ΧΒΟΧ360 vs PS3 - Μερος 2 - Λουτρο αιματος

Να σας ρωτήσω. Τώρα που θα παίζει και το ps3 κόπιες, πόσο αναμένεται να πέσουν οι πωλήσεις των παιχνιδιών του; :rofl:
 
Haros είπε:
...trollάρει ο Dino, μάλλον είναι σε κέφια που jailbreakαρίστηκε το ps3 :p
Αν και είμαστε οφφτόπικ (τρολλάρει ο Ντίνος στο γιαούρτι; Ατς!) πανάκριβο το jb του πλέιστέϊσιο τρία..
 
Haros είπε:
Να σας ρωτήσω. Τώρα που θα παίζει και το ps3 κόπιες, πόσο αναμένεται να πέσουν οι πωλήσεις των παιχνιδιών του; :rofl:
Αν έσπασε όντως, θα έσπασε από "μέσα"..... ;)
 
Haros είπε:
Να σας ρωτήσω. Τώρα που θα παίζει και το ps3 κόπιες, πόσο αναμένεται να πέσουν οι πωλήσεις των παιχνιδιών του; :rofl:
Κάτσε μπας και αρχίσει και βγάζει παιχνίδια και το χρησιμοποιήσουν για κάτι άλλο εκτός από μπλου (που πας )ρέϊ!
 
pooky(1) είπε:
Αν έσπασε όντως, θα έσπασε από "μέσα"..... ;)
Με φημολογούμενη τιμή στα 140-160 γιούρια και από το διάστημα να έσπασε...ξέρεις..
 
statusgr είπε:
Με φημολογούμενη τιμή στα 140-160 γιούρια και από το διάστημα να έσπασε...ξέρεις..
με 160 γιούρια παίρνεις jtaged xbox άμα το καλοσκεφτείς :p
 
Haros είπε:
με 160 γιούρια παίρνεις jtaged xbox άμα το καλοσκεφτείς :p

statusgr είπε:
Με 183 ευρώ το πήρα της κούτας και με 7 τίτλους τι μου λες τώρα;
αυτά παλιά που έβρισκες κανα ξεχασμένο κονσόλι σε κανα μαγαζί... γιατί το να δώσεις λευτά και να πάρεις κάτι εκτός από jasper είναι ανευ νοήματος :p
 
96 έχω πάρει 2 arcade jasper. Χώρια τη πλάκα έχω 5 360 και γουστάρω να πάρω κι άλλα!!!!!

J-tagged δεν με ενδιαφέρει. Δεν παίζω ότι βγει, αλλά ότι μου κάνει κλικ.
 
The truth and nothing BUT(t) the truth!

 
pooky(1) είπε:
96 έχω πάρει 2 arcade jasper. Χώρια τη πλάκα έχω 5 360 και γουστάρω να πάρω κι άλλα!!!!!
J-tagged δεν με ενδιαφέρει. Δεν παίζω ότι βγει, αλλά ότι μου κάνει κλικ.
...και μόνο για το region-free λέει και παραλέει! ;)

Επίσης έχοντας και τα 2, μπορώ ευθραυσώς να πω ότι αυτά τα 7-8 παιχνίδια που είναι αποκλειστικά στο PS3 και αξίζουν, πολύ απλά δεν υπάρχει καμοία περίπτωση να βγαίναν με την ίδια γραφική ποιότητα στο 360. Δεν παίζει τέτοιο πράμα :p και μόνο γι'αυτά αξίζει να πάρει κάποιος ένα μτχ PS3 πχ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
και εγω τα εχω ολα αλλα προτιμω 360(ελεω halo λατρειας και xbox live superiority)
 
pooky(1) είπε:
96 έχω πάρει 2 arcade jasper. Χώρια τη πλάκα έχω 5 360 και γουστάρω να πάρω κι άλλα!!!!!
J-tagged δεν με ενδιαφέρει. Δεν παίζω ότι βγει, αλλά ότι μου κάνει κλικ.
Έχεις 5 360 και λές "J-tagged δεν με ενδιαφέρει";! Σιγά βρε pooky(1) άλλο 1 είναι :p

Και μην ξεχνάμε:

picture.php
 
deleted....................................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pooky(1) είπε:
Μπα. Δεν δίνω 700 ευρώ για Jtaged 360. Απλά γιατί πρέπει να πάρω 27άρη iMac. :)
Όσο για το PS3 συμφωνώ. Απόλυτα μάλιστα!
κάνε ρε μια ψαχτική να βρεις ένα παλιό elite σε κάποιο ξεχασμένο κατάστημα... πριν μια εβδομάδα πήραμε μαζί με κολλητό ένα από τον Γερμανό μέσα στα carefour 220ε και μετατράπηκε ;)

βρες ένα με ημερομηνία πριν τις 16-06-2009 , στείλε το από εδώ και θα φτιάξει η δουλειά ;)
 
deleted...................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οχι να μην σου θυμισει ,να τα πειτε με π.μ

Ειστε οφτοπικ και Pooky εχεις ξεσαλωσει τελευταια.
 
Edit: Όλα μια χαρά Aardy.!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα