Φωτό από τον χώρο σας

Θα σκαναρω(φωτογραφισω :( ) το αφιερωμα στην TECTOY απο το RetroGamer αυριο και θα το ανεβασω...
 
pooky είπε:
Miko63 πολύ ωραίος!
Ο Apple LLC είναι μανούλι!!!!!
Είναι ο άτιμος....

gtsamour είπε:
Είχα ακόυσει κάτι για Βραζιλία αλλά δεν ήξερα ότι το λέγαν MS III :) Που το βρήκες βρε mico63?
τι να πω ρε παιδια, ο αδερφος μου το ειχε στα αζητητα και του το τσιμπησα. δεν ξερω πολλα, ειχε και κανα 2 cartridges μαζί...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ μαγκιόρα λύση!

Συνδέεται όντως με firewire καλώδιο στον υπολογιστή; Από απόδοση πώς πάει φίλτατε Αντουάν;

Ουπς! Το παρών post αναφέρεται στην κάρτα ήχου του Shock.

Όσο για το master system III είχε το elx προχτές ένα κομμάτι για πούλημα, φυσικά δεν ήξεραν τη διαφορά με το ΙΙ.!!!!!!
 
Παιδιά στην Ελλάδα για κάποιον λόγο κυκλοφόρησε πολύ υλικό της TecToy (πιθανολογώ κάποια κλασσική Ελληνική λαμογιά, ίσως στην αντιπροσωπεία ερχόταν φθηνότερα να "ψωνίζει" στην ζούλα από την TecToy παρά από την Sega Europe).

Τα μισά carts που έχω είναι Βραζιλιάνικα TecToy και όλα τους αγοράστηκαν εδώ. Οπότε δεν με εκπλήσσει ιδιαίτερα αν μαζί με τα carts έφερναν και μηχανήματα από εκεί... :)
 
Χαχαχαχα Pooky οντως!

σε αθλια κατασταση (κλασικα) :D
 
Ναι, με το elx η κατάσταση στις κονσόλες είναι κλασσικά τραγική.

Οι τυπάδες θα μπορούσαν με ένα υγρό πανάκι να τις καθαρίσουν από τις σκόνες τουλάχιστον. Άλλο μεταχειρισμένη κονσόλα, άλλο κονσόλα μέσα στη βρώμα. Όταν τις βλέπεις δεν σου κάνει καρδιά να τις αγοράσεις. Άσε που το 90% των περιπτώσεων είναι για πέταμα......
 
το έχουν παραα πολύ καιρό ..και ναι είναι πολύ χάλια δυστυχώς...

IMG_0866.jpg


IMG_0870rr.jpg


IMG_0872rr.jpg


IMG_0871rrr.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο ρε μάγκα μου!!!Αυτό θα πει ντουλάπα!!!!!!!

Ωραίο γραφειάκι και σούπερ μόνιτορ!!
 
thanks ..περιμένω την στιγμή πότε θα πάω στο δικό μου σπίτι και τότε εκεί θα γίνουν φανταστικά πράγματα με projector σκηνικά και βιτρίνα με όλα τα πράγματα τακτοποιημένα και άλλα πολλά..και τότε θα κάνω και ένα retro πάρτι με όλους καλεσμένους...
 
Εχμ...

Που ακριβως μενεις στον Πειραια φιλε Amigos και τι ωρες απουσιαζεις συνηθως.... :diablotin: :diablotin:
 
Παρατηρώ πως οι περισσότεροι σας έχετε μια Philips 21" (αυτή έχω και εγώ! :D ). Εγω πάλι εκεί που έχω τα δικά μου μηχανήματα δεν μπορώ να βγάλω καλές φωτογραφίες (άσε που δεν έχω την ποικιλία που έχετε εσείς :D ).
 
amigos ωραια ντουλαπιτσα έχεις!!!
 
Να και η δικη μου σοφιτα, ολιγον ακαταστατη αλλα επεται συμμαζεμα και τακτοποιηση με την πρωτη ευκαιρια.

DSC00069.jpg


DSC00051.jpg


DSC00052.jpg


DSC00050.jpg


DSC00065.jpg


DSC00053.jpg


DSC00049.jpg


DSC00065.jpg
 
Μπραβο!!!

εχουμε πραμα μεχρι και για εκθεση στο GRM :D
 
Όλοι έχετε cd32 εκτός απο μένα;
 
χαχαχα telonio κάτι τέτοιο συμβαίνει μάλλον...αλλά εμείς δεν έχουμε amiga 4000 όπως εσύ..
 
Portarine..Η Amiga μάααααλον χρειάζεται καθάρισμα θέλει τα απαλά χεράκια του geoanas!!!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα