το PS2 .

2005556368971978499_fs.jpg


2005560830089895026_fs.jpg
 
@akmakas ΤΡΟΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΤΡΑΚΙΑ:biglaugh:

@pooky είναι η κάρτα ήχου
 
@akmakas

Τα καδράκια είναι καταπληκτικά ! Όλα είναι σε τάξη ! Είσαι πολύυυυυ μερακλής !!

(Που είναι οι φώτο του TI99/4A ?)

@all

Πραγματικά συγκινήθηκα με τις φώτο.Μου αρέσει να θαυμάζω όμορφες συλλογές !!

Εύγε και εις ανώτερα !!
 
Ευχαριστώ Γιώργαρε.Η φώτο του T99 είναι στην ντουλάπα μου μαζί με το Spectrum 16K Τις αλλάζω κάθε μήνα.Π.Χ θα βγάλω κάποια στιγμή την 1200 και θα βάλω τον Τ99 και ούτω κάθε εξής.... :) Να έρθεις και για καφέ φίλε όποτε μπορείς!
 
Εντυπωσιακές όλες οι φωτό. Να πω την αλήθεια περίμενα να δω κάποιο γραφείο με δίπλα από το PC ένα Newbrain, κάνα dragon 32, λίγο από Lynx, κάτι από Electron και άλλα θεικά μηχανηματάκια που δε βλέπουμε συχνά γιατί είναι πιο δυσεύρετα. Ο Akmakas ξέρω ότι έχει TI και QL ο μπαγάσας και φυσικά περιμένουμε φωτό από το retro "ιατρείο" του geoanas και maddog.
 
Από Τi99 φίλε shock έχω μόνο την φωτογραφία του μηχανήματος του geoanas..Ψήνομαι όμως να αποκτήσω ένα...

Όλες οι φωτογραφίες πραγματικά δείχνουν πως έχετε το retro μικρόβιο μέσα σας συγχαριτήρια σε όλους είστε απίθανοι!!!

AARDVARK :animeek:!!! Βλέπουν καλά τα μάτια μου? ATARI 2600 στα δεξιά σλουρπ!!!!! :D
 
Akmaka εύγε για τα κανδράκια. Μου έδωσες μια καταπληκτική ιδέα. Τρέχα να πατεντάρεις το copyright της ιδέας σου γιατί θα σε αντιγράψω λίαν συντόμως.

Όσο για μένα δεν τελειώσαμε, καλά να είμαστε να συνεχίζουμε.

Next to follow: Nintendo 64, Sega Megadrive, Xbox, PSP. Δεν βιαζόμαστε.

@Grip. Όποτε έρθεις πάλι είσαι παραπάνω από ευπρόσδεκτος. Όσο για τη σκόνη, μάλλον δεν πρόκειται να βρεις πουθενά στο σπίτι. Έχω φάει κόλλημα μεγάλο, τρελαίνομαι με την ιδέα ενός βρώμικου μηχανήματος. Ακόμα και ο υπολογιστής που μένει 24/7 αναμένος, (αυτός δίπλα από το Cube) , στο εσωτερικό του λάμπει μια και ανά 15 μέρες περνάει καθάρισμα ενώ κάθε 6άμηνο γίνεται κομμάτια για απομάκρυνση κάθε ίχνους σκόνης και ένα καλό λάδωμα ανεμιστήρων.

Άντε να τελειώσουμε με τις κονσόλες που θέλω να πάρω ακόμα να αρχίσω τα 8μπιτα έπειτα!!!!!!!

shock είπε:
@pooky είναι η κάρτα ήχου
Για δώσε παραπάνω info!

Μοντέλο και specs please!!!!!

Antouan, δεν τα βλέπω και πολύ σόι τα μηχανήματα πάνω από την οθόνη σου! Αν τύχει και πέσει πάνω στο γραφείο σου κάποιος τα βλέπω να σωριάζονται κάτω. Πρόσεξέ τα είναι θησαυρός!!!!!

f_P3060022m_8109293.jpg


Μια άλλη ρετρό συλλογή μου πάνω σε ρετρό σεμενάκι!!!!!!!!

P.S. Εκτός από το 628, τα υπόλοιπα λειτουργούν όλα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
κάποια απο τα δικά μου...

DSC03349.jpg


DSC03347.jpg


DSC03340.jpg


DSC03339.jpg
 
Ωραιες φωτο μαγκες!! :thumbup:
 
Miko63 πολύ ωραίος!

Ο Apple LLC είναι μανούλι!!!!!
 
έχω μαζέψει τώρα την Amiga κα τον Amstrad και είναι μόνο το pc .. θα ανεβάσω σύντομα φώτο με το πως είναι τώρα...

ok4.jpg
 
Τρελαίνομαι,,,AMIGAAAAA!!!!!!!!
 
Δυστυχώς δε μπορώ να φωτογραφίσω μηχανήματα γιατί είναι όλα συσκευασμένα.....σύντομα όμως θα βρουν το χώρο τους !

Μεμονομένα είναι όλα στο site μου.
 
geoanas!!!θα ήθελες πολύ φίλμ!!! :D
 
geoanas είπε:
Δυστυχώς δε μπορώ να φωτογραφίσω μηχανήματα γιατί είναι όλα συσκευασμένα.....σύντομα όμως θα βρουν το χώρο τους !Μεμονομένα είναι όλα στο site μου.
Και εγώ το ίδιο γμτ....

Master System III?????? Μια φορά που το είχες γράψει mico63 νόμιζα ότι ήταν τυπογραφικό λάθος. Ούτε που ήξερα ότι υπάρχει ΙΙΙ, τι διαφορά έχει από την ΙΙ? Εγώ έχω την Ι.
 
Όχι δεν είναι το Mark III αυτό που έχει, κοίτα την ροηγούμενη σελίδα με τη φωτό του, είναι στα αριστερά με γκρί χρώμα.
 
The official last hurrah for the SMS would be down in Brazil, where the third and final official incarnation of the console was released in 1989 by Tec Toy. Dubbed the Sega Master System III, it was little more than a cosmetic makeover of the SMS 2 with certain localized features, such as built-in games. It was an instant hit with cash-strapped Brazillian gamers, and eventually some 2 million units would be sold over the next eight years (1989-1997).

2004772270892805606_fs.jpg
sms_compact_3.jpg
 
Είχα ακόυσει κάτι για Βραζιλία αλλά δεν ήξερα ότι το λέγαν MS III :)

Που το βρήκες βρε mico63?
 
Πίσω
Μπλουζα