Φωτό από τον χώρο σας

@pooky(1) : Τι ώρα να περάσω; LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 
Από το πρωί θα είμαι free, 4 ώρες ύπνο το μεσημέρι και ξενύχτι με πίτσες και μπύρες, παιχνίδι με άλλους 3 σε τοπικό lan. Καφρίλες ασύληπτες και βωμολοχία μέχρι τελικής πτώσης. Θα λείπουν οι πάντες από το σπίτι. Φυσικά θα γίνει σφαγή σε Unreal Tournament (μια και on-line το μισούμε, θέλουμε να βριζόμαστε face 2 face. ) Όχι ότι αν ήταν παρούσα η σύζυγος θα τη χάλαγε ή θα με χάλαγε, εμένα παντρεύτηκε αυτό τα λέει όλα από μόνο του.

Πίτσες και μεγάλη παρασκευή = priceless.

Θα φροντίσω να έχω και έτοιμες φωτογραφίες για ανάρτηση στο παρών νημάτιο. Αλλά δυστυχώς θα λείπει το δώρο της γυναίκας μου το οποίο θα έρθει καθυστερημένα μια και περιμένω να πάρω το υπολογιστάκι με Sandy Bridge επεξεργαστές. (Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. )

Geoanas many thanks mate!
 
Χαχαχαχαχαχαχα Αυτά είναι!!!! :)
 
stereoret.jpg

room.jpg

Εδώ βλέπετε το PC μου, που κάθομαι μόλις τελειώσω την δουλειά μου, και το...Μπεϊμπί σίτιγκ, ακούγοντας την αγαπημένη μου μουσική (italo δεκαετία του '80). Καθώς και το στεροφωνικό μου. (Εγώ είμαι ηλεκτρολόγος, έχω τελειώσει ΤΕΙ ηλεκτρολογίας, εδώ στο Ηράκλειο-Κρήτης).
 
OK here we go.

New 2011 version, τελική; Ίσως.

attachment.php


Το serverάκι μου, τη γλύτωσε από πούλημα στο τσακ. Δεν θα το δώσω τελικά.

attachment.php


Gaming rig, PS3, 26'' LG led tv, Wii, 360, iPod touch. Από κάτω το DS, ο σκληρός για το Wii και η βάση που μπαίνει το HTC Desire (οι φωτό από το Desire. )

attachment.php


το φορητό μου Dell Inspiron 15R με μια 23'' full HD οθόνη. Το κύριο μηχάνημα τώρα πια.

attachment.php


Xbox και Dreamcast δίπλα από τις μοντέρνες (και καλά) κονσόλες.

Επανέρχομαι με το που μου έρχεται ο 27άρης iMac, όπως μου είπαν χτες καλό Ιούνιο......
 
ο δικός μου χώρος,δυστυχώς πολύ μικρός γι'αυτό και τα περισσότερα συστήματα/software είναι αρκετά στριμωγμένα :(

attachment.php


attachment.php


attachment.php


(πίσω από τα παιχνίδια του Ν64 συνεχίζονται τα παιχνίδια του master system)

attachment.php


attachment.php


(σε αυτή τη φωτογραφία υπάρχει επίσης ένα ps2 slim και ένα atari 2600jr)

attachment.php


(από πάνω προς τα κάτω,διπλή σειρά ps2 παιχνιδιών,παιχνίδια ps1 και dreamcast,παιχνίδια ps2,wii,gamecube,xbox/360,ps3)

attachment.php


(2 ράφια με cd σε διπλή σειρά)

attachment.php


(στο χαμό του κάτω μέρους είναι,2 lynx ii,2 game gear,master system converter,psp,dsi,κουτί με παιχνίδια+κονσόλες game boy)

attachment.php
 
Πολύ ωραίος ο Krem!!! Όπως πρέπει να είναι ο χώρος κάθε gamer/συλλέκτη....σταπατσούλικος.
 
ΤΙ ειν τουτο πάλι;

krem13 και και geo2004z πρέπει να έχετε από τις μεγαλύτερες συλλογές στην Ελλάδα!

Well Done :)
 
ευχαριστώ :) !

πάντως δεν είναι μεγάλη,δεν πρέπει να έχω πάνω από 300-350 παιχνίδια.μπορεί να φαίνεται έτσι γιατί λόγω πολύ περιορισμένου χώρου έχω αναγκασθεί να απλωθώ σε διάφορα σημεία.

θα βάλω κάποια στιγμή νέες φωτος στο άλμπουμ μου,έχω κάνει μερικές αλλαγές στη διάταξη ( όπως το να βάλω τη συντριπτική πλειοψηφία των παιχνιδιών της nintendo πίσω από τα άλλα :diablotin: ) και έχουν προστεθεί παιχνίδια.

@demizz29

απλά για ακόμη μια φορά υποκλινόμαστε :bow: !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βλεπω φιλε Δημητρη (demizz) οτι αλλαξε "διαρυθμιση"¨ο χωρος σου.

Ετσι χωραει πολυ περισσοτερα και τα φαινονται καλυτερα.
 
Μπράβο σε όλους για την προσπάθεια αυτή, το αποτέλεσμα σίγουρα ανταμοίβει στο τέλος!

Θα βάλω και εγώ σε λίγο καιρό μιας και φτιάχνω επιτέλους το χώρο με τα μηχανήματα που έχω και τα περιοδικά πληροφορικής.

Απλα αναμείνατε . . . :cool:
 
Fotis_kfor είπε:
Μπράβο σε όλους για την προσπάθεια αυτή, το αποτέλεσμα σίγουρα ανταμοίβει στο τέλος!
Θα βάλω και εγώ σε λίγο καιρό μιας και φτιάχνω επιτέλους το χώρο με τα μηχανήματα που έχω και τα περιοδικά πληροφορικής.

Απλα αναμείνατε . . . :cool:

Φιλε Φωτη περιμενω με ανυπομονησια και την δικη σου retro γωωωωωωωωωωωωωωνιτσα (μιας και ξερω περιπου τι θα δω...)

;)
 
Shock είπε:
ΤΙ ειν τουτο πάλι;krem13 και και geo2004z πρέπει να έχετε από τις μεγαλύτερες συλλογές στην Ελλάδα!

Well Done :)
Πραγματικα!Συγχαρητηρια και στους δυο!
 
Shock είπε:
ΤΙ ειν τουτο πάλι;krem13 και και geo2004z πρέπει να έχετε από τις μεγαλύτερες συλλογές στην Ελλάδα!

Well Done :)

angel_grig είπε:
Πραγματικα!Συγχαρητηρια και στους δυο!
Βρε παιδιά....κάποιο μπέρδεμα έχει γίνει. Δεν είμαι εγώ που δημοσίευσα το χώρο μου αλλά ο demiz. Θα το ήθελα όμως πολύ να είχα παρόμοια συλλογή. :D
 
geo2004z είπε:
Βρε παιδιά....κάποιο μπέρδεμα έχει γίνει. Δεν είμαι εγώ που δημοσίευσα το χώρο μου αλλά ο demiz. Θα το ήθελα όμως πολύ να είχα παρόμοια συλλογή. :D
όταν έχεις ίσως τη μεγαλύτερη συλλογή boxed snes παιχνιδιών στην Ελλάδα δεν νομίζω να έχουν άδικο ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
circleag είπε:
Φιλε Φωτη περιμενω με ανυπομονησια και την δικη σου retro γωωωωωωωωωωωωωωνιτσα (μιας και ξερω περιπου τι θα δω...)
Τι γωνίτσα, αν εκθέσει τα μισά από αυτά που έχει χρειάζεται το ΟΑΚΑ... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα