ΧΒΟΧ360 vs PS3 - Μερος 2 - Λουτρο αιματος

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
συμφωνω αλλα ειναο πολύ emo και το ps3
 
Έχω και από τα 2, οπότε δεν με πολυνοιάζει.
 
Κι εγώ είμαι fanboy οπότε ότι και να λένε... :P
 
Αχχχ... Πάνε οι παλιές hardcore εποχές... :(
 
360 rulezzzzz.. πείτε ενα σοβαρό λόγο να πάρω ps3 να σας πω 100 που πήρα 360 και το έκανα και jtag και έχει γίνει άντε γεια το μηχάνημα
 
Amigos είπε:
360 rulezzzzz.. πείτε ενα σοβαρό λόγο να πάρω ps3 να σας πω 100 που πήρα 360 και το έκανα και jtag και έχει γίνει άντε γεια το μηχάνημα
Demon's Souls

το παιχνίδι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΕΙΝΑΙ (ΕΠΠΟΣ²)²

(έχω και εγώ 2 jasperια jtaged btw... mamane! ;) )
 
Με ότι την βρίσκει ο κάθε ένας, δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω πλέϊστέϊσιο γιατί ποτέ δε το συμπάθησα ιδιαίτερα, δοκίμασα την τύχη μου με Wii και Xbox.. τελικά κατέληξα στην Microsoft με της μονοπωλιακές τακτικές της (ακούςςςς εκεί Exclusive το Halo:"P);ρ
 
Το Halo δεν γίνεται τεχνικά να υλοποιηθεί στο PS3... Δεν μπορεί το hardware να ανταπεξέλθει... :)
 
DINO είπε:
Το Halo δεν γίνεται τεχνικά να υλοποιηθεί στο PS3... Δεν μπορεί το hardware να ανταπεξέλθει... :)

Είπα να βάλω λίγη προπαγάνδα στο ποστ μου και κατευθείαν να πέσει να με φάει ο Ντίνος..:Ρ
 
Λέμε και καμιά σαχλαμάρα να περάσει η ώρα... :P
 
και να μπορούσε σιγά μην τους το δίναμε... :eviltongue:
 
Σιγά μη δε μπορεί....... κακίες......
 
DINO είπε:
Λέμε και καμιά σαχλαμάρα να περάσει η ώρα... :P
Sega, πρώην κατασκευαστής, νυν ελεύθερος επαγγελματίας, μερεμέτια, σοβαντίσματα και κακό κοντρόλ...

Πάντως θα γούσταρα να υπάρχει και μια πρόταση από την Sega σε αυτήν την γενιά κονσολών ειλικρινά.

Haros είπε:
και να μπορούσε σιγά μην τους το δίναμε... :eviltongue:
Προπαράγγειλα το Reach αλλά με καταράστηκε ο Γουόλης και δεν είχαν στο απόθεμα, άστα, άστα..
 
...trollάρει ο Dino, μάλλον είναι σε κέφια που jailbreakαρίστηκε το ps3 :P
 
Troll ποτέ! Goblin ίσως...
 
Από SEGA το Bayonetta χαλαρά σπέρνει!!!!

(Πότε έσπασε το PS3 και δεν το πήρα χαμπάρι; Μπααααααα σε καλό μου!!!! )
 
Πίσω
Μπλουζα