Φωτό από τον χώρο σας

O keropi έχει δύο!!! :animeek:
 
Τι διαβάζω???telonie έχεις Amiga 4000?
 
ο ναι, οι 4000 είναι η φυσική εξέλιξη ανθρώπου που είχε "επεκταμενες" μέχρι αηδίας A1200.... υπήρχε περίοδος που είχα ότι top busboard υπήρχε για 1200... zorroII, 2 grex1200 το ένα με 2 DMA, mediarorZIV και το ζόριν busboard, bvision, bppc.... τα πούλησα ΌΛΑ σε 10 μέρες, (κάτι φλώρια, fpu και keyboard interfaces κτλ τα δώρησα σε ΕΑΒ members) και αγόρασα μια 4000 με csppc και grex4000D... πέρασε λίγος καιρός και αποφάσισα ότι θέλω και μια κλασσική 4000 με 060 και zorro μονο, πήρα και τη 2η... μετά πήρα την κατρακυλα και αγόρασα ότι top υπάρχει, και άλλη csppc, "πικασσοιν" με paloma και concierto, usb controllers, ethernet, 486 bridgboards, extra 060 accelerators, κάρτες "γραφινκον", scandoublers... σύμφωνα με τις eBay τιμές, μπορεί να έχω κάνα εντοχίλιαρο σε amiga hardware τώρα... το πήρα απόφαση και δεν "ξαναπουλαω" τίποτα... πρόσφατα αγόρασα και περιμένω μέσα στη εβδομάδα μια loaded A2000T...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
keropi..έγινες πια και εσύ συλλέκτης!
 
Το έχω είναι υποθετικό αγαπητέ Amigo. Βάστα να έρθει πρώτα.
 
kai mia akomi

DSC03386.jpg


ante kai alli mia

DSC03390.jpg
 
Wally βρέθηκε ο ένοχος. :D

Apple IIc :lotsofolove:
 
Hθικο διδαγμα...δεν ξαναμπλεκω με αγγελιες Ελληνων

Οι δευτεροι εσονται πρωτοι...Greek Phenomenon...:mad:
 
Χε χε θα σας ανεβάσω φωτό με το νέο χώρο μου εντός ολίγων ημερών. Άλλαξα τα πάντα......!!!!!!!!!!!!

(Και βρήκα και CRT οθόνη που λειτουργεί τέλεια χωρίς cent) !!!!!!!
 
Miko63 με γειες τα μηχανηματα, αν και μου την εκανες υποβρυχιως παρακαμπτοντας τη σειρα προτεραιοτητας στο adslgr..............................
 
@stormwatch && Wally

Ρε σεις πλάκα έκανα, πέσατε πάνω του αμέσως.
 
Πράγματι τα μηχανάκια του miko είναι σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση !!

Το Apple IIc όπως και ένας Mac classic είναι και ο δικός μου πόθος !!

Με γειες Miko :thumbup:
 
Mac Classic σε λίγες μέρες κοντά σας....δηλαδή κοντά μου (YESSSS)
 
shock είπε:
@stormwatch && WallyΡε σεις πλάκα έκανα, πέσατε πάνω του αμέσως.
Ρε συ shock, ενα σχολιο εκανα απλως, δεν του την επεσα....απλα με εκνευρισε λιγο το γεγονος, λογικο ειναι νομιζω....
 
:D :D Tι έγινε ρε παιδιά, προς τι το μίσος και οι αναστεναγμοί; :D :D
 
Τιποτα σοβαρο απλα μηλο της εριδος ηταν ενας Apple IIc και μερικοι για να το αποκτησουν κινηθηκαν υπογεια μεσα απο σκοτεινους διαδρομους .:biglaugh: :biglaugh:
 
Sorry Storm μου εξήγησε ο Wally τι έγινε
 
Μα κι εγώ το ίδιο θα έκανα! Άλλωστε μου αρέσουν τα μπουντρούμια, τα λαγούμια και ότι έχει να κάνει με underground - dungeon καταστάσεις!!!!!!
 
Stormwatch είπε:
Miko63 με γειες τα μηχανηματα, αν και μου την εκανες υποβρυχιως παρακαμπτοντας τη σειρα προτεραιοτητας στο adslgr..............................
ποια σειρά παιδιά;; εγω pm εκανα στον ιδιοκτητη αυτό ήταν όλο. ούτε για σειρές ήξερα ούτε ότι είχε δείξει κάποιος από εδώ μέσα ενδιαφέρον...
 
Πεινασμένοι.....ρετρό υποχθόνιοι τύποι!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα